member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 2002 - KARTING
Podujatia: 1-2.Trebatice 3-4. Pezinok 5-6. D.Streda 7-8. Dubnica 9-10. Pezinok 11-12. Trebatice 13-14. D.Streda
Por.Jazdec1234567891011121314SpoluRátané
1.JASENSKÝ Lukáš2525925303025253030252500304295  
2.MARKO Henrich303030300251202101302121233233  
3.PELIKÁN Erik1919191325211517121719211925261221  
4.HROBÁREK Leonard1717212117171719141321141430252211  
5.MOLNÁR Matúš2121121414131921190013300197197  
6.MARKO Tomáš002507030300253030017194194  
7.MXLLER David15141315211513001517192512194182  
8.TROŠKA Alexander121515111119141425211501213197175  
9.JÁN PUSS Lukáš13131719130713171212151514180161  
10.PROKOPIUS Nico1401112151291111111417139159141  
11.STRÁŇAVA Tomáš1112889911109910101110137112  
12.LIPOVÝ (CZ) Vojtěch00141712102115880000105105  
13.MATUŠKA Rastislav101177886910100111011118104  
14.ČERMÁK (CZ) Adam000000101215149017199696  
15.JAROSLAV BELZA Ing.00000088771112005353  
16.VARHELYI (H) Zsolt00001914000000003333  
17.MIDRLA (CZ) Jan00000000131900003232  
18.BAXA Jozef00101000006600003232  
19.MAGYAR (H) Tamás00001011000000002121  
20.RÁBAVA Marek006900000000001515  
21.VXEČKA (CZ) Lukáš0000000000000151515  
Podujatia: 1-2.Trebatice 3-4. Pezinok 5-6. D.Streda 7-8. Dubnica 9-10. Pezinok 11-12. Trebatice 13-14. D.Streda
Por.Jazdec1234567891011121314SpoluRátané
1.HIRŠ Marek303030300303030302525252125361315  
2.KVAŠAI Nikolas25252502121211525303030019287272  
3.MALCHÁREK Christian210212530122525192121213030301270  
4.ŽIAK Michal1515151915191919171517191421239194  
5.SEKERA Peter19210172525171721190000181181  
6.NEUBERGER Stefan1112131213151313141415131915192157  
7.ČAJA Matej12141901901521017191700153153  
8.KONTÁROVÁ Veronika141700121412110014141517140142  
9.ZELMAN Marcel00121311001215013151714122123  
10.SCHMIDBAUER János17190151717000000008585  
11.VARGA Adrián131314140014140000008282  
12.PANÁČKOVÁ (CZ) Lucie0017211413000000006565  
13.JASENSKÝ Lukáš0000000000002502525  
Podujatia: 1-2.Trebatice 3-4. Pezinok 5-6. D.Streda 7-8. Dubnica 9-10. Pezinok 11-12. Trebatice 13-14. D.Streda
Por.Jazdec1234567891011121314SpoluRátané
1.JANČO Marek0302525252530301717252500274274  
2.ONDREJ Tomáš30002121021019213030019212212  
3.BARTOŠÍK Matej2501701211172114151519025191191  
4.KRÁL (CZ) Josef00303030300030300000180180  
5.BÁNYÁSZ Tomáš1921158017141713121714015182174  
6.RÁCZOVÁ Barbora211711913019190141415017169169  
7.KONOPKA Martin170015914902525191300146146  
8.GYXRY Nikolas014705101008612101310105105  
9.LÁSLÓ Stefan150131200150000171913104104  
10.LORENC (CZ) Martin0021000252515900009595  
11.NEMČOVIČ Martin0251014001213101000009494  
12.KOBLIŠEK Michal01960300120713121279191  
13.PIVODA (CZ) Tomáš0019190000211900007878  
14.JIRÁSEK (CZ) Aleš000017000000030307777  
15.BOSÁK Martin00911401314001011007272  
16.JAKEŠ (CZ) Miroslav00141314150150000007171  
17.VÁRADI (CZ) Vítězoslav000019000002121006161  
18.NěMEC (CZ) Ondxej0000000012130014125151  
19.SXOMIAN (PL) Michal00000000000025214646  
20.PANÁČKOVÁ (CZ) Lucie000000001111001584545  
21.NAGY Erik01581060000000003939  
22.ROSEMAYER (A) Daniel00000000000021143535  
23.HERKLI (H) András00001519000000003434  
24.MOCSÓ (H) Tamás00001121000000003232  
25.ĎURNÝ Boris0000000000119092929  
26.HENE (CZ) Vilelm00000000000017112828  
27.ŠKORVÁNEK Jaroslav0000001109800002828  
28.HATVANI (H) Bálint0000813000000002121  
29.MAGDIČ (HR) Filip0000712000000001919  
30.DOVALOVSKÝ Martin0001700000000001717  
31.GROMAN (CZ) Zdeněk0012000000000001212  
32.CSERE (H) Kitty0000100000000001010  
Podujatia: 1-2.Trebatice 3-4. Pezinok 5-6. D.Streda 7-8. Dubnica 9-10. Pezinok 11-12. Trebatice 13-14. D.Streda
Por.Jazdec1234567891011121314SpoluRátané
1.TÓTH Tomáš3021213025193011303030303030367316  
2.PEŠKOVÁ Michaela2130140139172121212501413219210  
3.SEDLÁK Martin19251125012151925191125150221210  
4.PROKOP Matej1517813115212501214191921200187  
5.MIKULAŠKO Zdeno2514301702101215250000159159  
6.JÁN ONDRUŠEK Ing.1701214032530191721000158158  
7.KONOPKA Jozef00251230250000002525142142  
8.VALOIS Leonardo0070106141517919171014138138  
9.CHOVANEC Martin1301919070131311001217124124  
10.VALÁŠEK Vladimír1119150128014013151500122122  
11.BEKX Tomáš121560940000131411129696  
12.BARCAJOVÁ Soňa14017081019170000008585  
13.CABAJ Lukáš00911000000121313157373  
14.ŠPÁNIK Oliver1001315700001500906969  
15.BIRIZDÓ (H) Monika00102114000121000006767  
16.ČELÍN Ľuboš0000000014141721006666  
17.KLOBÁS (CZ) Petr00001930000000004949  
18.ROSINA Štefan00000000000021194040  
19.MAGYAR (H) Miklós00002115000000003636  
20.DOSTÁL (CZ) Štěpán00001711000000002828  
21.PEKAX (CZ) Tomáš00001513000000002828  
22.VORBA (CZ) Michael0000017000000001717  
23.BUZXUK (PL) Jakob0000000000001701717  
24.BAKOS (H) Bence0000014000000001414  
Podujatia: 1-2.Trebatice 3-4. Pezinok 5-6. D.Streda 7-8. Dubnica 9-10. Pezinok 11-12. Trebatice 13-14. D.Streda
Por.Jazdec1234567891011121314SpoluRátané
1.DANIŠ Ján30250019102525303030141525278268  
2.SUMEC Michal171715251301913252525301715256230  
3.VIŠŇOVSKÝ Peter21212119151921211212001913214202  
4.BALLAY Michal9930301417019021120300191191  
5.MIŠÍK Tomáš1919171700131215171501417175175  
6.ŠOTTNÍK Juraj121325211115017014212500174174  
7.ČONGRÁDY Peter101114149017017191721120161161  
8.KAMENÁR Peter14121915101214151413017012167157  
9.DOVALOVSKÝ Martin0000121315142111131590123123  
10.SOJA (PL) Pavel000000303000002119100100  
11.BOBOŠÍK Andrej2530003011000000009696  
12.DRUGDA Zoltán0000173000000013309090  
13.ŠIMÚNEK Leoš131400014001310140007878  
14.KVETŇANSKÝ Dick11100000000019191107070  
15.HORVÁTH (H) Attila0000000019150010145858  
16.STYK Martin1515131300000000005656  
17.PÍSAČKA (CZ) Erik00002525000000005050  
18.JANOUŠ (CZ) Adam00000000000025214646  
19.MATěJČEK (CZ) Milan00002121000000004242  
Podujatia: 1-2.Trebatice 3-4. Pezinok 5-6. D.Streda 7-8. Dubnica 9-10. Pezinok 11-12. Trebatice 13-14. D.Streda
Por.Jazdec1234567891011121314SpoluRátané
1.ČELÍN Ľuboš3030213000303000303000231231  
2.ŽIAČEK Jozef00302500252500252500155155  
3.PAVLÍK Maroš00171700211900172100112112  
4.JOZEF PAVLÍK Ing.00151500192100211900110110  
5.ONDREJ Ottó2525191900000000008888  
6.LEDNÁR Vladimír1721252100000000008484  
7.IVANČO Andrej21190000000000004040  
8.KLÁTIK Aurel19170000000000003636  
9.KUNÍK Boris00000000001917003636  
10.ĎUREC Tomáš00000017170000003434  
 
  INDIVIDALNE TESTOVANIE
  07.08.  FIA CEZ Autokros Môlča
  12.08.  4. RALLY VRANOV
  10.09.  Autokros Dargov - Dubiny
  29  30  31   1   2   3   4
   5   6   7   8   9  10  11
  12  13  14  15  16  17  18
  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31   1
Zverejňovanie informácii podľa zákona č. 440/2015 Z. z.- Zákon o športe
Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport v roku 2021: 272.014,- EUR
Poskytnuté prostriedky a ich vyúčtovanie
rok 2017: 2 340 000 eur

FIA CEZ Eset V4 Cup Red Bull Ring

FIA WTCR SLOVAKIA RING

PAV Zaluž
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené