member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 2011 - PAV
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.KRAJČI Andrej188252515252525625252525272297  
2.KOIŠ Martin25251518251015181218181818235253  
3.JUREŇA Peter001212121218101812151512148160  
4.DROTÁR Igor1518181518150122510000146146  
5.ACHS Erich120101010181215000015102117  
6.MAJERČÁK Vlastimil00680086880004444  
7.KOVALČÍK SEN. Michal4000040000121203242  
8.BÉREŠ Jozef0080000010150003333  
9.KUKUČKA Tomáš0000000026410103232  
10.LIPTÁK Peter810006001140003030  
11.GRXF Marián612002142001002828  
12.RONDÍK Martin1015000000000002525  
13.MILOŇ Ján000202108020002424  
14.KRIŠKA Jozef01014860000202222  
15.KOLENO ML. Miloš00000004008822222  
16.ELIÁŠ Ľubomír00400000000061018  
17.HERDICKÝ Peter000000000010601616  
18.ONDREJ Tomáš000000001500001515  
19.KOVALČÍK JUN. Michal00000000006411115  
20.HOMOLA Jaroslav00008600000001414  
21.GRENDEL Roman00260000410001313  
22.LIPTÁK Ján0000002000004612  
23.AMBRUZ Peter0000000000008810  
24.ČAMBALÍK Bohumír160000000000077  
25.ROZUM Ctirad220010000000055  
26.BÉREŠ JUN. Jozef001400000000055  
27.FUSKO Tomáš000000100021045  
28.KUNDLÁK Ján040000000000044  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.KOIŠ Martin25251825251518251225252525288313  
2.JUREŇA Peter001515151825151815181818190208  
3.DROTÁR Igor1818251818250182512000177177  
4.KOVALČÍK SEN. Michal8000182000151504964  
5.MAJERČÁK Vlastimil0010120012108100006262  
6.LIPTÁK Peter12100110404260004949  
7.GRXF Marián1012006286002014747  
8.KUKUČKA Tomáš0000000048612154545  
9.KRIŠKA Jozef0224812100000404244  
10.MILOŇ Ján0006061512040004343  
11.BÉREŠ Jozef00120000010180004040  
12.KOLENO ML. Miloš0000001800101063535  
13.RONDÍK Martin1515000000000003030  
14.ELIÁŠ Ľubomír008000000000101830  
15.KOVALČÍK JUN. Michal21000000008642129  
16.HOMOLA Jaroslav0012121000000002525  
17.GRENDEL Roman006100000620002424  
18.LIPTÁK Ján00000060000081424  
19.AMBRÚZ Peter000000020100121521  
20.HERDICKÝ Peter000000000012802020  
21.ROZUM Ctirad64004100000001515  
22.ONDREJ Tomáš000000001500001515  
23.ČAMBALÍK Bohumír48002000000001414  
24.FUSKO Tomáš00000040004201014  
25.BÉREŠ JUN. Jozef00480000100001313  
26.KUNDLÁK Ján060000000000066  
27.MADY Tomáš100000000001022  
28.KOLENO Miloš000000000010012  
29.KYSUCKÝ Maroš000000000000222  
30.MALINIAK Peter000000010000011  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.KRAJČI Andrej25252525252525252525252525325350  
2.ACHS Erich18181818181818181800018180198  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.ANDRIŠEKOVÁ Gabriela18252525251525251825251825294294  
2.ORAVEC František25151518151815152518181518230255  
3.BARÁNEK Jaroslav15181815182518181515152512227245  
4.GRUMICH Mário1212121212120012120009696  
5.KOIŠ Stanislav000000000000151530  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.TUŽINSKÝ Miloš00252525252525252525025250275  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.ANDRIŠEKOVÁ Gabriela18252525251825251825252525304304  
2.ORAVEC František25181818182518182518181818255280  
3.GRUMICH Mário151515151515001515000120120  
4.KOIŠ Stanislav0000000000000018  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.BARÁNEK Jaroslav25252525252525252525252518318343  
2.KOIŠ Stanislav000000000000252525  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.ROZUM Ctirad252525252525252525250025275300  
2.KUČA František181818181818181518180018195210  
3.VANYOVÁ Veronika00121515158100000108593  
4.LEŠO Martin001500010120000124959  
5.NOVÁK Michal0000001218000003030  
6.ZUZÁK Peter000000000000151527  
7.ROZUM Róbert0000000000000018  
8.BARANTÁL Ján000000150000001515  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.ROZUM Ctirad252525252525252525250025275300  
2.BARANTÁL Ján000000180000001818  
3.KUČA František000000000000181818  
4.ROZUM Róbert0000000000000018  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.KUČA František25252525252525182525000243268  
2.LEŠO Martin001800015150000186681  
3.NOVÁK Michal0000001825000004343  
4.ZUZÁK Peter000000000000252543  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.VANYOVÁ Veronika00252525252525000025175200  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.JUREŇA Peter002525252525252525252525275300  
2.ČAMBÁLIK Bohumil2525108181815151212000158158  
3.MAJERČÁK Vlastimil0018180018181818000108108  
4.GRENDEL Roman001515000015150006060  
5.HUDY Vladimír000600121210100005050  
6.HERDICKÝ Peter0000000000181803636  
7.PALKO Maroš000000000000181836  
8.UJPÁL Róbert0012100000000002222  
9.KACVINSKÝ Andrej000000000001501515  
10.LIPTÁK Ján000120000000001212  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.JUREŇA Peter002525252525252525252525275300  
2.MAJERČÁK Vlastimil0018180018181818000108108  
3.GRENDEL Roman001515000015150006060  
4.HERDICKÝ Peter0000000000181803636  
5.LIPTÁK Ján000120000000001212  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.ČAMBALÍK Bohumil25251818252525252525000236236  
2.HUDY Vladimír0001500181818180008787  
3.UJPÁL Róbert0025250000000005050  
4.PALKO Maroš000000000000252550  
5.KACVINSKÝ Andrej000000000002502525  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.DROTÁR Igor2525252525250252525000225225  
2.LIPTÁK Peter15151815181510151215000148148  
3.KUKUČKA Tomáš000000001518252525108123  
4.MILOŇ Ján00151801825181012000116116  
5.LEFFLER Csaba001200018126800157189  
6.KUNDLÁK Ján812810001510460007383  
7.ŠAMO Tibor00101200000000123446  
8.KYSUCKÝ Martin000000000000181843  
9.RONDÍK Martin1818000000000003636  
10.KOVALČÍK Michal128000000000002020  
11.KOVALČÍK JUN. Michal1010000000000002020  
12.ONDREJ Tomáš000000001800001818  
13.RUSŇÁK Jozef000000008100001818  
14.MOLNÁR Jozef00680000000001414  
15.XEHÁČEK Rastislav000000120000001212  
16.KACVINSKÝ Andrej000000000000101010  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.DROTÁR Igor2525252525250252525000225225  
2.LIPTÁK Peter15151518181518151215000156156  
3.KUKUČKA Tomáš000000001518252525108133  
4.MILOŇ Ján00181501825181012000116116  
5.RONDÍK Martin1818000000000003636  
6.KOVALČÍK Michal1210000000000002222  
7.KOVALČÍK JUN. Michal1012000000000002222  
8.ONDREJ Tomáš000000001800001818  
9.RUSŇÁK Jozef000000008100001818  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.LEFFLER Csaba0025000252525250018143161  
2.KYSUCKÝ JUN. Martin000000000000252550  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.ŠAMO Tibor002525000000002575100  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.KUNDLÁK Ján252525250025252525000200225  
2.MOLNÁR Jozef0018180000000003636  
3.KACVINSKÝ Andrej000000000000252525  
4.XEHÁČEK Rastislav000000180000001818  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.KOIŠ Martin25252525252525252525252525325350  
2.KRIŠKA Jozef101510151518180800101120124  
3.GRXF Marián18186101210151540804120120  
4.KOVALČÍK Michal0046101284061818086104  
5.AMBRÚZ Peter000000412121500186169  
6.KOLENO JUN. Miloš002000618001515106667  
7.FUSKO Tomáš000000108101210826066  
8.HOMOLA Jaroslav00812181500240005959  
9.LIPTÁK Ján00000012661000124658  
10.KOVALČÍK JUN. Michal0000640212121284757  
11.BÉREŠ Jozef00180000018180005454  
12.BÉREŠ JUN. Jozef00121800001580005353  
13.ELIÁŠ Ľubomír0015800000000153853  
14.MADY Tomáš1510044801004605252  
15.ŠUTLÁK Miroslav120008600000002626  
16.DRAHOŇOVSKÝ Ľubom.812000000002402626  
17.KOLENO Miloš0000002001600911  
18.MALINIAK Peter000000010000001010  
19.KYSUCKÝ Maroš000000000000666  
20.BAFY Alexander001200000000033  
21.ŽEŇUCH Marek000100000000011  
22.RAJNOHA Marian000000100000011  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.KOIŠ Martin25252525252525252525252525325350  
2.KOVALČÍK Michal00151218181512101218188156174  
3.KOVALČÍK JUN. Michal001210151510101210151512136146  
4.LIPTÁK Ján0000001815151500157890  
5.ELIÁŠ Ľubomír00181500000000185166  
6.BÉREŠ Jozef00018000018180005454  
7.ŠKARPÍŠEK Sergej00000088080063038  
8.MALINIAK Peter000000018000001818  
9.RAJNOHA Marian000000120000001212  
10.KYSUCKÝ Maroš000000000000101010  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.KRIŠKA Jozef18251818252525015001815202220  
2.MADY Tomáš25181215181812151215181510203215  
3.KOLENO ML. Miloš0015000182500252518126141  
4.AMBRÚZ Peter000000151818250025101126  
5.BÉREŠ JUN. Jozef002525000025180009393  
6.PAVLÍKOVÁ Jarka008100000600002424  
7.ŽEŇUCH Marek0010120000000002222  
8.MANDÁK Koloman0000001012000002222  
9.IVANKO Rastislav0000000010120002222  
10.LIEDL Marcel000000008100001818  
11.ČAMBALÍK Bohumír000000000000121212  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.GRXF Marián252518181818252525025025247247  
2.DRAHOŇOVSKÝ Ľubom.181812120015151012152515167167  
3.HOMOLA Jaroslav0025252525001825000143143  
4.KOLENO Miloš0000001818121818018102127  
5.BAFFY Alexander001515000015150006060  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.ŠUTLÁK Miroslav25025252525180015181818212230  
2.FUSKO Tomáš00000025252525252525175200  
3.HAMRÁK Tomáš001818000015120006363  
4.KACVINSKÝ Andrej0000000018180003636  
5.POKORNÝ Milan0000001518000003333  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.KRAJČI Andrej25252525252525252525252525325350  
2.ACHS Erich18181818181818181800018180198  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.ACHS Erich25252525252525252500025250275  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.KRAJČI Andrej25252525252525252525252525325350  
Podujatia: 1.-2.St.Anton 3.-4. Jahodná 5-6. Ústí n.O. 7-8. J.Vxšok 9-10. Dobšiná 11-12 Zaluž 13-14. Ostá Lúka
Por.Jazdec12345678910111213SpoluRátané
1.KOVALČÍK JUN. Michal25182518252518181818252525283308  
2.FUSKO Tomáš00000025252525181818154172  
3.KUNDLÁK Ján182518250015151515000146156  
4.KYSUCKÝ JUN. Martin000000000000121227  
5.PALKO Maroš000000000000101022  
 
  INDIVIDALNE TESTOVANIE
  08.10.  FIA CEZ Rallycross 2021
  14.10.  47. RALLY KOŠICE
  30  31   1   2   3   4   5
   6   7   8   9  10  11  12
  13  14  15  16  17  18  19
  20  21  22  23  24  25  26
  27  28  29  30   1   2   3
Zverejňovanie informácii podľa zákona č. 440/2015 Z. z.- Zákon o športe
Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport v roku 2021: 272.014,- EUR
Poskytnuté prostriedky a ich vyúčtovanie
rok 2017: 2 340 000 eur

FIA CEZ Eset V4 Cup Red Bull Ring

FIA WTCR SLOVAKIA RING

PAV Zaluž
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené