member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 2001 - MINIKÁRY
Podujatia: 1. Nitra 2. Hlohovec 3. Gelnica 4. Banská Bysrica 5. Modra 6.Šalgovce 7. Predná Hora
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.PALKO Maroš303030212530-166120  
2.OVEČKA Filip252525302125-151105  
3.BUNTA Matúš192121253019-13597  
4.POKRÝVKOVÁ Zuzana211919191921-11880  
5.RAČKOVIČ Tomáš170171500-4949  
6.DŽOMBÁK Michal00017170-3434  
7.KUBOVIČ Richard130151400-4232  
8.BLANÁR Peter14170000-3121  
9.MYSLIVEC Viktor1500000-1515  
10.PUPALA Ivan000000-00  
Podujatia: 1. Nitra 2. Hlohovec 3. Gelnica 4. Banská Bysrica 5. Modra 6.Šalgovce 7. Predná Hora
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.BOŇKO Matúš301725303030-162120  
2.PALKO Martin191530252525-139105  
3.FENDÍK Erik253019192121-13597  
4.PALKO Miroslav212521211919-12688  
5.POLÁK Martin172117171714-10372  
6.BROŠ Lukáš14191515130-7663  
7.BEDNÁR Ľuboš151413131213-8055  
8.STAŠ Šimon131212111515-7855  
9.HUDEC Tomáš1110914118-6346  
10.MUŽIK Andrej71388817-6146  
11.POKRÝVKA Ľuboš1071012147-6046  
12.PŠENIČKA Ľudovít88140012-4242  
13.BARTH Simon9011101010-5041  
14.HEIDECKER Martin6970711-4034  
15.KUBOVIČ Michael566990-3530  
16.ZMEKO Jakub405759-3026  
17.KUPEC Lukáš12110000-2323  
18.GRYCHNÍKOVÁ Natália003546-1818  
19.DŽOMBÁK Ivan004060-1010  
20.MAREČEK Lukáš000600-66  
21.DRAGÚŇOVÁ Daniela050000-55  
Podujatia: 1. Nitra 2. Hlohovec 3. Gelnica 4. Banská Bysrica 5. Modra 6.Šalgovce 7. Predná Hora
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.DZURENDA Tomáš303030303030-180120  
2.KOLLÁR Adam2521250250-9696  
3.BALEJKA Tomáš172519251921-12690  
4.HEIDECKER Marcel19192102125-10586  
5.JANČOVIČ Tomáš21151521150-8772  
6.BROŠ Milan15171719170-8570  
7.BLANÁR Martin000000-00  
8.RUSENOV Martin000000-00  
Podujatia: 1. Nitra 2. Hlohovec 3. Gelnica 4. Banská Bysrica 5. Modra 6.Šalgovce 7. Predná Hora
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.PANSKÝ Peter25253030300-140115  
2.PAČES Juraj30302521210-127106  
3.ŠIMOVIČ Tomáš1900252525-9494  
4.ČITÁRY Ivan151719191730-11785  
5.MASNICA Andrej21212117190-9982  
6.BLANÁR Ľuboš171900150-5151  
7.BUNTA Ivan0001500-1515  
Podujatia: 1. Nitra 2. Hlohovec 3. Gelnica 4. Banská Bysrica 5. Modra 6.Šalgovce 7. Predná Hora
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.POLÁKOVÁ Katarína303025303030-175120  
2.PALKOVÁ Zuzana212530252525-151105  
3.BALEJKOVÁ Simona191721212121-12084  
4.ČITÁRYOVÁ Eva25211901717-9982  
5.FENDÍKOVÁ Dominika171917191919-11076  
6.LEDERLEITNEROVÁ Mária000000-00  
 
  INDIVIDALNE TESTOVANIE
  07.08.  FIA CEZ Autokros Môlča
  12.08.  4. RALLY VRANOV
  10.09.  Autokros Dargov - Dubiny
  29  30  31   1   2   3   4
   5   6   7   8   9  10  11
  12  13  14  15  16  17  18
  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31   1
Zverejňovanie informácii podľa zákona č. 440/2015 Z. z.- Zákon o športe
Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport v roku 2021: 272.014,- EUR
Poskytnuté prostriedky a ich vyúčtovanie
rok 2017: 2 340 000 eur

FIA CEZ Eset V4 Cup Red Bull Ring

FIA WTCR SLOVAKIA RING

PAV Zaluž
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené