member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 2000 - RALLY
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.CHOVANEC Stanislav202445-2086040217217  
2.GARGULÁK Michal--60-1010R30110110  
3.CSERHALMI Tibor661215R024248787  
4.SUŠKO IgorR40R2015---7575  
5.BUJDOŠ Radoslav12836RR1R167373  
6.BÉREŠ Jozef15RR121030127070  
7.TXVIŠ Roman41224102R986969  
8.CHVOJKA Milan-----445-4949  
9.PINTÉR Andrej--30--01264848  
10.DROTÁR Igor820R-RR-204848  
11.RADÓ Ištván--18R--1844040  
12.HORÁK Róbert02E830622121  
13.GAVLÁK Peter0493R00R1616  
14.ELEK István----12R--1212  
15.MOZNER Radovan10-R-----1010  
16.XIHÁK Pavel----82--1010  
17.LUKÁČ Ivan-R6--R--66  
18.MROZEK Adrián---6----66  
19.LAURINC Ján3-3--0R066  
20.KRUPKO MiroslavRR-4RR--44  
21.VESZPRÉMI Barna--R-4R--44  
22.JANNA Milan-----R3R33  
23.MÁTÉ PeterRER2000R22  
24.ŠKULTÉTY Peter---1-0-011  
25.MÚDRY Martin1RR-----11  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.HOLAŇ Karel202445-2086040217217  
2.MALČÍK Jixí--60-1010R30110110  
3.HORNIAČEK EmilR40R201520R-9595  
4.KRAJŇÁK Martin661215R024248787  
5.ŠLÁVKA Ľubomír12836RR1R167373  
6.PODOBNÍK Marek3-3121030126161  
7.MXLLER Róbert41224-2R985959  
8.CHVOJKOVÁ Hana-----445-4949  
9.CSXKX Zoltán--30--01264848  
10.BÁNOCI Vladimír820R-RR-204848  
11.PÁLINKÁS Zsolt--18---1844040  
12.HORÁKOVÁ Erika02E830622121  
13.KOVÁČ Vladimír0493R00R1616  
14.RIEČICA Ján15RR-----1515  
15.IVÁNYI Sándor----12R--1212  
16.VEJAČKA Peter10-R-----1010  
17.XIHÁK Petr----82--1010  
18.STROPKOVIČ Anton-R6--R--66  
19.BARAN RobertRR04RR--44  
20.VESZPRÉMINÉ D.É.--R-4R--44  
21.GÁLIK Valentín-----R3R33  
22.BODNÁR Karol--R2000R22  
23.NOVÁK Jozef1RR-----11  
24.ŠKULTÉTY Viliam---1-0-011  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.CSERHAMI Tibor10203020R64540171171  
2.BUJDOŠ Radoslav152460RR12R30141141  
3.BÉREŠ Jozef20RR15886024135135  
4.PINTÉR Andrej--45--103020105105  
5.RADÓ István--36R--36168888  
6.HALUŠKA Peter4169842986058  
7.ROTH Miroslav2R1862312125555  
8.XIHÁK Pavel----1215--2727  
9.JANNA Milan-----R24R2424  
10.ELEK István----20R--2020  
11.MÁTÉ PeterRER10640R2020  
12.MARTON MiroslavR8621R0R1717  
13.KRUPKO Miroslav---12-R--1212  
14.KURILOVSKÝ Kamil012RRRR-R1212  
15.MUTŇANSKÝ IvanR-12-R---1212  
16.MOZNER Radovan12-R-----1212  
17.BUCHLÁK Ján-204R0-61212  
18.MARCINKO Ján3R33R1-R1010  
19.HOŠTÁK JozefR4R000-488  
20.BLAŠČÍK František16R0----77  
21.MÚDRY Martin6RR-----66  
22.MAURER Karol------6-66  
23.ŠIŠOVSKÝ Miroslav0001000233  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.KRAJŇÁK Martin10203020R64540171171  
2.ŠLÁVKA Ľubomír152460RR12R30141141  
3.PODOBNÍK Marek---15886024115115  
4.CSXKX Zoltán--45--103020105105  
5.PÁLINKÁS Zsolt--36---36168888  
6.KOCÚR Tomáš2R1862312125555  
7.KOVÁČ Martin41698----3737  
8.XIHÁK Petr----1215--2727  
9.GÁLIK Valentín-----R24R2424  
10.BARAN Róbert--1212-R--2424  
11.MARINICA Vladimír----42982323  
12.RIEČICA Ján20RR-----2020  
13.IVÁNYI Sándor----20R--2020  
14.BODNÁR Karol--R10640R2020  
15.MARTON PeterR8621R0R1717  
16.MATUŠOVIČ Anton---4R0661616  
17.KOVÁČ Marián012------1212  
18.VEJAČKA Peter12-R-----1212  
19.HARMANOVSKÝ Július3R33R1-R1010  
20.KUCHÁRIK IvanR4R0000488  
21.LIESKOVEC Vladimír16R0----77  
22.NOVÁK Jozef6RR-----66  
23.LIPOVSKÝ Štefan000100-233  
24.HOCKICKO Tomáš-20-----22  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.TXVIŠ Roman1530602012R4530212212  
2.RADÓ István--45---6024129129  
3.HORÁK Róbert120E1515153620122122  
4.GAVLÁK Peter6243612R130R109109  
5.DROTÁR Igor2040R-RR-40100100  
6.LAURINC Ján12-24--120166464  
7.HALUŠKA Peter41696831246259  
8.ROTH Miroslav0R123341884848  
9.LUKÁČ Ivan-R30--R--3030  
10.MÁTÉ PeterRER101060R2626  
11.ŠKULTÉTY Peter---8-8-62222  
12.VESZPRÉMI Barna--R-20R--2020  
13.OTTO Ludvík-R---20--2020  
14.HUDÁK Ján8------122020  
15.BAJUS Miloš--18-R-0-1818  
16.MARTON MiroslavR6612R0R1515  
17.SLIVKA Dalibor-12R-----1212  
18.TOKÁR Martin2-R-R10--1212  
19.MÚDRY Martin10RR-----1010  
20.KURILOVSKÝ Kamil08RRRR-R88  
21.MARCINKO Ján3R3-R0-R66  
22.UVEGES Gxbor--R41-0R55  
23.BLAŠČÍK František04R0----44  
24.BUCHLÁK Ján-002R0-244  
25.PJONTEK František-----03-33  
26.HOŠTÁK JozefR2R000-022  
27.POSPÍŠIL Petr--R--2--22  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.MXLLER Róbert153060-12R4530192192  
2.PÁLINKÁS Zsolt--45---6024129129  
3.HORÁKOVÁ Erika120E1515153620122122  
4.KOVÁČ Vladimír6243612R130R109109  
5.BÁNOCI Vladimír2040R-RR-40100100  
6.KOCÚR Tomáš0R123341884848  
7.PODOBNÍK Marek12-24-----3636  
8.KOVÁČ Martin41696----3535  
9.STROPKOVIČ Anton-R30--R--3030  
10.ŠVEC Dušan-----12R162828  
11.MARINICA Vladimír----831242727  
12.BODNÁR Karol--R101060R2626  
13.ŠKULTÉTY Viliam---8-8-62222  
14.VESZPRÉMINÉ D.É.--R-20R--2020  
15.KOLLÁRIK Marcel8------122020  
16.BAJUS Ladislav--18---0-1818  
17.MARTON PeterR6612R0R1515  
18.MATUŠOVIČ Anton---2R0921313  
19.KOBěRSKÝ Pavel-12R-----1212  
20.NOVÁK Jozef10RR-----1010  
21.KOVÁČ Marian08------88  
22.HARMANOVSKÝ Július3R3-R0-R66  
23.LIESKOVEC Vladimír04R0----44  
24.CSEGEZI Ákos---4--0-44  
25.GENGEĽ Miroslav-----03-33  
26.BURČÍK Miroslav2-R-R---22  
27.KUCHÁRIK IvanR2R0000022  
28.VAJÍK Karel--R--2--22  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.CHOVANEC Stanislav101545-1086020168168  
2.GARGULÁK Michal--60--10R158585  
3.CHVOJKA Milan-----445-4949  
4.SUŠKO IgorR20R107.50---37.5037.50  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.TXVIŠ Roman1530602015R6030230230  
2.DROTÁR Igor2040R-RR-40100100  
3.LAURINC Ján12-45--15R249696  
4.BAJUS Miloš--36-R-45-8181  
5.ŠKULTÉTY Peter---15-10-204545  
6.TOKÁR Martin10-R-R12--2222  
7.VESZPRÉMI Barna--R-20R--2020  
8.OTTO Ludvík-R---20--2020  
9.POSPÍŠIL Petr--R--8--88  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.HORÁK Róbert1230E2020206040202202  
2.GAVLÁK Peter15406015R1545R190190  
3.UVEGES Gábor--R1212-36R6060  
4.HUDÁK Ján20--R---305050  
5.LUKÁČ Ivan-R45--R--4545  
6.BOGÁR Sándor--36-RR--3636  
7.SLIVKA Dalibor-24R-----2424  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.HOLAŇ Karel101545-1086020168168  
2.MALČÍKJIXÍ --60--10R158585  
3.HORNIAČEK EmilR20R107.5020R-57.5057.50  
4.CHVOJKOVÁ Hana-----445-4949  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.MXLLER Robert153060-15R6030210210  
2.BÁNOCI Vladimír2040R-RR-40100100  
3.BAJUS Ladislav--36---45-8181  
4.PODOBNÍK Marek12-45-----5757  
5.ŠKULTÉTY Viliam---15-10-204545  
6.ŠVEC Dušan-----15R243939  
7.VESZPRÉMINÉ D.É.--R-20R--2020  
8.BURČÍK Miroslav10-R-R---1010  
9.VAJÍK Karel--R--8--88  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.HORÁKOVÁ Erika1230E2020206040202202  
2.KOVÁČ Vladimír15406015R1545R190190  
3.KOLLÁRIK Marcel20--R---305050  
4.CSEGEZI Ákos---12--36-4848  
5.STROPKOVIČ Anton-R45--R--4545  
6.KARDOS Tibor--36-RR--3636  
7.KOBěRSKÝ Pavel-24R-----2424  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.CSERHALMI Tibor10203620R64540177177  
2.BUJDOŠ Radoslav152460RR12R30141141  
3.BÉREŠ Jozef20RR15886024135135  
4.PINTÉR Andrej--45--103620111111  
5.JANNA Milan-----R30R3030  
6.XIHÁK Pavel----1215--2727  
7.MUTŇANSKÝ IvanR-24-R---2424  
8.ELEK István----20R--2020  
9.MOZNER Radovan12-R-----1212  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.ROTH Miroslav15R451512154530177177  
2.RADÓ István--60R--6040160160  
3.MÁTÉ Peter1240R20202024R136136  
4.BUCHLÁK Ján-303012R8-24104104  
5.MARCINKO Ján20R3610R12-R7878  
6.PJONTEK František-----636-4242  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.HALUŠKA Peter1540602020204540260260  
2.ŠIŠOVSKÝ Miroslav1016361212102424144144  
3.MARTON MiroslavR30451515R18R123123  
4.HOŠTÁK JozefR20R101015-308585  
5.BLAŠČÍK František1224R8----4444  
6.HRIŠ Ján-----1212-2424  
7.MÚDRY Martin20RR-----2020  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.KRAJŇÁK Martin10203620R64540177177  
2.ŠLÁVKA Ľubomír152460RR12R30141141  
3.PODOBNÍK Marek---15886024115115  
4.CSXKX Zoltán--45--103620111111  
5.BARAN Róbert--2412----3636  
6.GÁLIK Valentín-----R30R3030  
7.XIHÁK Petr----1215--2727  
8.RIEČICA Ján20RR-----2020  
9.IVÁNYI Sándor----20R--2020  
10.VEJAČKA Peter12-R-----1212  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.KOCÚR Tomáš15R451512154530177177  
2.PÁLINKÁS Zsolt--60R--6040160160  
3.BODNÁR Karol--R20202024R8484  
4.HARMANOVSKÝ Július20R3610R12-R7878  
5.HOCKICKO Tomáš-3030R----6060  
6.KOVÁČ Marian1240-R----5252  
7.MATUŠOVIČ Anton---12R8-244444  
8.GENGEĽ Miroslav-----636-4242  
9.BARAN Róbert--1212-R--2424  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.KOVÁČ Martin15406020----135135  
2.MARINICA Vladimír----20204540125125  
3.MARTON PeterR30451515R18R123123  
4.LIPOVSKÝ Štefan101636121210-24120120  
5.KUCHÁRIK IvanR20R1010152430109109  
6.LIESKOVEC Vladimír1224R8----4444  
7.NOVÁK Jozef20RR-----2020  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.KUNDIS Milan1020-R-R-205050  
2.PAVLÍK Matúš-15---R-R1515  
Podujatia: 1. Revúca 2. Prešov 3. Košice 4. Dobšiná 5. Hurbanovo 6. Bratislava 7. Poprad 8. Rožňava
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.KRAVÁRIK Pavel1020-R-R-205050  
2.PETERGÁČ Milan-15---R-R1515  
 
  Individuálne testovanie
  26  27  28  29  30  31   1
   2   3   4   5   6   7   8
   9  10  11  12  13  14  15
  16  17  18  19  20  21  22
  23  24  25  26  27  28  29
  30  31   1   2   3   4   5
Zverejňovanie informácii podľa zákona č. 440/2015 Z. z.- Zákon o športe
Poskytnuté prostriedky a ich vyúčtovanie
rok 2017: 2 340 000 eur

FIA CEZ Eset V4 Cup Red Bull Ring

FIA WTCR SLOVAKIA RING

PAV Zaluž
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené