member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 1999 - RALLY
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.CHOVANEC Stanislav40806024R80-284284  
2.SUŠKO Igor304045404060-255225  
3.GARGULÁK Michal1648303030--154154  
4.HABERMANN Bedxich2460R2024R-128128  
5.RADÓ István-80R640308484  
6.TOŠOVSKÝ Jixí-1618R--407474  
7.MROZEK Adrian---6R48-5454  
8.VESZPRÉMI Barna-RR--24244848  
9.MUŠINSKÝ Jaroslav--00432R3636  
10.DROTÁR Igor-2412RRRR3636  
11.ŠTEFUCA Alexander440820RR3636  
12.HORÁK Róbert12R0RR-162828  
13.KRUPKO Miroslav-RR1216RR2828  
14.HUDÁK Ján-RRR0-202020  
15.TOVIŠ Roman000--16R1616  
16.BÉREŠ JozefRRR16-RR1616  
17.GAVLÁK Peter000412RR1616  
18.ROTH Miroslav20-0R0121414  
19.BARVÍK Vladimír0000012-1212  
20.PINTÉR AndrejR12R----1212  
21.ŠKULTÉTY Peter--028RE1010  
22.MICHÁLEK JixíR00008R88  
23.MÚDRY Martin8RE000R88  
24.HOŠTÁK Jozef-0--RR888  
25.GRANČAJ Milan60-----66  
26.BUCHLÁK Ján-0----666  
27.MARCINKO Ján0RR004-44  
28.SLIVKA Dalibor000R20R22  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.HOLAŇ Karel40806024R80-284284  
2.HORNIAČEK Emil304045404060-255225  
3.MALČÍK Jixí1648303030--154154  
4.HADŽIA Ivan-60R2024R-104104  
5.TAKÁCS Árpád-----40307070  
6.KREČMAN Ján-16----405656  
7.PLACHÝ Tomáš--00432R3636  
8.BÁNOCI Vladimír-2412RRRR3636  
9.KARPAT Michal440820RR3636  
10.BARAN Róbert-RR1216RR2828  
11.VESZPRÉMINÉ D.Éva--R---242424  
12.GÁSPAR Béla-R---24-2424  
13.KOLLÁRIK Marcel-RRR0-202020  
14.SLÁMA Michal--18R---1818  
15.MULLER Róbert000--16R1616  
16.BODON Vojtech---16--R1616  
17.HRUŠKA Vladimír000412RR1616  
18.KOCÚR Tomáš20-0R0121414  
19.ŠVEC Radovan0-00012-1212  
20.OKAJČEK Marcel12R-----1212  
21.ŠRAMATÝ PeterR12-----1212  
22.ŠKULTÉTY Viliam--028RE1010  
23.KOCMAN Luděk0-0008R88  
24.CSERHALMI Tibor8RE000R88  
25.KUCHÁRIK ivan-0--RR888  
26.MATUŠOVIČ Anton00R---666  
27.KOVÁČ Vladimír-R06RR-66  
28.ZLESA Tomáš60---R-66  
29.BERECZKY Ákos--0R6--66  
30.HARMANOVSKÝ Július0RR004-44  
31.BILUSEAC Jaromír000R20R22  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.CHOVANEC Stanislav40806030R80-290290  
2.SUŠKO Igor304845404060-263233  
3.RADÓ István-3218R124840150150  
4.HABERMANN Bedxich2460R2430R-138138  
5.VESZPRÉMI Barna-RR--40307070  
6.GAVLÁK Peter42461220RR6666  
7.TOKÁR Martin1216R4624-6262  
8.SLIVKA Dalibor16129R816R6161  
9.LUKÁČ Ivan6R06R32R4444  
10.HORÁK Róbert20R3RR-204343  
11.KRUPKO Miroslav-RR1624RR4040  
12.HUDÁK Ján-RR---242424  
13.ŠKULTÉTY Peter--0816RE2424  
14.BÉREŠ JozefRRR20-RR2020  
15.UVEGES Gábor-8---RR88  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.HOLAŇ Karel40806030R80-290290  
2.HORNIAČEK Emil304845404060-263233  
3.HADŽIA Ivan-60R2430R-114114  
4.TAKÁCS Árpád-----48408888  
5.HRUŠKA Vladimír42461220RR6666  
6.KUNAY Peter1216-4624-6262  
7.BILUESAC Jaromír16129R816R6161  
8.STROPKOVIČ Anton6R06R32R4444  
9.GÁSPAR Béla-R---40-4040  
10.BARAN Róbert-RR1624RR4040  
11.VESZPRÉMINÉ D.Éva--R---303030  
12.BERECZKY Ákos--18R12--3030  
13.KOLLÁRIK Marcel-RR---242424  
14.ŠKULTÉTY Viliam--0816RE2424  
15.OKAJČEK Marcel20R-----2020  
16.BODON Vojtech---20--R2020  
17.TAKÁCS Enikó-8---RR88  
18.KRAJŇÁK Martin--3RR--33  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.GARGULÁK Michal3080604040--250250  
2.TOŠOVSKÝ Jixí-4845R--40133133  
3.ŠTEFUCA Alexander1632183030RR126126  
4.MUŠINSKÝ Jaroslav--12202460R116116  
5.MOZEK Adrián---24R80-104104  
6.DROTÁR Igor-6036RRRR9696  
7.TOVIŠ Roman4243--48R7979  
8.ROTH Miroslav1216-0R12307070  
9.MÚDRY Martin24RE21616R5858  
10.BARVÍK Vladimír0006840-5454  
11.MARCINKO Ján2RR82024-5454  
12.MICHÁLEK Jixí04012232R5050  
13.PINTÉR AndrejR40R----4040  
14.XEHÁČEK Henrich6-61612--4040  
15.GRANČAJ Milan208-----2828  
16.HOŠTÁK Jozef-0--RR242424  
17.BUCHLÁK Ján-0----202020  
18.TALPAŠ Ján8R-----88  
19.MAURER Karol00044R-88  
20.HUDÁK Ján---R6--66  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.MALČÍK Jixí3080604040--250250  
2.KARPAT Michal1632183030RR126126  
3.PLACHÝ Tomáš--12202460R116116  
4.BÁNOCI Vladimír-6036RRRR9696  
5.KREČMAN Ján-48----408888  
6.MULLER Róbert4243--48R7979  
7.KOCÚR Tomáš1216-0R12307070  
8.CSERHALMI Tibor24RE21616R5858  
9.ŠVEC Radovan0-06840-5454  
10.HARMANOVSKÝ Július2RR82024-5454  
11.KOCMAN Luděk0-012232R4646  
12.SLÁMA Michal--45R---4545  
13.ŠRAMATÝ PeterR40-----4040  
14.WALTER Daniel6061612--4040  
15.ZLESA Tomáš208---R-2828  
16.KUCHÁRIK Ivan-0--RR242424  
17.KOVÁČ Vladimír--024RR-2424  
18.MATUŠOVIČ Anton00----202020  
19.TELMAN Jozef8R-----88  
20.HOCKICKO Tomáš-0044R-88  
21.KOLLÁRIK Marcel---R6--66  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.RADÓ István-8024R2080-204204  
2.GAVLÁK Peter06093030RR129129  
3.MUŠÍNSKÝ Jaroslav--6121660R9494  
4.VESZPRÉMI Barna-RR--48408888  
5.TOVIŠ Roman8400--40R8888  
6.TOKÁR Martin448R1668-8282  
7.KRUPKO Miroslav-RR4040RR8080  
8.ROTH Miroslav2432-0R4208080  
9.HORÁK Róbert40R3RR-246767  
10.SLIVKA Dalibor121612R120R5252  
11.MÚDRY Martin30RE0416R5050  
12.ŠKULTÉTY Peter--02424RE4848  
13.MARCINKO Ján6RR8824-4646  
14.LUKÁČ Ivan0R020R24R4444  
15.BARVÍK Vladimír0404032-4040  
16.HUDÁK Ján-RRR0-303030  
17.XEHÁČEK Henrich16-082--2626  
18.TALPAŠ Ján20R-----2020  
19.HOŠTÁK Jozef-0--RR161616  
20.BUCHLÁK Ján-0----121212  
21.UVEGES Gábor-12---RR1212  
22.MAURER Karol08-20R-1010  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.HRUŠKA Vladimír06093030RR129129  
2.PLACHÝ Tomáš--6121660R9494  
3.MULLER Róbert8400--40R8888  
4.KUNAY Peter448-1668-8282  
5.BARAN Róbert-RR4040RR8080  
6.KOCÚR Tomáš2432-0R4208080  
7.BILUESAC Jaromír121612R120R5252  
8.CSERHALMI Tibor30RE0416R5050  
9.GÁSPÁR Béla-R---48-4848  
10.ŠKULTÉTY Viliam--02424RE4848  
11.HARMANOVSKÝ Július6RR8824-4646  
12.OKAJČEK Marcel40R-----4040  
13.VESZPRÉMINÉ D.Éva--R---404040  
14.ŠVEC Radovan0-04032-3636  
15.STROPKOVIČ Anton0R020R12R3232  
16.KOLLÁRIK Marcel-RRR0-303030  
17.WALTER Daniel164082--3030  
18.BERECZKY Ákos--24R20--4424  
19.TELMAN Jozef20R-----2020  
20.KUCHÁRIK Ivan-0--RR161616  
21.MATUŠOVIČ Anton00R---121212  
22.TAKÁCS Enikó-12---RR1212  
23.HOCKICKO Tomáš-8020R-1010  
24.KRAJŇÁK Martin--3RR--33  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.CHOVANEC Stanislav40806030R80-290290  
2.SUŠKO Igor304845404060-263233  
3.HABERMANN Bedxich2460R2430R-138138  
4.JUN. TROJAN Karel--36----3636  
5.BÉREŠ JozefRRR20-RR2020  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.RADÓ István-8036R2480-220220  
2.TOKÁR Martin4060R242048-192192  
3.VESZPRÉMI Barna-RR--6040100100  
4.ŠKULTÉTY Peter--303030RE9090  
5.KRUPKO Miroslav-RR4040RR8080  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.SLIVKA Dalibor306045R3060R225225  
2.GAVLÁK Peter2080364040RR216216  
3.LUKÁČ Ivan24R2430R80R158158  
4.HORÁK Róbert40R30RR-30100100  
5.UVEGES Gábor-48---RR4848  
6.HUDÁK Ján-RR---404040  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.HOLAŇ Karel40806030R80-290290  
2.HORNIAČEK Emil304845404060-263233  
3.HADŽIA Ivan-60R2430R-114114  
4.BODON Vojtech---20--R2020  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.KUNAY Peter4060-242048-192192  
2.ŠKULTÉTY Viliam--303030RE9090  
3.BARAN Róbert-RR4040RR8080  
4.GÁSPÁR Béla-R---60-6060  
5.BERECZKY Ákos--36R24--6060  
6.VESZPRÉMINÉ D.Éva--R---404040  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.BILUESAC Jaromír306045R3060R225225  
2.HRUŠKA Vladimír2080364040RR216216  
3.STROPKOVIČ Anton24R2430R80R158158  
4.TAKÁCS Enikó-48---RR4848  
5.KOLLÁRIK Marcel-RR---404040  
6.OKAJČEK Marcel40R-----4040  
7.KRAJŇÁK Martin--30RR--3030  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.GARGULÁK Michal3080604040--250250  
2.MICHÁLEK Jixí161624202460R160144  
3.ŠTEFUCA Alexander2032303030RR142142  
4.TOŠOVSKÝ Jixí-4845R--40133133  
5.MOZEK Adrián---24R80-104104  
6.DROTÁR Igor-6036RRRR9696  
7.GRANČAJ Milan2424-----4848  
8.PINTÉR AndrejR40R----4040  
9.PJONTEK František12-18----3030  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.ROTH Miroslav4060-20R4040200200  
2.MUŠÍNSKÝ Jaroslav--36404080R196196  
3.TOVIŠ Roman208024--60R184184  
4.MARCINKO Ján12RR243048-114114  
5.XEHÁČEK Henrich24-303024--108108  
6.TALPAŠ Ján30R-----3030  
7.HUDÁK Ján---R20--2020  
8.MUTŇANSKÝ Ivan--9--R-99  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.BARVÍK Vladimír306045403080-285255  
2.MAURER Karol2080363024R-190190  
3.MÚDRY Martin40RE244060R164164  
4.HOŠTÁK Jozef-40--RR408080  
5.BUCHLÁK Ján-48----307878  
6.IMAN Jixí2432--R--5656  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.MALČÍK Jixí3080604040--250250  
2.KOCMAN Luděk16-24202460R144144  
3.KARPAT Michal2032303030RR142142  
4.BÁNOCI Vladimír-6036RRRR9696  
5.KXEČMAN Ján-48----408888  
6.ZLESA Tomáš2424-----4848  
7.SLÁMA Michal--45R---4545  
8.KORDOVANÍK Dušan12-18----3030  
9.KOVÁČ Vladimír---24R--2424  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.KOCÚR Tomáš4060-20R4040200200  
2.PLACHÝ Tomáš--36404080R196196  
3.MULLER Róbert208024--60R184184  
4.HARMANOVSKÝ Július16RR243048-118118  
5.WALTER Daniel24-303024--108108  
6.TELMAN Jozef30R-----3030  
7.KOLLÁRIK Marcel---R20--2020  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.ŠVEC Radovan30-45403080-225225  
2.HOCKICKO Tomáš-80363024R-170170  
3.CSERHALMI Tibor40RR244060R164164  
4.MATUŠOVIČ Anton2048----309898  
5.KUCHÁRIK Ivan-40--RR408080  
6.KAROŠI Štefan2432--R--5656  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.KUNDIS MilanRRR--80R8080  
2.PAVLÍK Matúš--RR40-408080  
Podujatia: 1. Prešov 2. Košice 3. Senica 4. Gemer 5. Spiš 6. Tatry 7. Rožňava
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.KRAVARIK PavelRRR--80R8080  
2.IVANKO Rostislav--RR40-408080  
 
  INDIVIDALNE TESTOVANIE
  08.10.  FIA CEZ Rallycross 2021
  14.10.  47. RALLY KOŠICE
  30  31   1   2   3   4   5
   6   7   8   9  10  11  12
  13  14  15  16  17  18  19
  20  21  22  23  24  25  26
  27  28  29  30   1   2   3
Zverejňovanie informácii podľa zákona č. 440/2015 Z. z.- Zákon o športe
Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport v roku 2021: 272.014,- EUR
Poskytnuté prostriedky a ich vyúčtovanie
rok 2017: 2 340 000 eur

FIA CEZ Eset V4 Cup Red Bull Ring

FIA WTCR SLOVAKIA RING

PAV Zaluž
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené