member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 1998 - PAV
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.KRAJČÍ Jaroslav2020202020152015020170120  
2.STUDENIČ Andrej01515151520150009595  
3.ASCHMANN Rastislav151210121212812009373  
4.JUREŇA Peter1200008482065858  
5.ČILIAK Miroslav02068101204125452  
6.RUISL Peter0080030200154646  
7.KONČEK Július0061010006084040  
8.LAUKO Pavel105860310033635  
9.BÉREŠ Jozef00000010012103232  
10.EMIL Ing.108044024003232  
11.HOMOLA Jaroslav860000001502929  
12.CSÓKA Tibor633031001043029  
13.JUNG Tomáš0101230000002525  
14.ŠIMKOVIČ Igor44422000001616  
15.RAJNOHA Marian20000600301111  
16.HRIVNÁK Vladimír00000003621111  
17.FRIEDL Vladimír30100400201010  
18.FELLNER Roland000000008088  
19.LIEDL Viliam000000600066  
20.DANIŠ Jozef000112000044  
21.BYSTRICKÝ Hubert002000020044  
22.PODMAJERSKÝ Vladimír010000000011  
23.KOIŠ Stanislav000000100011  
24.KARPAT Michal000000010011  
25.BARAN Zdeno000000001011  
26.ŽÁČEK Peter000000000111  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.KRAJČÍ Jaroslav------------  
2.ČILIAK Miroslav------------  
3.RUISL Peter------------  
4.JUNG Tomáš------------  
5.BARÁNEK Jaroslav------------  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.STUDENIČ Andrej------------  
2.ASCHMANN Rastislav------------  
3.JUREŇA Peter------------  
4.KONČEK Július------------  
5.LAUKO Pavel------------  
6.BÉREŠ Jozef------------  
7.EMIL Ing.------------  
8.HOMOLA Jaroslav------------  
9.CSÓKA Tibor------------  
10.ŠIMKOVIČ Igor------------  
11.RAJNOHA Marian------------  
12.HRIVNÁK Vladimír------------  
13.FRIEDL Vladimír------------  
14.FELLNER Roland------------  
15.LIEDL Viliam------------  
16.DANIŠ Jozef------------  
17.BYSTRICKÝ Hubert------------  
18.PODMAJERSKÝ Vladimír------------  
19.KOIŠ Stanislav------------  
20.KARPAT Michal------------  
21.BARAN Zdeno------------  
22.ŽÁČEK Peter------------  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.EMIL Ing.20200202012152000127115  
2.DANIŠ Jozef01220151520101201011494  
3.HOMOLA Jaroslav151501212150102009989  
4.BÉREŠ Jozef00000020015205555  
5.ŠPRINC Lukáš000061036863939  
6.KOIŠ Stanislav00000012010123434  
7.FELLNER Roland000000081282828  
8.KARPAT Michal000000615002121  
9.ŽÁČEK Peter000000006152121  
10.HUDÁK Ján0001010000002020  
11.HORÁK Robert00088000001616  
12.DRAHOŇOVSKÝ Ľubomír000000040488  
13.LIPČÁK René000000800088  
14.ČAMBÁLIK Bohumír000000204066  
15.BARTOŠ Milan000000400044  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.JUREŇA Peter2000002020202020120120  
2.ŠIMKOVIČ Igor1520202020151501515155110  
3.FRIEDL Vladimír12151515151281512612587  
4.RAJNOHA Marian1012121212151210151212278  
5.HXLKA Milan010101010060886256  
6.VLASATÝ Igor0068840121035148  
7.LANÁK Jaroslav88436826415040  
8.FILLO Július000436002102525  
9.PEZLÁR Ivan00064038002121  
10.BARÁNEK Jaroslav00000200641212  
11.BLAŠČÍK František00212114001111  
12.MIKOLAJ Peter00820000001010  
13.LOVÁSZ Zoltán000000100001010  
14.HRNČÁR Peter003010030077  
15.VLASATÝ Imrich000000400044  
16.KARPAT Michal000000001233  
17.BAJUS Miloš000003000033  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.CSÓKA Tibor20201212020002015119107  
2.KONČEK Július0020202000151020105105  
3.LAUKO Pavel151215151512152001213195  
4.HRIVNÁK Vladimír0000015121215106464  
5.BARAN Zdeno010081210881206860  
6.BYSTRICKÝ Hubert0010101081010487058  
7.PODMAJERSKÝ Vladimír1215868666667955  
8.HOLBUS Milan00121010000003232  
9.PURŠ Jaroslav00633044843229  
10.HORŇÁK Milan00000433331616  
11.KONČEK ML. Július000060000066  
12.PAŽICKÝ František000000020022  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.KRAJČÍ Jaroslav20202020202020201520195120  
2.ČILIAK Miroslav15100151515150201512095  
3.JUNG Tomáš01515012000004242  
4.BARÁNEK Jaroslav0012010000002222  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.ČILIAK Miroslav201502020202002020155120  
2.JUNG Tomáš02020015000005555  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.KRAJČÍ Jaroslav20202020202020202020200120  
2.BARÁNEK Jaroslav0015015000003030  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.STUDENIČ Andrej0202020202020000120120  
2.ASCHMANN Rastislav201515151515152000130100  
3.LIEDL Viliam000000120001212  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.RUISL Peter0020200200202020120120  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.EMIL JANŽO Ing.20200202020202000140120  
2.BÉREŠ Jozef00000020020206060  
3.KOIŠ Stanislav00000015015124242  
4.KARPAT Michal0000001515003030  
5.ŽÁČEK Peter0000000012152727  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.DANIŠ Jozef015202020202020020155120  
2.HOMOLA Jaroslav20200151515015200120105  
3.FELLNER Roland00000001215154242  
4.LIPČÁK René000000150001515  
5.BARTOŠ Milan000000120001212  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.ŠPRINC Lukáš0000122020202020112112  
2.HUDÁK Ján0002020000004040  
3.HORÁK Robert0001515000003030  
4.DRAHOŇOVSKÝ Ľubomír0000000150153030  
5.ČAMBÁLIK Bohumír0000001501503030  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.JUREŇA Peter2000002020202020120120  
2.ŠIMKOVIČ Igor1520202020151501515155110  
3.FILLO Július0001515120012126666  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.FRIEDL Vladimír20202020201513201512175120  
2.RAJNOHA Marian15151515152020122020167110  
3.HXLKA Milan012121212010010158373  
4.VLASATÝ Igor0081010100151287373  
5.LANÁK Jaroslav12106681248647654  
6.PEZLÁR Ivan000860610003030  
7.BARÁNEK Jaroslav000006008102424  
8.LOVÁSZ Zoltán000000150001515  
9.MIKOLAJ Peter001040000001414  
10.KARPAT Michal00000000461010  
11.VLASATÝ Imrich000000800088  
12.BAJUS Miloš000008000088  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.BLAŠČÍK František00152020202020200135120  
2.HRNČÁR Peter0201515015150008080  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.LAUKO Pavel2020151515202020015160115  
2.KONČEK Július0020202000151520110110  
3.BARAN Zdeno0150121215151220010189  
4.HOLBUS Milan00121010000003232  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.HRIVNÁK Vladimír0000020202020159595  
2.CSÓKA Tibor000000000202020  
3.PAŽICKÝ František000000015001515  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.CSÓKA Tibor2020202002000200120120  
2.BYSTRICKÝ Hubert001515201515201020130105  
3.PODMAJERSKÝ Vladimír1515121215121215121513587  
4.PURŠ Jaroslav001010100101215127967  
5.KONČEK ML. Július000012000001212  
Podujatia: 1.Rechberg 2.Náméšť n.O. 3. Brezno 4. Dobšiná 5. Dobšiná 6.Šturec 7. Baba 8.Kremnica 9. Bánovce n.B. 10. Zvolen
Por.Jazdec12345678910SpoluRátané
1.HORŇÁK Milan000002020202020100100  
 
  Individuálne testovanie
  26.05.  1. Tatranský Slalom
  07.06.  CEZ AUTOKROS Môlča
  30  31   1   2   3   4   5
   6   7   8   9  10  11  12
  13  14  15  16  17  18  19
  20  21  22  23  24  25  26
  27  28  29  30  31   1   2
Zverejňovanie informácii podľa zákona č. 440/2015 Z. z.- Zákon o športe
Poskytnuté prostriedky a ich vyúčtovanie
rok 2017: 2 340 000 eur

FIA CEZ Eset V4 Cup Red Bull Ring

FIA WTCR SLOVAKIA RING

PAV Zaluž
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené