member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 2003 - KARTING
Podujatia: 1-2. Dunajská Streda 3-4. Dunajská Streda 5-6. Panoniaring 7-8. Dubnica 9-10. Dunajská Streda 11-12. Pezinok
Por.Jazdec123456789101112SpoluRátané
1.MARKO Henrich1625256252525206202520238190  
2.PELIKÁN Erik20162025872025258162192167  
3.TROŠKA Alexander25201320202016010075156144  
4.ČERMÁK (CZ) Adam00101616166162025911145130  
5.GAAL (H) Bence00161310900111611139999  
6.STRÁŇAVA Tomáš91199131113R16136811886  
7.MATUŠKA Rastislav111011109107101311101012286  
8.BELZA Jaroslav131351153119998910584  
9.IVANČÍK Mário10968789607277965  
10.PASTOROK Patrik867766107810568663  
11.JÁN Lukáš0000005135613165858  
12.POKORNÝ Milan7785346870336152  
13.SOÓKY Tomáš08444581100445248  
14.ZALESKI (PL) Karol000000000020254545  
15.MIDRLA (CZ) Jan000011134500003333  
Podujatia: 1-2. Dunajská Streda 3-4. Dunajská Streda 5-6. Panoniaring 7-8. Dubnica 9-10. Dunajská Streda 11-12. Pezinok
Por.Jazdec123456789101112SpoluRátané
1.HIRŠ Marek16131625202025252525250235190  
2.JASENSKÝ Lukáš252525202525131313161116227177  
3.KVAŠAI Nikolas861116169202020202020186152  
4.MARKO Tomáš130201113118911111625148120  
5.MOLNÁR Matúš20161013101311161013R11143102  
6.TURIC Matúš91096111691116891312795  
7.RAKOVAN Marek111189001089101399881  
8.HROBÁREK Leonard6201310906R8710109980  
9.HOLIČKA Matej79670016009086262  
10.ČEČOTKA (CZ) Marek000500R776874040  
11.NEUBERGER Stefan107008100000003535  
12.MAGYAR (H) Tamás0078000000001515  
13.MXLLER David5800000000001313  
Podujatia: 1-2. Dunajská Streda 3-4. Dunajská Streda 5-6. Panoniaring 7-8. Dubnica 9-10. Dunajská Streda 11-12. Pezinok
Por.Jazdec123456789101112SpoluRátané
1.ANTONFELD (H) Péter10606252020251625R16169147  
2.PIVODA (CZ) Tomáš11162010701381082525153130  
3.SEKERA Peter13016013110132501120122122  
4.LORENC (CZ) Martin202010200716200018122121  
5.HATVANI (H) Bálint91125116168013087114106  
6.PANÁČKOVÁ (CZ) Lucie090010102516013008383  
7.KONOPKA Martin168000511102111607979  
8.BARTOŠÍK Matej70613204691010138074  
9.KISS Tamás01311020250000006969  
10.LÁSZLÓ Stefan01001132535613116964  
11.GROMANOVÁ (CZ) Tereza00000010112020006161  
12.BIRIZDÓ (H) Imre0713911130000005353  
13.BÁNYÁSZ Tomáš0090646577765753  
14.ČAJA Matej32440020632095351  
15.KRÁL (CZ) Josef252500000000005050  
16.GROMAN (CZ) Zdeněk000000791116004343  
17.CSERE (H) Kitty55025000000003535  
18.SZECHENYI (H) Tamás84116060000003535  
19.SCHMITBAUER (H) János60004300009103232  
20.WINKLER Wolfgang2058000089003232  
21.BOSÁK Martin0037003245502929  
22.MOLNAR (H) Patrik4300990000002525  
23.NěMEC (CZ) Ondxej0000519700002222  
24.CUBER Stanislav0075001430002020  
25.KOBLIŠEK Michal0080000002441818  
26.TÓTH (H) Bence0100880000001717  
27.DUGÁT Igor0000000014351313  
28.GYXRY Nikolas1020100000601010  
29.ĎURNÝ Boris00030000002055  
30.PILÁRIK Marian00000001010022  
Podujatia: 1-2. Dunajská Streda 3-4. Dunajská Streda 5-6. Panoniaring 7-8. Dubnica 9-10. Dunajská Streda 11-12. Pezinok
Por.Jazdec123456789101112SpoluRátané
1.KONOPKA Jozef2525252520725251392525249200  
2.ONDREJ Tomáš004160020202525139132132  
3.JANČO Marek1620100900020201116122122  
4.PEŠKOVÁ Michaela9711131013016160160111104  
5.SEDLÁK Martin20161300001310130139898  
6.MAGYAR (H) Miklós00202025250000009090  
7.VALOIS Leonardo6051001016950987873  
8.HERKLI (H) András13416013000816007070  
9.PROKOP Matej467858111000005959  
10.BAKOSS (H) Bence10118112160000005858  
11.CABAJ Lukáš3307001011610055555  
12.BIRIZDÓ (H) Monika1110001660000004343  
13.GYÁRFÁS (H) Olah000000000020204040  
14.CHOVANEC Martin80906413000004040  
15.KISS (H) Lásló053011200000003939  
16.ŠPÁNIK Oliver0110079000R0113838  
17.PAEGLE (CZ) Oskar1200000011010103434  
18.MOCZÓ (H) Tamás0066800000643030  
19.MARTON (H) Lásló7809300000002727  
20.ČELÍN Ľuboš5000000090762727  
21.KIRÁLY Lásló00000000711001818  
22.HRÁŠOK Pavol0000000000871515  
23.MORÓ (H) Mark00000110000001111  
24.HARGITAI (H) Gyxzx2900000000001111  
25.MARTON (H) Daniel00004500000099  
Podujatia: 1-2. Dunajská Streda 3-4. Dunajská Streda 5-6. Panoniaring 7-8. Dubnica 9-10. Dunajská Streda 11-12. Pezinok
Por.Jazdec123456789101112SpoluRátané
1.MIKULAŠKO Zdeno1620252525202525001613210181  
2.DRUGDA Zoltán0160202025202011162011179157  
3.KLOBÁS (CZ) Petr2511000160025252525152152  
4.HORVÁTH (H) Attila11820161611001313520133120  
5.VÁCHA (CZ) Jindxich201300000020200168989  
6.BALLAY Michal106401010161677008682  
7.MIŠÍK Tomáš13913800005101398080  
8.ŠOTTNÍK Juraj009075131380887171  
9.ČONGRÁDY Peter408768101033977565  
10.BARCAJOVÁ Soňa00008701199765757  
11.DOVALOVSKÝ Martin771610900000004949  
12.VINGLER (H) Attila8301113130000004848  
13.DANIŠ Ján00101300000011104444  
14.KAMENÁR Peter5406560864034744  
15.SUMEC Michal0101120000106003939  
16.VALÁŠEK Vladimír32000011700653434  
17.PENOV Anton2165009900003232  
18.FISHER (H) Karl65001190000003131  
19.DOSTÁL (CZ) Štěpán000000001611002727  
20.HORVÁTH (H) Tamás0054440042402727  
21.PÍSAČKA (CZ) Erik02500000000002525  
22.VALACH Igor00000000081042222  
23.VIŠŇOVSKÝ Peter9009000000001818  
24.ŠIMUNEK Leoš0073008000001818  
25.ROSINA Štefan00000000250077  
26.KUNÍK Boris00300000000033  
27.HAVRILA Michal10000000000011  
 
  INDIVIDALNE TESTOVANIE
  07.08.  FIA CEZ Autokros Môlča
  12.08.  4. RALLY VRANOV
  10.09.  Autokros Dargov - Dubiny
  26  27  28  29  30  31   1
   2   3   4   5   6   7   8
   9  10  11  12  13  14  15
  16  17  18  19  20  21  22
  23  24  25  26  27  28  29
  30  31   1   2   3   4   5
Zverejňovanie informácii podľa zákona č. 440/2015 Z. z.- Zákon o športe
Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport v roku 2021: 272.014,- EUR
Poskytnuté prostriedky a ich vyúčtovanie
rok 2017: 2 340 000 eur

FIA CEZ Eset V4 Cup Red Bull Ring

FIA WTCR SLOVAKIA RING

PAV Zaluž
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené