member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 2013 - RALLY
Podujatia: 1-2.Rally Eger 3-4.Rally Prešov 5-6.Rally Tribeč 7.Poprad 8. Rally Lubeník 9-10.Košice
Por.JazdecSpolujazdec12345678910SpoluRátané
1.GRZYB GrzegorzHUNDLA Robert25253021302519303030265255  
2.MELICHÁREK JaroslavMELICHÁREK Erik3030730253030252512244225  
3.BÉREŠ JUN. JozefRÉPÁS Zoltán21212525172125171525212180  
4.DROTÁR IgorBÁNOCI Vladimír17151515151915R1721149134  
5.KOČI MartinKOSTKA Lukáš, STARÝ 19191917--17R2111123123  
6.HADÍK AndrásKERTÉSZ Krisztián-17211921R2121--120120  
7.SEMERÁD JozefMOZNER ML. Radovan--1414141314131419115115  
8.MAJERČÁK VlastimilKOLLÁRIK Marcel131112R131113121315113102  
9.CSENTE MarioTEŠINSKÝ Petr1412131210R12R11139797  
10.ONDREJ TomášGOMORI Adam-1317R1217R1919R9797  
11.PETHO IstvánRUBOCZKI Attila, ZEJDA 151411RR14R14R178585  
12.KUKUČKA TomášPODOBNÍK Marek1210R131112-R1247474  
13.NAGY PavolKUŠNIER Pavol119911R10910R-6969  
14.HANUŠ VladimírHARABÍN Slavomír8808961099R6767  
15.KONEČNÝ TomášMOLČAN Miroslav6639R855785754  
16.TRNENÝ KarelPRITZL Václav----1915-15--4949  
17.KESZI JurajHELMECZY Pavol5442R7R66104444  
18.HABERMANN BedrichBARAN Róbert--57R588-74040  
19.TÁBORI ÁkosKÜRTI Tamás, BENDIAK --0689-R593737  
20.LAPDAVSKÝ LukášLAPDAVSKÝ Július-------1110143535  
21.DEAK PeterPODOBNÍK Marek, TISCHLER --63--1134R2727  
22.FUSKO TomášSLOVÁK Jakub, SLOVÁK Ján107R---7R--2424  
23.KOIŠ MartinSISKA Andrej----7R--862121  
24.PRYMA ZoltánBÖRÖCZ Levente95------R51919  
25.RUSŇÁK JozefTIMKO Milan--810------1818  
26.MUDRY MartinKOČIK Pavol--104------1414  
27.DEBNÁROVÁ MichaelaZEMANOVÁ Nikola-12R64R10R1414  
28.MOLNÁR JozefPARIHUS Milan420RR330--1212  
29.RADO IstvanKOVÁCS Szilvia73--------1010  
30.JUREČKA PeterBEŤKO Matej--15R--2--88  
31.KOŇUCH RomanLIESKOVCOVÁ Zuzana-------7--77  
32.GREGUŠKA MilanTIMKO Milan-------43R77  
33.LEŠO MartinKOURIL Rudolf----52----77  
34.KYSUCKÝ MartinPEČNER Róbert------6R--66  
35.MATUŠ DanielURBANÍKOVÁ Viera--R-41R0--55  
36.PIGULA PeterMERIČKOVÁ Juliana--------1344  
37.LORENČÍK PeterRUSNÁČIK Kamil------4---44  
38.PAVLÍK MatúšPAVLÍKOVÁ Jaroslava--01--20--33  
39.SCHUCK JánosFEHÉRVÁRI Csaba--------2133  
40.PARIHUS MilanMOLNÁR Jozef--------0222  
41.STOKLAS LadislavTIMKO Milan------1---11  
42.MOZNER RadovanKOZMAN Ľuboš--------R-00  
43.ŠPAVELKO MarekSTRAKA Milan--------0000  
44.KOVÁCS TiborNOVOTNÝ Branislav------R---00  
45.VALLUŠ JozefVALLUŠ Michal------0---00  
46.BOLÁČEK ŠtefanLESKOVJANSKÝ Štefan-------0--00  
47.MUSZ ZYGMUNT Damian--------R-00  
Podujatia: 1-2.Rally Eger 3-4.Rally Prešov 5-6.Rally Tribeč 7.Poprad 8. Rally Lubeník 9-10.Košice
Por.JazdecSpolujazdec12345678910SpoluRátané
1.MIZERÁK JozefGIECI Juraj--20-20202020R-100100  
2.LAURINC JánLAURINCOVÁ Jana-------R--00  
Podujatia: 1-2.Rally Eger 3-4.Rally Prešov 5-6.Rally Tribeč 7.Poprad 8. Rally Lubeník 9-10.Košice
Por.JazdecSpolujazdec12345678910SpoluRátané
1.MAČALA AlešŠINTAL Lukáš--20R202015---7575  
2.KRAVARIK PavelKACVINSKÝ Andrej------20RR-2020  
3.KUNDIS MilanJOCHMAN Bra?o------12---1212  
4.DUDŽÁK MartinDUDŽÁK Ján------10---1010  
5.LIPTÁK JánSLOVÁK Ján------RRR-00  
6.KOIŠ StanislavRUMANOVSKÝ Zdenko----R-----00  
7.MIZERÁK JozefGIECI Juraj--------R-00  
Podujatia: 1-2.Rally Eger 3-4.Rally Prešov 5-6.Rally Tribeč 7.Poprad 8. Rally Lubeník 9-10.Košice
Por.JazdecSpolujazdec12345678910SpoluRátané
1.BÉREŠ JUN. JozefRÉPÁS Zoltán15151520152020121220164140  
2.HADÍK AndrásKERTÉSZ Krisztián-10121220R1520--8989  
3.KOČI MartinKOSTKA Lukáš, STARÝ 12121010--12R20108686  
4.GRZYB GrzegorzHUNDLA Robert20202015------7575  
5.PETHO IstvánRUBOCZKI Attila, ZEJDA 1088RR15R10R156666  
6.ONDREJ TomášGOMORI Adam-------1515R3030  
7.LAPDAVSKÝ LukášLAPDAVSKÝ Július-------810123030  
8.MUDRY MartinKOČIK Pavol--68------1414  
Podujatia: 1-2.Rally Eger 3-4.Rally Prešov 5-6.Rally Tribeč 7.Poprad 8. Rally Lubeník 9-10.Košice
Por.JazdecSpolujazdec12345678910SpoluRátané
1.SEMERÁD JozefMOZNER ML. Radovan--1520201520202020150150  
2.MAJERČÁK VlastimilKOLLÁRIK Marcel151210R151015151515122112  
3.CSENTE MarioTEŠINSKÝ Petr201512128R12R1012101101  
4.KUKUČKA TomášPODOBNÍK Marek1210R151012-R1287979  
5.ONDREJ TomášGOMORI Adam-2020R1220R---7272  
6.HANUŠ VladimírHARABÍN Slavomír108610688128R7670  
7.HABERMANN BedrichBARAN Róbert--88R6610-104848  
8.GREGUŠKA MilanTIMKO Milan8-------6R1414  
9.DEAK PeterPODOBNÍK Marek------10---1010  
10.LORENČÍK PeterRUSNÁČIK Kamil------4---44  
11.MOZNER RadovanKOZMAN Ľuboš--------R-00  
12.KOVÁCS TiborNOVOTNÝ Branislav------R---00  
Podujatia: 1-2.Rally Eger 3-4.Rally Prešov 5-6.Rally Tribeč 7.Poprad 8. Rally Lubeník 9-10.Košice
Por.JazdecSpolujazdec12345678910SpoluRátané
1.JUREČKA PeterBEŤKO Matej--2020---20--6060  
Podujatia: 1-2.Rally Eger 3-4.Rally Prešov 5-6.Rally Tribeč 7.Poprad 8. Rally Lubeník 9-10.Košice
Por.JazdecSpolujazdec12345678910SpoluRátané
1.DEAK PeterTISCHLER Jozef--2020---1520R7575  
2.PRYMA ZoltánBÖRÖCZ Levente2020------R206060  
3.KOŇUCH RomanLIESKOVCOVÁ Zuzana-------20--2020  
4.KYSUCKÝ MartinPEČNER Róbert------20R--2020  
5.MUSZ GrzegorzZYGMUNT Damian--------R-00  
Podujatia: 1-2.Rally Eger 3-4.Rally Prešov 5-6.Rally Tribeč 7.Poprad 8. Rally Lubeník 9-10.Košice
Por.JazdecSpolujazdec12345678910SpoluRátané
1.NAGY PavolKUŠNIER Pavol20202020R202020R-140140  
2.TÁBORI ÁkosKÜRTI Tamás--12152015-R15209797  
3.DEBNÁROVÁ MichaelaZEMANOVÁ Nikola-1215R1212R1512R7878  
4.KOIŠ MartinSISKA Andrej----15R--20155050  
5.FUSKO TomášSLOVÁK Jakub1515R---15R--4545  
Podujatia: 1-2.Rally Eger 3-4.Rally Prešov 5-6.Rally Tribeč 7.Poprad 8. Rally Lubeník 9-10.Košice
Por.JazdecSpolujazdec12345678910SpoluRátané
1.MOLNÁR JozefPARIHUS Milan202020RR202020--120120  
2.PAVLÍK MatúšPAVLÍKOVÁ Jaroslava--1520--1515--6565  
3.PIGULA PeterMERIČKOVÁ Juliana--------20204040  
4.LEŠO MartinKOURIL Rudolf----2015----3535  
5.PARIHUS MilanMOLNÁR Jozef--------15153030  
Podujatia: 1-2.Rally Eger 3-4.Rally Prešov 5-6.Rally Tribeč 7.Poprad 8. Rally Lubeník 9-10.Košice
Por.JazdecSpolujazdec12345678910SpoluRátané
1.KONEČNÝ TomášMOLČAN Miroslav20201520R2020152015165150  
2.KESZI JurajHELMECZY Pavol15152015R15R201520135135  
3.SCHUCK JánosFEHÉRVÁRI Csaba--------12122424  
4.ŠPAVELKO MarekSTRAKA Milan--------10102020  
5.VALLUŠ JozefVALLUŠ Michal------15---1515  
6.BOLÁČEK ŠtefanLESKOVJANSKÝ Štefan-------12--1212  
Podujatia: 1-2.Rally Eger 3-4.Rally Prešov 5-6.Rally Tribeč 7.Poprad 8. Rally Lubeník 9-10.Košice
Por.JazdecSpolujazdec12345678910SpoluRátané
1.MATUŠ DanielURBANÍKOVÁ Viera--R-2020R20--6060  
2.RADO IstvanKOVÁCS Szilvia2020--------4040  
3.STOKLAS LadislavTIMKO Milan------20---2020  
Podujatia: 1-2.Rally Eger 3-4.Rally Prešov 5-6.Rally Tribeč 7.Poprad 8. Rally Lubeník 9-10.Košice
Por.JazdecSpolujazdec12345678910SpoluRátané
1.MELICHÁREK JaroslavMELICHÁREK Erik20201220152020151512169145  
2.DROTÁR IgorBÁNOCI Vladimír15152015101212R1215126116  
3.GRZYB GrzegorzHUNDLA Robert----201515202020110110  
4.TRNENÝ KarelPRITZL Václav----1210-12--3434  
5.RUSŇÁK JozefTIMKO Milan--1512------2727  
Podujatia: 1-2.Rally Eger 3-4.Rally Prešov 5-6.Rally Tribeč 7.Poprad 8. Rally Lubeník 9-10.Košice
Por.JazdecSpolujazdec12345678SpoluRátané
1.RACING S.R.O. A L36 4236253725383245280353  
2.RACING Melico30 2443303043433017260320  
3.RALLY SYSTEM Slovakia3236213435153538246246  
4.RACING S.R.O. B L21 241414310191235149191  
5.KOMÁRNO RALLY TEAM S.R.O. Subaru32 19171501701519102164  
6.MEDIASPORT S.R.O. CMM38121919-39360163163  
7.RACING A KL29 0191715-0171280138  
8.RACING B KL29 170--34---51110  
 
  25.08.  PAV ProTEC Ostrá Lúka
  10.09.  Autokros V.Uherce - SA
  23.09.  AUTOKROS DARGOV-DUBINY
  31   1   2   3   4   5   6
   7   8   9  10  11  12  13
  14  15  16  17  18  19  20
  21  22  23  24  25  26  27
  28  29  30  31   1   2   3
Dotácia a jej vyúčtovanie
rok 2017: 196 846 EUR

PAO Slovakiaring

Rally Košice

PAV Jankov Vršok
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené