member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 2006 - RALLY
Podujatia: 1. Eger (koef.2) 2. Matador Tatry (koef.3) 3. Rožnava (koef.2) 4. Banská Bystrica (koef. 1) 5. Prešov (koef. 1) 6. Vyškov (koef.1) 7. Košice (koef.2) 8. Košice (koef.1)
Por.JazdecSpolujazdec12345678SpoluRátané
1.GRZYB GrzegorzHUNDLA Robert05142--196019191191  
2.BÉREŠ Jozef jun.STARÝ Petr247550--13021183183  
3.GAVLÁK PeterNOVÁK Jaroslav0960--00259494  
4.PODHÁJECKÝ AugustínSISKA Andrej01530--034149393  
5.PECH VáclavUHEL Petr0900--0009090  
6.TRINER EmilHORNIACEK Emil03014--03808282  
7.CSERHALMI TiborKRAJNÁK Martin000--042307272  
8.RADX IstvanKEREKES József0034--026107070  
9.DROTÁR IgorBÁNOCI Vladimír400--050156969  
10.ŠTAJF VojtechCERNOCH Jirí0630--0006363  
11.BENIK BalázsVARGA István0420--17005959  
12.JANDÍK MiroslavCHRASTECKÝ Radim0570--0005757  
13.VLASATÝ IgorSTROPKOVIC Anton0638--00135757  
14.CSENTE MárioBACIGÁL Igor0024--02455353  
15.MOLNÁR GabrielSUCHÁC Maroš0028--02045252  
16.TXTH JánosBAHOR Bea5000--0005050  
17.MICHALIK PeterMEDVED Vladislav0026--01484848  
18.HALUŠKA PeterMARINICA Vladimír004--030124646  
19.BARVÍK VladimírBARTONCÍK Josef0450--0004545  
20.SPITZMÜLLER CsabaKAZÁR Miklós4200--0004242  
21.TLUSTÁK AntonínDEDIC Vlastimil0390--0003939  
22.KAPUŠANSKÝ IvanSZENDERÁKOVÁ Gab.0022--01603838  
23.VIZIN LászlóTÁBORSZKI Attila3800--0003838  
24.KOVÁCS ZoltánVERBA Gábor000--02893737  
25.TOMAŠTÍK JaromírVRECKA Jaroslav0360--0003636  
26.ANGYALFI KárolyNYIRFÁS Julianna3400--0003434  
27.TROJAN KarelRIHÁK Petr0330--0003333  
28.VESZPRÉMI RolandKASSAI Kitti000--022113333  
29.BOTKA DávidGABURA Krisztián3000--0003030  
30.SEMERÁD JosefCEPLECHA Bohuslav000--30003030  
31.BÚTOR RóbertTXTH Vilmos2800--0002828  
32.NAGY PavolPROSCHINGEROVÁ Klaudia0020--0802828  
33.VOTAVA JanSYNÁC František0270--0002727  
34.BOTKA KrisztiánMIHALIK Péter2600--0002626  
35.VOLF JiríRAJNOHA František000--25002525  
36.LIŠKA MilanKESTLER Pavel0240--0002424  
37.TXTH TiborSZABX József2200--0002222  
38.KOPECKÝ JanSCHOVÁNEK Filip000--21002121  
39.KOURIL DušanDOLÍNEK Vladimír0210--0002121  
40.TALPAŠ JánLIESKOVEC Vladimír0018--0212121  
41.BORBERKI CsabaLUKÁCS József2000--0002020  
42.ELIAŠ LubomírHLAVÁC Martin006--01222020  
43.JUHÁSZ CsabaJUHÁSZ Zsolt000--01801818  
44.SKOUPIL JiríVAJÍK Karel0180--0001818  
45.SZAJKY IstvánHORVÁTH Lajos1800--0001818  
46.KISS FerencPENDERIK László000--00171717  
47.PALINKAS ZsoltBAGAMÉRI László1600--0001616  
48.STRNAD BranislavKOLÁCEK Peter0016--0001616  
49.FIRLA LumírŠVAJDA Pavel000--15001515  
50.CERVENKA PavelVOLF Jirka000--14001414  
51.PINTÉR LászlóBEBTX Ferenc1400--0001414  
52.POSPÍŠIL PeterVAJÍK Karel000--01031313  
53.JANICKO PeterMAJERCÁK Vlastimil0012--0001212  
54.KOSCIUSZKO MichalBARAN Jaroslav0120--0001212  
55.SEDLÁCEK JosefMARUŠÁK Milan000--12001212  
56.VAS ZoltánCSONTOS Tamás1200--0001212  
57.MINARÍK LubomírSEMELA Viktor000--11001111  
58.KNEIFEL MilanSTRNAD Radim000--10001010  
59.POLLÁK LudovítŠVEC Dušan0010--0001010  
60.RANGA LászlóCZAKX Janek1000--0001010  
61.VLCEK JiríJURKA Zdenek000--90099  
62.KURKA TomášMÜLLER Jindrich000--80088  
63.RIECICA MichalKRÍŽ Ladislav800--00088  
64.ŠAMO TiborORAVKIN Peter008--00088  
65.KUKELKA JosefRYŠÁNEK Pavel000--70077  
66.HOMOLA JaroslavŠTEFUCA Alexander000--00777  
67.HANKX LászlóTXTH Peter600--00066  
68.HOŠTÁK JozefSYN Martin000--06066  
69.NOVOTNÝ ZbynekKULŠTEJN Jirí000--60066  
70.PAVLINSKÝ ViliamPLICHTA Radovan002--04066  
71.MÚDRY MartinKOCIK Pavol000--00666  
72.DOHNAL PavelBLAŽEK Jirí000--50055  
73.ROUBÍCEK JaroslavHOVORKA Milan000--40044  
74.SMÉKAL EgonCERNOCH Jirí000--30033  
75.ŽALUDEK PetrKANTOR Jan030--00033  
76.ARAZIM TomášOLŠANÍK Jan000--20022  
77.OLLE SasaKEREK Balazs200--00022  
78.JARCOVJÁK MiroslavBEHULA Martin000--10011  
Podujatia: 1. Eger (koef.2) 2. Matador Tatry (koef.3) 3. Rožnava (koef.2) 4. Banská Bystrica (koef. 1) 5. Prešov (koef. 1) 6. Vyškov (koef.1) 7. Košice (koef.2) 8. Košice (koef.1)
Por.JazdecSpolujazdec123456SpoluRátané
1.PAVLÍK MatúšPAVLÍK Michal00151515105555  
2.KNAPEK MatejFLOREK Peter0002020125252  
3.ŽEŇUCH MarekNOVÁK Ján000121283232  
4.GARTNER EwaldUNTER WEGER Tobias00200002020  
5.NÉMET LászlóSZEGX János00000202020  
6.VESZPRÉMI BarnaKASSAI Tibor00000151515  
Podujatia: 1. Eger (koef.2) 2. Matador Tatry (koef.3) 3. Rožnava (koef.2) 4. Banská Bystrica (koef. 1) 5. Prešov (koef. 1) 6. Vyškov (koef.1) 7. Košice (koef.2) 8. Košice (koef.1)
Por.JazdecSpolujazdec123456SpoluRátané
1.BÉREŠ JozefSTARÝ Petr20200020208080  
2.TLUSŤÁK AntonínVOLF Jirka15150151205757  
3.ŠAMO TiborTISCHLER Jozef810208445450  
4.MOLDER JaanMICLOTTE Frederic000201503535  
5.PAVLINSKÝ ViliamPLICHTA Radovan121200603030  
6.KNAPEK MatejFLOREK Peter0001010103030  
7.ONDREJ TomášPODOBNÍK Marek10800832929  
8.HUDY VladimírFRISCH Jaroslav00012061818  
9.RZEZNIK MaciejBROWINSKI Boguslaw00000151515  
10.LAPDAVSKÝ LukášLAPDAVSKÝ Július0006081414  
11.NÉMET LászlóSZEGX János00000121212  
Podujatia: 1. Eger (koef.2) 2. Matador Tatry (koef.3) 3. Rožnava (koef.2) 4. Banská Bystrica (koef. 1) 5. Prešov (koef. 1) 6. Vyškov (koef.1) 7. Košice (koef.2) 8. Košice (koef.1)
Por.JazdecSpolujazdec123456SpoluRátané
1.LORINCZ ViliamPIŠUTH Lubomír0002020155555  
2.KRAVÁRIK PavelTARKO Peter000015203535  
3.KRAJČI MárioPEČNER Róbert00015001515  
4.ZSEMBERY BarnabásFERJÁNCZ András00000121212  
5.IVANKO RastislavNAGY Richard00000101010  
Podujatia: 1. Eger (koef.2) 2. Matador Tatry (koef.3) 3. Rožnava (koef.2) 4. Banská Bystrica (koef. 1) 5. Prešov (koef. 1) 6. Vyškov (koef.1) 7. Košice (koef.2) 8. Košice (koef.1)
Por.JazdecSpolujazdec123456SpoluRátané
1.DROTÁR IgorBÁNOCI Vladimír20202020020100100  
2.BÉREŠ JozefBERNÁTH Tibor0151500104040  
3.LIPTÁK JánSLOVÁK Ján0001512123939  
4.MUTŇANSKÝ IvanSLEZÁK Otto1512001003737  
5.CSENTE MárioBACIGÁL Igor000015153030  
6.MIKULAŠTÍK SilvestrBARAN Róbert00002002020  
7.RUMPLER KarlKAINDL Markus00120001212  
8.MOLNÁR JózsefBORSI Gergely00000888  
Podujatia: 1. Eger (koef.2) 2. Matador Tatry (koef.3) 3. Rožnava (koef.2) 4. Banská Bystrica (koef. 1) 5. Prešov (koef. 1) 6. Vyškov (koef.1) 7. Košice (koef.2) 8. Košice (koef.1)
Por.JazdecSpolujazdec123456SpoluRátané
1.PODHÁJECKÝ AugustínSISKA Andrej015151510157070  
2.POSPÍŠIL PetrVAJÍK Karel122012100126666  
3.STARÝ JaroslavJIRATKO Aleš00202012106262  
4.HADIK AndrásJUHÁSZ István000020204040  
5.SZOKE LászlóKERTÉSZ Krisztián201000003030  
6.KUBATA JaroslavMAROUŠKOVÁ Zdenka151200002727  
7.KOŇUCH RomanPORUBČAN Patrik000121502727  
8.KAPUŠANSKÝ IvanSZENDERÁKOVÁ Gabriela00000888  
9.KYSUCKÝ MarošPECNER Róbert00000666  
10.MARKOVICS GyorgyKAKUK Gyula00000444  
Podujatia: 1. Eger (koef.2) 2. Matador Tatry (koef.3) 3. Rožnava (koef.2) 4. Banská Bystrica (koef. 1) 5. Prešov (koef. 1) 6. Vyškov (koef.1) 7. Košice (koef.2) 8. Košice (koef.1)
Por.JazdecSpolujazdec123456SpoluRátané
1.GRZYB GrzegorzHUNDLA Robert1512202015159785  
2.BÉREŠ Jozef jr.STARÝ Petr20200020208080  
3.TLUSŤÁK AntonínVOLF Jirka10150121004747  
4.HOMOLA JaroslavŠTEFUCA Alexander610150003131  
5.MOLDER JaanMICLOTTE Frederic000151202727  
6.HOŠTÁK JozefSYN Martin001010042424  
7.JUHÁSZ ErikLIESKOVEC Vladimír4088002020  
8.KAKUSZI ZsoltKAKUSZI Csaba12000001212  
9.BARACSKAI ZsoltLOVASZ Tibor00120001212  
10.KUPEC AntonOKAJČEK Marcel00000121212  
11.VOLF JixíVOLF Jixí00000101010  
12.RZEZNIK MaciejBROWINSKI Boguslaw00000888  
13.MACIEJEWSKI PiotrKOWALSKI Piotr80000088  
14.POKLADNÍK FrantišekŠMEIDLER David00000666  
Podujatia: 1. Eger (koef.2) 2. Matador Tatry (koef.3) 3. Rožnava (koef.2) 4. Banská Bystrica (koef. 1) 5. Prešov (koef. 1) 6. Vyškov (koef.1) 7. Košice (koef.2) 8. Košice (koef.1)
Por.JazdecSpolujazdec12345SpoluRátané
1.LAPDAVSKÝ LukášLAPDAVSKÝ Július0002002040  
Podujatia: 1. Eger (koef.2) 2. Matador Tatry (koef.3) 3. Rožnava (koef.2) 4. Banská Bystrica (koef. 1) 5. Prešov (koef. 1) 6. Vyškov (koef.1) 7. Košice (koef.2) 8. Košice (koef.1)
Por.JazdecSpolujazdec123456SpoluRátané
1.PECH VáclavUHEL Petr202020201509595  
2.GAVLÁK PeterHULKA Miloš44151510156359  
3.JANDÍK MiroslavCHRASTECKÝ Radim108121212126658  
4.KUZAJ LeszekBARAN Jarek151500003030  
5.VLASATÝ IgorSTROPKOVIČ Anton00010682424  
6.TROJAN KarelXIHÁK Petr121000002222  
7.GABRYŠ ZbigniewHORNIAČEK Emil00002002020  
8.CSERHALMI TiborKRAJŇÁK Martin00000202020  
9.FRYCZ SebastianRATHE Jacek31200001515  
10.ŠTAJF VojtěchLESNIAKOVÁ Petra8600001414  
11.TOMAŠTÍK JaromírVRECKA Jaroslav0006801414  
12.BEHÁLEK DanielČERNOHORSKÝ Petr00100001010  
13.SÝKORA JanJUGAS Jaroslav00000101010  
14.STRNAD BranislavKOLÁČEK Peter0060401010  
15.MIKULAŠTÍK SilvestrBARAN Róbert10800099  
16.BARVÍK VladimírBARTONČÍK Josef63000099  
17.FECKO IgorHAUSKNOTZ Viktor00080088  
18.KOŇUCH RomanPORUBČAN Patrik00000666  
19.OLEKSOWICZ MaciekOBREBOWSKI Andrzej21000033  
20.KUCHAR TomaszGERBER Jakub02000022  
Podujatia: 1. Eger (koef.2) 2. Matador Tatry (koef.3) 3. Rožnava (koef.2) 4. Banská Bystrica (koef. 1) 5. Prešov (koef. 1) 6. Vyškov (koef.1) 7. Košice (koef.2) 8. Košice (koef.1)
Por.JazdecSpolujazdec123456SpoluRátané
1.NAGY PavolPROSCHINGEROVÁ Klaudia151515120157272  
2.KRUPKO MiroslavLESKOVSKÁ Katarína12120101065050  
3.CHVÁLA RastislavHORŇÁK Pavol202000004040  
4.BESSENYEY ZoltánPAPP Gyorgy000202004040  
5.HUDY VladimírFRISCH Jaroslav100081283838  
6.JANIČKO PeterKUŠNIER Pavol002000123232  
7.ELIÁŠ ĽubomírMAJERČÁK Adrián80061502929  
8.BALČÁK ImrichKUŠNIER Pavol00015602121  
9.MOZNER RadovanVEJAČKA Peter00000202020  
10.KISELIČKA LadislavFECKO Maroš0004841616  
11.TALPAŠ JánŠOLTISZ Viktor00004101414  
Podujatia: 1. Eger (koef.2) 2. Matador Tatry (koef.3) 3. Rožnava (koef.2) 4. Banská Bystrica (koef. 1) 5. Prešov (koef. 1) 6. Vyškov (koef.1) 7. Košice (koef.2) 8. Košice (koef.1)
Por.JazdecSpolujazdec123456SpoluRátané
1.RADX IstvanHOLCZER Daniel20200202020100100  
2.MÚDRY MartinKOČIK Pavel002000153535  
3.CHVÁLA RastislavŠTEFUCA Alexander000015122727  
4.VAŠKO MartinBOROŠ Róbert00000101010  
Podujatia: 1. Eger (koef.2) 2. Matador Tatry (koef.3) 3. Rožnava (koef.2) 4. Banská Bystrica (koef. 1) 5. Prešov (koef. 1) 6. Vyškov (koef.1) 7. Košice (koef.2) 8. Košice (koef.1)
Por.JazdecSpolujazdec123456SpoluRátané
1.ŠAMO TiborTISCHLER Jozef1215202010209787  
2.ONDREJ TomášPODOBNÍK Marek15120020156262  
3.PAVLINSKÝ ViliamPLICHTA Radovan2020001505555  
4.KAPUŠANSKÝ IvanMOLNÁR Jozef00001201212  
 
  Individuálne testovanie
  20.10.  48. Garrett RALLY KOŠIC
  04.11.  KESKO MOBILE AUTO SHOW 2
  29  30  31   1   2   3   4
   5   6   7   8   9  10  11
  12  13  14  15  16  17  18
  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30   1   2
Zverejňovanie informácii podľa zákona č. 440/2015 Z. z.- Zákon o športe
Poskytnuté prostriedky a ich vyúčtovanie
rok 2017: 2 340 000 eur

FIA CEZ Eset V4 Cup Red Bull Ring

FIA WTCR SLOVAKIA RING

PAV Zaluž
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené