member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 2003 - PAV
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.KRAJČI Jaroslav20202020202020202020202020202020320280  
2.JUNG Tomáš1515151515151510151515150151515220210  
3.FRIEDL Vladimír01212100121201212121212101010148148  
4.RUISL Peter0000001015001010151212129696  
5.ŠIMKOVIČ Žarko1210466488000186468383  
6.KONČEK Julo0600810440044108046262  
7.JUREŇA Peter0081210006006600635757  
8.KOIŠ Martin0010012001008800885555  
9.HOMOLA Jaroslav84600663003364004949  
10.ČILIAK Miroslav108310832002230314646  
11.ŠEVČÍK Eduard42180210880012203939  
12.ROLÍK Vladimír61044100660043003535  
13.RAJNOHA Marián2000300010101000002626  
14.VLADIMÍR Ing.FRIEDL000000012000000001212  
15.ĎUROVKIN Marek00030000440000001111  
16.RÁCZ Patrik332000000000000088  
17.KMEŤ František000220001300000088  
18.KAMINSKIJ Boris000003000000211077  
19.STRNAD Anton000010003000000044  
20.PASTVA Zdenko000000002200000044  
21.KOŇUCH Roman000000200000000022  
22.MALINIAK Peter000000000000000222  
23.BYSTRICKÝ Hubert100000000000000011  
24.GRXF Marian000000000100000011  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.ŠEVČÍK Eduard152015150202022020151215151515234232  
2.ROLÍK Vladimír2015012151515151515121520201212228216  
3.JUREŇA Peter002020200020002020002020160160  
4.PASTVA Zdenko1212868128128810610301124123  
5.ĎUROVKIN Marek831010011211212044120109999  
6.KMEŤ František001281281086106300208585  
7.GRXF Marián10840064446010010868080  
8.STRNAD Anton143310003104401281088080  
9.BADÍK Peter020001066002286625050  
10.BARÁNEK Jaroslav410646400003000003737  
11.PASTOREK Pavol60000000008804343333  
12.CIBUĽKA Jaroslav36000330000162433131  
13.MICHALÍK Peter20220010000031101212  
14.LUKÁŠ ŠPRINC000000010000000001010  
15.MARTON Miroslav000002200000000044  
16.MILOŇ Ján000000000010000011  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec123456789101112131415SpoluRátané
1.POLLÁK Ľudovít00000000000000000  
2.DUŠAN KEKETI00000000000000000  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec123456789101112131415SpoluRátané
1.CIBUĽKA Jaroslav00000000000000000  
2.MARTON Miroslav00000000000000000  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.ROLÍK Vladimír2020020202020202020202020202020300280  
2.PASTVA Zdenko15151512101512151212151012636185176  
3.KMEŤ František0020151510151010151080064138138  
4.STRNAD Anton4888120041588415121515136136  
5.GRXF Marián121010008868100150151212126126  
6.BADÍK Peter3600012108004610101088787  
7.BARÁNEK Jaroslav81212108643006300007272  
8.PASTOREK Pavol100000002001212088106262  
9.MICHALÍK Peter60660461003284435353  
10.LUKÁŠ ŠPRINC000000012000000001212  
11.MAJERČÁK Vlastimil000000300000000033  
12.KLUST Václav000003000000000033  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.JUREŇA Peter0000000000202000004040  
2.ŠEVČÍK Eduard0000000000151500003030  
3.ĎUROVKIN Marek0000000000101200002222  
4.MILOŇ Ján0000000000121000002222  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.HOMOLA Jaroslav20201500202020001515202000185185  
2.PILNÝ Ondrej610121506821012121010151212152150  
3.JEZERČÁK Martin1012320000320010815121010133133  
4.SOLÁR Mikuláš15010601000152064001515116116  
5.KOIŠ Martin0020000015002020002020115115  
6.LIEDL ML. Viliam121588024181086121000104104  
7.PRINC Peter8861204312604288008181  
8.DIMOV Vladimír46410036412153300007070  
9.KOŇUCH Roman00000151500001200004242  
10.HUDÁK Ján0000012120000000002424  
11.SZILÁGYI Peter00000000000064842222  
12.KARPAT Michal00000000002022682020  
13.PODHÁJECKÝ Augustín000008100000000001818  
14.CHVÁLA Rastislav00000000001133461818  
15.ŠTEFAN ML. ROSINA000000010000000001010  
16.ŠTEFAN ST. ROSINA000000080000000088  
17.KURUC Peter000000000800000088  
18.ŠTEFUCA Alexander340000000000000077  
19.VLADIMÍR MANČÍK000000060000000066  
20.KURČÍK Norbert000000000000060066  
21.KRAMÁR Maroš001400000000000055  
22.LUDVIG Branislav000000000000002355  
23.KEKETI Dušan110000200000000044  
24.BRÁZDIK Jozef000000004000000044  
25.JURAJ Ing.000000000000400044  
26.JAROŠČÁK Jaroslav030000000000000033  
27.SZABX Attila000000000000003033  
28.DANAJKA Martin000000000000001233  
29.VOJTKO Peter200000000000000022  
30.PAŠKO Martin020000000000000022  
31.ŠVIREC Boris002000000000000022  
32.SUROVÝ Slavomír000000000000110022  
33.KOVÁČ Tibor000000100000000011  
34.PASTYRČÁK Vladimír000001000000000011  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.CHVÁLA Rastislav152000015152000152015151215177177  
2.SZILÁGYI Ondrej101000010201200121220202012158158  
3.KARPAT Michal20150001212000201512121520153153  
4.SZABX Attila12120002000000100101007474  
5.LUDVIG Branislav0000000000001008102828  
6.PAVEL MARTON000000015000000001515  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.PILNÝ Ondrej812201501215121012202012201515218210  
2.JEZERČÁK Martin121562004415200151520151212185185  
3.SOLÁR Mikuláš2011560150015201010002020152152  
4.LIEDL ML. Viliam15201280610108101212151200150150  
5.DIMOV Vladimír688100812201215680000113113  
6.PRINC Peter10101012010806086101000100100  
7.HUDÁK Ján0000020200000000004040  
8.DANAJKA Martin0000011000224410103434  
9.SUROVÝ Slavomír00000000000066001212  
10.PÁL Peter00000038000000001111  
11.ŠTEFUCA Alexander46000000000000001010  
12.KEKETI Dušan22000060000000001010  
13.KRAMÁR Maroš00340003000000001010  
14.KURČÍK Norbert00000020000008001010  
15.MILAN KUBALA000000040040000088  
16.KURUC Peter000000000800000088  
17.JURAJ Ing.000000000000800088  
18.KOVÁČ Tibor000003400000000077  
19.MARIÁN BAZALA000000060000000066  
20.ŠVIREC Boris004000000000000044  
21.GREBERČI Michal000004000000000044  
22.JAROŠČÁK Jaroslav040000000000000044  
23.BRÁZDIK Jozef000000004000000044  
24.WACHAL Juraj000000000004000044  
25.VOJTKO Peter300000000000000033  
26.PAŠKO Martin030000000000000033  
27.MAREK Gregor000000000030000033  
28.PEKARČÍK Marcel000000000003000033  
29.MOLITORIS Ľubomír000002000000000022  
30.MIROSLAV ILÁŠ000000020000000022  
31.SUROVIAK Jozef100000000000000011  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec123456789101112131415SpoluRátané
1.HOMOLA Jaroslav000002002000000004040  
2.KOŇUCH Roman00000150000000001515  
3.PETER PRINC00000001500000001515  
4.PASTYRČÁK Vladimír00000120000000001212  
5.ŠTEFAN ML. ROSINA00000001200000001212  
6.ŠTEFAN ST. ROSINA00000001000000001010  
7.VLADIMÍR MANČÍK00000008000000088  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec123456789101112131415SpoluRátané
1.KOIŠ Martin00000000000000000  
2.PODHÁJECKÝ Augustín00000000000000000  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec123456789101112131415SpoluRátané
1.RÁCZ Patrik00000000000000000  
2.LOVÁSZ Zoltán00000000000000000  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.ČILIAK Miroslav20202020015151500151515122012214214  
2.KONČEK Julo0150002020200020202020020175175  
3.RAJNOHA Marián156151501012120012121010108147147  
4.KAMINSKIJ Boris1012000121000001012151510106106  
5.MALINIAK Peter2810120301000108881215106106  
6.ZÁHLAVA Miroslav4112100648008466668181  
7.NAGY Tibor84000884006642005050  
8.BYSTRICKÝ Hubert1210000006000013844444  
9.PODHÁJECKÝ Dávid0000220003200431616  
10.LUČKO Peter62000060000000001414  
11.NAGY Richard00000432000021001212  
12.BÁLINT Ladislav330000030000000099  
13.JANOŠKA Miloš000000000043002099  
14.POKORNÝ Milan000000000000340077  
15.SERVA Peter100000000000003266  
16.SERVA Jaroslav000001000001001144  
17.VILIAM MOKRÝ000000010000000011  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec123456789101112131415SpoluRátané
1.PODHÁJECKÝ David00000000000000-00  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec123456789101112131415SpoluRátané
1.BYSTRICKÝ Hubert00000000000000-00  
2.JANOŠKA Miloš00000000000000-00  
3.SERVA Jaroslav00000000000000-00  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.RAJNOHA Marián202000020202000002020--140140  
2.NAGY Tibor151500015151200001210--9494  
3.ZÁHLAVA Miroslav101000012101500001515--8787  
4.NAGY Richard0000010810000088--4444  
5.LUČKO Peter12120000120000000--3636  
6.POKORNÝ Milan0000000000001012--2222  
7.SERVA Peter80000000000000--88  
8.VILIAM MOKRÝ00000008000000--88  
9.PAPÁČ Oliver00000000000060--66  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.ČILIAK Miroslav20200001501500151515122012159159  
2.KONČEK Julo015000200200020202020020155155  
3.MALINIAK Peter10100001001200121010101215111111  
4.KAMINSKIJ Boris151200012000001212151510103103  
5.BÁLINT Ladislav1280000010000000003030  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.KRAJČI Jaroslav20202020020202000202020202020260260  
2.JUNG Tomáš1515151501515120015150151515177177  
3.FRIEDL Vladimír10121212012121500121215121212160160  
4.ŠIMKOVIČ Žarko1210101001010100001012101010124124  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec123456789101112131415SpoluRátané
1.JUNG Tomáš00000000000000000  
2.FRIEDL Vladimír00000000000000000  
3.ŠIMKOVIČ Žarko00000000000000000  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.KRAJČI Jaroslav000000000000000000  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec123456789101112131415SpoluRátané
1.RUISL Peter00000000000000000  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec12345678910111213141516SpoluRátané
1.VALKO Ľubomír202020200202020202020200202020280280  
2.ŠORMAN Jozef1515151501212100001520151515174174  
3.ŠČIBRAVÝ Miroslav01212120001515151512001212132132  
4.ANDRÍŠEKOVÁ Gabriela12810100101061212128121000132132  
5.ŠORMAN Samuel101000015151200101015121010129129  
6.ŠORMAN Jozef000008880000108885858  
7.KRAVÁRIK Pavel06000640000600002222  
8.LANÁK Jaroslav80000004008000002020  
9.RIŠPÁŇ Ladislav00000460000000601616  
10.KUNDIS Milan60000300006000001515  
11.PAVLÍK Matúš000002230000000077  
12.KRAJČÍ Mário040000000000000044  
13.IVANKO Rastislav000001300000000044  
14.BAVACKÝ Henrich000000000004000044  
Podujatia: 1-2. Šturec 3-4. Ustecká 21 5. Ecce Homo 6-7. Dobšiná 8. Baba 9-10. Lanškroun 11-12. J.Vxšok 13-14. Brezno 15-16. Zvolen
Por.Jazdec123456789101112131415SpoluRátané
1.DRAGÚŇ Alexander00000000000000000  
 
  Individuálne testovanie
  29  30  31   1   2   3   4
   5   6   7   8   9  10  11
  12  13  14  15  16  17  18
  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29   1   2   3
Zverejňovanie informácii podľa zákona č. 440/2015 Z. z.- Zákon o športe
Poskytnuté prostriedky a ich vyúčtovanie
rok 2017: 2 340 000 eur

FIA CEZ Eset V4 Cup Red Bull Ring

FIA WTCR SLOVAKIA RING

PAV Zaluž
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené