member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 2004 - PAV
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8-9. Vsetín 10. Baba 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.KRAJČI Jaroslav0020202020202020200020202020240240  
2.FRIEDL Vladimír2020151501515121515202012121212230218  
3.RUISL Peter000001212151212151515151515153153  
4.KOIŠ Martin15121231500100412810101010131131  
5.KONČEK Julo0281212101068210128888124122  
6.JUREŇA Peter001010106386181066418989  
7.PASTVA Zdenko1216462441000623226464  
8.HOMOLA Jaroslav1010264423404034005656  
9.RAJNOHA Marián815488000033200005151  
10.ČILIAK Miroslav30000860006302002828  
11.MALINIAK Peter00000310002441662727  
12.ROLÍK Vladimír60002001200000001111  
13.HORŇÁK Miroslav000000000100000001010  
14.LIEDL ML. Viliam28000000000000001010  
15.ŠEVČÍK Eduard06010102000000001010  
16.BÉREŠ Jozef000000800000000088  
17.ROSINA JUN. Štefan000000000800000088  
18.RÁCZ Patrik040000003010000088  
19.SLÁDEČKA Juraj000000000000003477  
20.LIEDL ST. Viliam000000000600000066  
21.FELNER Roland000000000001101366  
22.SPÁL Jozef003200000000000055  
23.STRNAD Anton001030001000000055  
24.JANŽO Emil400000000000000044  
25.BARÁNEK Jaroslav130000000000000044  
26.KMEŤ František000010000000000011  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8-9. Vsetín 10. Baba 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.KOIŠ Martin2015206200020012201220202020225225  
2.KONČEK Julo13122015202012158152015151515221217  
3.JUREŇA Peter001515121281512612151212106162162  
4.PASTVA Zdenko1521088610102000106888129129  
5.HOMOLA Jaroslav1212410610681038081044115112  
6.RAJNOHA Marián1020812100000106400008080  
7.MALINIAK Peter00000840024810412126464  
8.ČILIAK Miroslav40000151200410606025959  
9.ŠEVČÍK Eduard08030436012232213737  
10.ROLÍK Vladimír81113224600121003232  
11.FELLNER Roland000000000013436102727  
12.RÁCZ Patrik06000113803000002222  
13.ROSINA Štefan000000000200000002020  
14.STRNAD Anton00324002400000101616  
15.BÉREŠ Jozef000000150000000001515  
16.LIEDL ST. Viliam000000000150000001515  
17.LIEDL ML. Viliam310000000000000001313  
18.JANŽO Emil60000000000000331212  
19.SPÁL Jozef00640000000000001010  
20.BARÁNEK Jaroslav240000000000000066  
21.PILNÝ Ondrej002010001000000044  
22.ĎUROVKIN Marek000000003000000033  
23.PASTOREK Pavol000003000000000033  
24.KMEŤ František000020010000000033  
25.GRXF Marián000000002000000022  
26.PODHÁJECKÝ Augustín000000000000100011  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8-9. Vsetín 10. Baba 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.JAROSLAV KRAJČI0010101010101010200020202020170170  
2.VLADIMÍR FRIEDL10107.507.5007.507.5067.5015101012121212146.50140.50  
3.PETER RUISL00000667.506127.507.5015151515112.50112.50  
4.JURAJ SLÁDEČKA00000000000010010103030  
5.MIROSLAV HORŇÁK000000000100000001010  
6.MARIAN ĎUROVKIN000000000000800088  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8-9. Vsetín 10. Baba 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.JUREŇA Peter002020102020202020202020202020270270  
2.ŠEVČÍK Eduard152015150151515015151515151515215215  
3.ROLÍK Vladimír201512127.501212121512121212121212201.50182  
4.GRXF Marián121210100881010684861010132128  
5.ĎUROVKIN Marek60086101081241010101000104104  
6.BADÍK Peter46000466886868688484  
7.CIBULKA Jaroslav1010000640034644866565  
8.MICHALÍK Peter88860004603300004646  
9.KLIMKO Juraj34640330000000002323  
10.GAVLÁK Peter000000000100000001010  
11.POKORNÝ Milan000000000022000044  
12.HYBÁČEK Vladimír000000000200000022  
13.SPUSTA Peter000000000100000011  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8-9. Vsetín 10. Baba 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.KOIŠ Martin20202015100020020202020202020245245  
2.PASTVA Zdenko151515207.5020151520001515151515217.50217.50  
3.PILNÝ Ondrej60121261210121512151210101010164158  
4.SOLÁR Mikuláš410080301012101208888101101  
5.DIMOV Vladimír31200044000101000004343  
6.PASTOREK Pavol00000151200150000004242  
7.DANAJKA Martin24000110036822443737  
8.JANŽO Emil12000000000000012123636  
9.PODHÁJECKÝ Augustín0000000000001212002424  
10.PETER Ing.00000000000046662222  
11.BÉREŠ Jozef000000200000000002020  
12.BADÍK Peter0010100000000000002020  
13.LIPČÁK René000001080000000001818  
14.MAJERČÁK Vlastimil00000860000000001414  
15.PÁL Peter00000030080000001111  
16.LIEDL Marcel00000220040001201111  
17.LIEDL ML. Viliam100000000000000001010  
18.STRNAD Branislav00000000004600001010  
19.BARÁNEK Jaroslav800000000000000088  
20.KIABA Peter080000000000000088  
21.JEZERČÁK Martin000000000080000088  
22.KUBALA Milan100000000033000077  
23.KRAMÁR Maroš060000000000000066  
24.HUDÁK Janko000006000000000066  
25.BELEŠ Peter000000000600000066  
26.LEHOTSKÝ Janko000000000024000066  
27.POKORNÝ Milan000000000000600066  
28.KONTRA Martin000000000000330066  
29.URBÁNEK Juraj000000000000003255  
30.KLIMKO Juraj000000000000040044  
31.KYSUCKÝ Maroš000000000000000333  
32.JAKÚBEK Ferdinand000000000012000033  
33.DROBNÝ Ján000000000200000022  
34.RUŽA Branislav000000000100000011  
35.PAŠKO Martin000000000000100011  
36.BORS Tomáš000000000000001011  
37.RÁCZOVÁ Barbora000000000000000111  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8-9. Vsetín 10. Baba 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.KONČEK Julo1062020202020202015202020202020291275  
2.HOMOLA Jaroslav2015101212121215151012012151010192182  
3.RAJNOHA Marián152015151500002010100000120120  
4.MALINIAK Peter02000101000881515101515108108  
5.ČILIAK Miroslav12000015150012151201208101101  
6.STRNAD Anton83881030101043044868989  
7.FELLNER Roland64000120064810812127373  
8.RÁCZ Patrik41060688121206000007272  
9.BARÁNEK Jaroslav08000630011386434343  
10.LIEDL ML. Viliam012000460022660214141  
11.KMEŤ František10468248000100003434  
12.SPÁL Jozef2012100000000020323131  
13.PODHÁJECKÝ David00000006800011001616  
14.KIABA Peter00000000000233141313  
15.NAGY Tibor31000000030400001111  
16.PÁL Peter000000000000006066  
17.BYSTRICKÝ Hubert000000000000020022  
18.ZÁHLAVA Miroslav000000100000000011  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8-9. Vsetín 10. Baba 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.KRAJČI Jaroslav0010101010101010100020101010130130  
2.FRIEDL Vladimír10107.507.5007.507.507.507.507.501010157.507.507.50130122.50  
3.SLÁDEČKA Juraj000000000000120662424  
4.ĎUROVKIN Marian000000000000100001010  
5.HORŇÁK Miroslav000000000600000066  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8-9. Vsetín 10. Baba 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec123456789101112131415SpoluRátané
1.PETER RUISL0000010101010101010101010100110  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8-9. Vsetín 10. Baba 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.VALKO Lubomír202010002015101010202020201010215215  
2.ŠCIBRAVÝ Miroslav15157.50101015207.507.507.50151515157.507.50190175  
3.ŠORMAN Jozef121200012120001212121266108108  
4.ANDRÍŠEKOVÁ Gabriela101000001066010101010008282  
5.ORAVEC František00000880000000001616  
6.KUNDIS Milan000001000000000001010  
7.RIŠPÁN Ladislav000000600000000066  
8.KRÁVARIK Pavol000000400000000044  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8-9. Vsetín 10. Baba 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec123456789101112131415SpoluRátané
1.ALEXANDER DRAGÚN Ing.000000000100100002030  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8-9. Vsetín 10. Baba 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.JAROSLAV BARÁNEK7.507.50000107.5000157.507.5015151515122.50122.50  
2.VILIAM ML. LIEDL10100007.5010002010101201212113.50113.50  
3.PETER KIABA0000000001266101210207676  
4.AUGUSTÍN PODHÁJECKÝ0000000000002020004040  
5.PETER PÁL000000000000002002020  
6.IGOR ŠIMKOVIČ000000000100000001010  
7.RUDOLF RUŽA000000000800000088  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8-9. Vsetín 10. Baba 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.MARTIN KOIŠ20201010100020020202020202020230230  
2.PETER MALINIAK01500020200015151515151515160160  
3.ONDREJ PILNÝ1507.507.507.501212121512121210101012166.50159  
4.MAREK ĎUROVKIN12060015151520101010121200137137  
5.GABRIELA ANDRIŠEKOVÁ10100000681088866008080  
6.DÁVID PODHÁJECKÝ000001010101200088005858  
7.BARBORA RÁCZOVÁ812000880000600604848  
8.MARCEL LIEDL000000000000008101818  
9.PETER PÁL000000000000001201212  
 
  Individuálne testovanie
  26.05.  1. Tatranský Slalom
  07.06.  CEZ AUTOKROS Môlča
  30  31   1   2   3   4   5
   6   7   8   9  10  11  12
  13  14  15  16  17  18  19
  20  21  22  23  24  25  26
  27  28  29  30  31   1   2
Zverejňovanie informácii podľa zákona č. 440/2015 Z. z.- Zákon o športe
Poskytnuté prostriedky a ich vyúčtovanie
rok 2017: 2 340 000 eur

FIA CEZ Eset V4 Cup Red Bull Ring

FIA WTCR SLOVAKIA RING

PAV Zaluž
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené