member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 2013 - PAV
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.KRAJČI Jaroslav2525001825250025252500180211211  
2.DROTÁR Igor101510150006156121225182525194194  
3.JUN. BÉREŠ Jozef151825250810001000001518144144  
4.MILOŇ Ján12101512120010218015121012131131  
5.NAGÓRSKI Tomasz0000015152525018180000116116  
6.JANÍK Václav0000251818181218000000109109  
7.KOIŠ Martin1800001000081510182500104104  
8.AMBRÚZ Peter88881000010411264158585  
9.BELTOWSKI Marcin00181806812000801007171  
10.SVOBODA Jixí000015121288120000006767  
11.ST. KOVALČÍK Michal44121080000012440105959  
12.LIPTÁK Peter6246000400008151205757  
13.SZEPIENIEC Andrzej00000001518001500004848  
14.JUN. KOLENO Miloš011140021006422844545  
15.ACHS Erich0120002400010600003434  
16.KRIŠKA Jozef200100006000108002727  
17.JUN. KOVALČÍK Michal000000000000110662323  
18.VITVER Vladimír000000000150000001515  
19.KOČI Martin00640010000000001111  
20.BARAN Roman00220000402000001010  
21.KUKUČKA Tomáš00000460000000001010  
22.HROBA Oto000060010000000299  
23.ČAMBÁLIK Bohumír000000000000602088  
24.MOGZOROS Roland060000000200000088  
25.MAJERČÁK Vlastimil000001200400000077  
26.MÁDY Tomáš000020000000000022  
27.FLOREK Peter000000000000001122  
28.ST. BÉREŠ Jozef100000000000000011  
29.HROBA Martin000010000000000011  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.DROTÁR Igor15251218000101518151525182525236236  
2.MILOŇ Ján1818181525001261212015121212187187  
3.NAGÓRSKI Tomasz0000025252525025250000150150  
4.KOIŠ Martin25000018000251812182500141141  
5.AMBRÚZ Peter12151010180004884126615128128  
6.BELTOWSKI Marcin0025250151815000108000116116  
7.ST. KOVALČÍK Michal8121512152600046441109999  
8.LIPTÁK Peter1010680428010002151589898  
9.JUN. KOLENO Miloš282210046126108121048787  
10.SZEPIENIEC Andrzej00000001818001800005454  
11.KRIŠKA Jozef6611010010410108004848  
12.MAJERČÁK Vlastimil00000101200150000003737  
13.JUN. BÉRES Jozef0000000000000018183636  
14.KOČI Martin008608100000000003232  
15.JUN. KOVALČÍK Michal120000000002110863030  
16.KUKUČKA Tomáš0000012150000000002727  
17.BARAN Roman00440000826100002525  
18.HROBA Oto000012004000000021818  
19.JÁGRIK Jozef00000680000000001414  
20.ČAMBÁLIK Bohumír00000000200060401212  
21.MÁDY Tomáš01008000100000001010  
22.LIPTÁK Ján440000000000000088  
23.HROBA Martin000060000000000066  
24.MISLEY Ernest000040000000000044  
25.FLOREK Peter000000000000002133  
26.PODMAJERSKÝ Vladimír000020000000000022  
27.ROZUM Ctirad000000020000000022  
28.KOŇUCH Roman000000000020000022  
29.DEAK Ladislav000010000000000011  
30.KUBOVIČ Boris000000100000000011  
31.GRZYWACZYK Rafal000000010000000011  
32.LORENČÍK Peter000000000100000011  
33.KYSUCKÝ Maroš000000000000010011  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.KRAJČI Jaroslav2525001825250025252500250218218  
2.JANÍK Václav0000251818252518000000129129  
3.JUN. BÉREŠ Jozef18182525010120010000000118118  
4.SVOBODA Jixí00001515151818120000009393  
5.PETRÍK Marian000000000000252518259393  
6.ACHS Erich015000810000181800006969  
7.MATUŠKA Martin000000000015150015186363  
8.MOGZOROS Roland0120000801580000004343  
9.VITVER Vladimír000000000150000001515  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.BARÁNEK Jaroslav000025252500182525001518176176  
2.KMEŤ František1818000121500015018182525164164  
3.ANDRIŠEKOVÁ Gabriela000001800012181815151815129129  
4.LIPTÁK Ján00000000025002525007575  
5.ORAVEC František000018151800150000006666  
6.ST. BÉREŠ Jozef2525000000000000005050  
7.ONDREJKA Ján000000000012151201205151  
8.GRUMICH Mário000000000100000001010  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.KMEŤ František2525000121800018025252525198198  
2.ANDRIŠEKOVÁ G.000002500018252518181818165165  
3.ORAVEC František000018182500250000008686  
4.GRUMICH Mário000000000150000001515  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.BARÁNEK Jaroslav000025252500182525002525193193  
2.LIPTÁK Ján00000000025002525007575  
3.ONDREJKA Ján000000000018181801807272  
4.ST. BÉREŠ Jozef2525000000000000005050  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.PODMAJERSKÝ Vladimír252525251818151825181212151500266266  
2.ROZUM Ctirad000002525250252525252500200200  
3.MISLEY Ernest0000250180001515181800109109  
4.KAČERIAK Ivan18180012000010881012009696  
5.LEŠO Martin00000121200010100018188080  
6.LAPDAVSKÝ Július0000000000000025255050  
7.KUČA František000015100001200120004949  
8.FLOREK Peter0000000000181800003636  
9.VANYOVA Veronika000001500006680003535  
10.KESZI Juraj000000000150000001515  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.PODMAJERSKÝ Vladimír252525252525252525252525252500350350  
2.KAČERIAK Ivan181800150000151515151800129129  
3.LEŠO Martin0000012180001818002525116116  
4.KUČA František000018150001800180006969  
5.VANYOVÁ Veronika000001800001212120005454  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.ROZUM Ctirad000002525250252525252500200200  
2.MISLEY Ernest0000250180001515181800109109  
3.LAPDAVSKÝ Július0000000000000025255050  
4.FLOREK Peter0000000000181800003636  
5.KESZI Juraj000000000180000001818  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.KACVINSKÝ Andrej181825180882525018150000178178  
2.MAJERČÁK Vlastimil00000252500250000007575  
3.PALKO Maroš00000121200602500005555  
4.MADZIARA Jacek00182501000000000005353  
5.LIPTÁK Ján2525000000000000005050  
6.HUDY Vladimír15150004100000000004444  
7.GREGUŠKA Milan0000000000251800004343  
8.JÁGRIK Jozef0000018180000000003636  
9.KUBOVIČ Boris0000015150000000003030  
10.LORENČÍK Peter000000000180000001818  
11.HANUŠ Vladimír000000000150000001515  
12.ŠPAVELKO Marek00000660000000001212  
13.FUSKO František000000000120000001212  
14.VALLUŠ Michal000000000100000001010  
15.BOLAČEK Štefan000000000800000088  
16.HORŇÁK Pavol000002400000000066  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.MAJERČÁK Vlastimil00000252500250000007575  
2.LIPTÁK Ján2525000000000000005050  
3.GREGUŠKA Milan0000000000252500005050  
4.JÁGRIK Jozef0000018180000000003636  
5.KUBOVIČ Boris0000015150000000003030  
6.HORŇÁK Pavol0000012120000000002424  
7.LORENČÍK Peter000000000180000001818  
8.HANUŠ Vladimír000000000150000001515  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.KACVINSKÝ Andrej25252518015152525025180000216216  
2.PALKO Maroš000002525001202500008787  
3.HUDY Vladimír181800010180000000006464  
4.MADZIARA Jacek00182501800000000006161  
5.FUSKO František000000000250000002525  
6.ŠPAVELKO Marek0000012120000000002424  
7.VALLUŠ Michal000000000180000001818  
8.BOLAČEK Štefan000000000150000001515  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.MILOŇ Ján25252525250025252525025252525325325  
2.ST. KOVALČÍK Michal15181818181215000182518151518223223  
3.JUN. KOVALČÍK Michal121200151012000121815181815157157  
4.LIPTÁK Peter18151215015101800000000103103  
5.BOCHENEK Michal0010100481518081200008585  
6.KOČI Martin001512018180000000006363  
7.KUKUČKA Tomáš0000025250000000005050  
8.KYSUCKÝ Maroš000000000150101212004949  
9.XEHÁČEK Henrich0000000000101500002525  
10.BAFFY Alexander000006600100000002222  
11.FUSKO Tomáš000000000180000001818  
12.KOŇUCH Roman000000000015000001515  
13.JUN. KYSUCKÝ Martin000000000120000001212  
14.RUSŇÁK Jozef000008000000000088  
15.HORŇÁK Pavel000000000800000088  
16.MOLNÁR Jozef000002400000000066  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.MILOŇ Ján25252525250025252525025252525325325  
2.ST. KOVALČÍK Michal15181818181215000182518151618224224  
3.JUN. KOVALČÍK Michal121200151010000121815181815155155  
4.LIPTÁK Peter18151515015121800000000108108  
5.KYSUCKÝ Maroš000000000180151212005757  
6.KUKUČKA Tomáš0000025250000000005050  
7.KOČI Martin0000018180000000003636  
8.HORŇÁK Pavel000000000150000001515  
9.KOŇUCH Roman000000000015000001515  
10.RUSŇÁK Jozef000008000000000088  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.BOCHENEK Michal001818025252525025250000186186  
2.KOČI Martin0025250000000000005050  
3.JUN. KYSUCKÝ Martin000000000250000002525  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.BAFFY Alexander00000252500180000006868  
2.XEHÁČEK Henrich0000000000252500005050  
3.FUSKO Tomáš000000000250000002525  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.MOLNÁR Jozef0000025250000000005050  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.DROTÁR Igor18251818000121518151525182525247247  
2.AMBRÚZ Peter151815152500261210615101015174174  
3.JUN. KOLENO Miloš1015101001015101210128681210158152  
4.NAGÓRSKI Tomasz0000025252525025250000150150  
5.KOIŠ Martin25000018000251812182500141141  
6.KRIŠKA Jozef1212880128410861121200113113  
7.BELTOWSKI Marcin0025250151815002100000110110  
8.LIPTÁK Peter0000000001500101515126767  
9.SZEPIENIEC Andrzej00000061818001800006060  
10.HROBA Oto006218448040001285757  
11.ČAMBÁLIK Bohumír004406121404280815454  
12.BARAN Roman0012120000868400005050  
13.MÁDY Tomáš6100015110200040024141  
14.JUN. BÉRES Jozef0000000000000018183636  
15.GRZYWACZYK Rafal000608106000000003030  
16.HROBA Martin000012220120012042626  
17.ST. KOLENO Miloš48210000000004102020  
18.DEAK Ladislav260010000000000001818  
19.ONDREJKA Ján04008000000000001212  
20.FLOREK Peter00000000000000661212  
21.GRÓF Marián00000000001006401111  
22.PETRÍK Maroš800000000000000088  
23.SLOBODA Anton121000000000000044  
24.JUREČKA Peter000000000000200022  
25.KOVÁCS Endre000000000100000011  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.DROTÁR Igor18251818000121518151525182525247247  
2.NAGÓRSKI Tomasz0000025252525025250000150150  
3.KOIŠ Martin25000018000251812182500141141  
4.BELTOWSKI Marcin002525015181512012100000132132  
5.SZEPIENIEC Andrzej000000151818081800007777  
6.LIPTÁK Peter0000000001500151515157575  
7.FLOREK Peter0000012120010000012125858  
8.SKARPÍŠEK Sergej000000000000101010104040  
9.JUN. BÉRES Jozef0000000000000018183636  
10.KOVÁCS Endre0000000001210800003030  
11.JURAČKA Peter0000000000001212002424  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.AMBRÚZ Peter252525252500121225181825181825296296  
2.JUN. KOLENO Miloš1518151501825252518252512152518294282  
3.KRIŠKA Jozef18151212025121518151210182500207207  
4.ČAMBÁLIK Bohumír00880101810100101215121512140140  
5.MÁDY Tomáš121200188106810881001215137137  
6.BARAN Roman0018180008151215150000101101  
7.GRZYWACZYK Rafal000100121518600000006161  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.HROBA Oto00252525252525252518250151825301301  
2.ST. KOLENO Miloš2525181800018015151525181518225225  
3.GRÓF Marián0000000001825181825250129129  
4.MATÚŠ Marián000001518000101000005353  
5.ONDREJ Christopher000000000121212150005151  
6.ONDREJKA Ján1800018000000000003636  
7.VARGA Jakub000001800000000001818  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.HROBA Martin0000252525252525252525252525300300  
2.DEAK Ladislav182518251818180018151518181818260260  
3.SLOBODA Anton151825180151500000151500136136  
4.PETRÍK Maroš250000000015181800007676  
5.ŠUTĽÁK Miroslav000000120000000001212  
Podujatia: 1.-2. Oždany 3.-4. Zaluz 5 Šternberk 6.-7. Jahodná 8.-9. Limanowa 10. Dobšiná 11.-12. J.Vxšok 13.-14. Huty 15.-16. Ostrá lúka
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.HROBA Oto00252525181525181818180151818256256  
2.JUN. KOVALČÍK Michal251800182518000252525252525254254  
3.HROBA Martin0000151210182512151518181515188188  
4.MOGZOROS Roland02500002500250000007575  
5.PALKO Maroš00000151200401200004343  
6.ONDREJ Christopher00000000061210150004343  
7.FUSKO Tomáš000000000150000001515  
8.GALLOVIČ Mário000001000000000001010  
9.JUN. KYSUCKÝ Martin000000000100000001010  
10.VALLUŠ Michal000000000800000088  
 
  INDIVIDALNE TESTOVANIE
  07.08.  FIA CEZ Autokros Môlča
  12.08.  4. RALLY VRANOV
  10.09.  Autokros Dargov - Dubiny
  29  30  31   1   2   3   4
   5   6   7   8   9  10  11
  12  13  14  15  16  17  18
  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31   1
Zverejňovanie informácii podľa zákona č. 440/2015 Z. z.- Zákon o športe
Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport v roku 2021: 272.014,- EUR
Poskytnuté prostriedky a ich vyúčtovanie
rok 2017: 2 340 000 eur

FIA CEZ Eset V4 Cup Red Bull Ring

FIA WTCR SLOVAKIA RING

PAV Zaluž
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené