member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 2002 - RALLY
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.PECH Václav-6030-303060R210210  
2.SÍTNIK Marcel-3817-191930R123123  
3.ŠPÚREK Radim-3015-21R1830114114  
4.RADÓ István-2612-R152628107107  
5.KOPECKÝ Jan-50----50-100100  
6.MUTŇANSKÝ Ivan-2214-1514R248989  
7.KNAJZL Martin-34----R508484  
8.TOMAŠTÍK Jaromír-1811-17R22148282  
9.CSERHALMI Tibor-R21-RRR608181  
10.HONDA Michael-28R-R-24227474  
11.VOJTěCH Štěpán--25---42-6767  
12.BÉREŠ Jozef----R25-386363  
13.POSPÍŠIL Petr-1413-1312R106262  
14.HALUŠKA Peter-105-R116265858  
15.ROTH Miroslav-810--62184444  
16.OTTO Ludvík--19-25RRR4444  
17.JANDÍK Miroslav-42------4242  
18.JUN. BÉREŠ Jozef------R424242  
19.RUSINKO Radovan-12--1413RR3939  
20.TRINER Emil------38-3838  
21.PALKO Vladimír-------343434  
22.VOJTěCH Tomáš--R---34-3434  
23.MARTON Miroslav--4-12710R3333  
24.BELTOVSKI Marcin------28-2828  
25.ŠIŠOVSKÝ Miroslav-01-780122828  
26.HUDÁK Ján-R7--RR202727  
27.HENDRICH Jixí-169-RRR-2525  
28.ČERNOHORSKÝ Petr-24----R-2424  
29.HYBÁČEK Vladimír------1482222  
30.HORÁK Róbert----R21R-2121  
31.TREŠO Pavel------20-2020  
32.SZABÓ Viktor-20------2020  
33.PINTÉR Andrej-----17--1717  
34.VOIGT Petr------16-1616  
35.HOŠTÁK Jozef------0161616  
36.KOŇUCH Roman-23-9RR-1414  
37.MIKULENKA Miroslav------12-1212  
38.DOBROVOLSKI Marcin----11---1111  
39.MARCINKO Ján-RR--10--1010  
40.TALPAŠ Ján-0--10-0-1010  
41.POLLÁK Ľudovít-4R--R061010  
42.ČIKOR Radomír-6R-4RR-1010  
43.HATÁR Marek-0---9--99  
44.MOLNÁR Gabriel-00-R50499  
45.SPUSTA Peter------8-88  
46.ŠKULTÉTY Peter-R8---R-88  
47.PASTVA Zdenko--0-8-R-88  
48.KRAJČÍK Jixí-R6-----66  
49.KOVÁCS Tibor-RR-6-R066  
50.KEKETI Dušan-0R-5R0055  
51.CIESLIK Magdalena------4-44  
52.ŠERÝ Dalibor-R0-R4R044  
53.KAPUŠANSKÝ Ivan--0-R30033  
54.BÉREŠ Ivan-R0-3-R033  
55.THEIMER Jixí-----2--22  
56.KOČAX Antonín-R2---R-22  
57.PJONTEK František------0222  
58.JALČ Marek-0--2R--22  
59.TAKÁCS Gábor------0-00  
60.KARPAT Michal------0-00  
61.FECKO Igor------0-00  
62.NÉMETH Zsolt------0-00  
63.MAŇOVSKÁ Michaela------0-00  
64.KASZPRZAK Marcel------0-00  
65.MOLNÁR Jozef--0-R--000  
66.KULIG Janusz------R---  
67.JANČÍK Miroslav------R---  
68.JEDLÓCZKY László----RR----  
69.CHVOJKA Milan--R-------  
70.CHOVANEC Stanislav-R--------  
71.BLAHOUT František-R--------  
72.RUMPLER Karl-R--------  
73.DOLÍNEK Vladimír------R---  
74.KRUPKO Miroslav-RR---R---  
75.KOUXIL Jaroslav------R---  
76.ZEDNÍK Petr------R---  
77.KULHÁNEK Vratislav-RR---R---  
78.VÍCHOVÁ Lydie----R-----  
79.MÚDRY Martin--R-------  
80.GAVLÁK Peter-RR-R-R---  
81.GARTNER Ewald------R---  
82.OKRAJEK Pavel-----R----  
83.XEHÁK Radek-----R----  
84.NEUMANN Vlastimil--R-------  
85.TRNěNÝ Karel-R--------  
86.SÍTNIK Marcel-------R--  
87.BOGÁR Sándor--R-R--R--  
88.DIMOV Vladimír------R---  
89.MILOŇ Ján-----R----  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.UHEL Petr-6030-303060R210210  
2.SÍTNIK Josef-3817-191930R123123  
3.SCHOVÁNEK Filip-50----50-100100  
4.KOVÁČ Vladimír-2214-1514R248989  
5.JUN. ČERNOHORSKÝ Petr-34----R508484  
6.BODNÁR Karol--21-RRR608181  
7.SLEZÁK Otto-28R---24227474  
8.ERNST Michal--25---42-6767  
9.NAGY Sándor--12---26286666  
10.VXEČKA Jaroslav-1811---22146565  
11.VAJÍK Karel-1413-1312R106262  
12.MARINICA Vladimír-105-R116265858  
13.DRATVA Lumír------18304848  
14.KOCÚR Tomáš-810-262184646  
15.FABIAN Ivo-3015-----4545  
16.STARÝ Petr-R2---R424444  
17.STXEDA Hynek--19-25-RR4444  
18.CHRÁSTECKÝ Radim-42------4242  
19.HORVÁTH Tibor-26--R15--4141  
20.KRAJŇÁK Martin-12R-1413R-3939  
21.PÍCHA Jan------38-3838  
22.VEJAČKA Peter------R383838  
23.PALKO Ľubomír-------343434  
24.PALIVEC Štěpán--R---34-3434  
25.PODOBNÍK Marek----R920R2929  
26.HUNDLA Róbert------28-2828  
27.BAČINSKÝ Vojtech-01-780122828  
28.KOLLÁRIK Marcel-R7--RR202727  
29.TREŠO Pavel-----25--2525  
30.HENDRICH Daniel-169-RRR-2525  
31.ČERNOHORSKÝ Jan-24------2424  
32.CERVA Pavol--4-127--2323  
33.ROLÍK Vladimír------1482222  
34.HORÁKOVÁ Erika----R21--2121  
35.VÁLEK Tomáš----21R--2121  
36.JEŽEK Michal-20------2020  
37.BÁNOCI Vladimír-----17--1717  
38.SICHOVÁ Hana----17R--1717  
39.DUBIEL Petr------16-1616  
40.SYN Martin------0161616  
41.PORUBČAN Patrik-23-9---1414  
42.ŽÚREK Petr------12-1212  
43.DOBROWOLSKI Michal----11---1111  
44.TOTH Ivo----10---1010  
45.RELOVSKÝ Miroslav------10R1010  
46.HARMANOVSKÝ Július-RR--10--1010  
47.HUBAY Štefan-00-R50499  
48.DRÁB Oliver------8-88  
49.SCHWANDTNER Miroslav-R--8---88  
50.ŠKULTÉTY Viliam-R8---R-88  
51.VAVRO Pavel-6------66  
52.LASEVIČ Richard--6-----66  
53.SUCHÁČ Maroš------0666  
54.ĎUMBALA Róbert-RR-6-R066  
55.RAČÁK Miroslav--R-5R0055  
56.SIEBELEC Karina------4-44  
57.ŠVEC Dušan-4R--R--44  
58.ŠLÁVKA Ľubomír--R-4R--44  
59.MIHÁLIK Pavol-R0-R4R044  
60.KAPUŠANSKÁ Daniela--0-R30033  
61.SEMAN Stanislav-R0-3-R033  
62.OPLETAL Radek-----2--22  
63.GENGEĽ Miroslav------0222  
64.NEMERY Ádam------0-00  
65.LAKTÓCZY Martin-0------00  
66.CHVÁLA Rastislav------0-00  
67.TOTH Teodor-0----0-00  
68.PASTOREK Pavol--0-----00  
69.OPOLDUS Juraj------0-00  
70.NYÉKI József------0-00  
71.BLAHOUTOVÁ Katexina------0-00  
72.KREUTZER Jozef-00-R--000  
73.HOCKICKO Tomáš-0--R---00  
74.KASZPRZAK Katarzyna------0-00  
75.OMELKA Marek------R---  
76.HORNIAČEK Emil------R---  
77.RAJNOHA František------R---  
78.NAGY Sándor----RR----  
79.CHVOJKOVÁ Hana--R-------  
80.HOLÁŇ Karel-R--------  
81.MAREŠ Jixí-R--------  
82.ČERTAN Maroš-R--------  
83.SOVIAR David------R---  
84.BARAN Róbert-RR---R---  
85.TICHÝ Vladimír------R---  
86.PRAŽÁK Milan------R---  
87.BRIXI Petr-RR---R---  
88.BAREŠ Roman-RR---R---  
89.WASSNIG Nina-Irina------R---  
90.KOZEL Petr-----R----  
91.WALTER Daniel-----R----  
92.ŠVAJDA Pavel--R-------  
93.HODÁŇ Lukáš-R--------  
94.SÍTNIK Josef-------R--  
95.BACSÓ Rita--R-R--R--  
96.DROBNÝ Ján------R---  
97.PORUBČAN Patrik-----R----  
98.DIANOVSKÝ Jaroslav-----R----  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.SÍTNIK Marcel-3020-151540R120120  
2.ŠPÚREK Radim-2415-20R1630105105  
3.RADÓ István-2010-R1030249494  
4.MUTŇANSKÝ Ivan-1612-108R206666  
5.TOMAŠTÍK Jaromír-88-12R24126464  
6.PALKO Vladimír-------404040  
7.JANDÍK Miroslav-40------4040  
8.ROTH Miroslav-46--10162727  
9.TREŠO Pavel------20-2020  
10.HORÁK Róbert----R20R-2020  
11.RUSINKO Radovan-6--86RR2020  
12.MARTON Miroslav--3-626R1717  
13.HYBÁČEK Vladimír------861414  
14.VOIGT Petr------12-1212  
15.PINTÉR Andrej-----12--1212  
16.SZABÓ Viktor-12------1212  
17.ŠIŠOVSKÝ Miroslav-00-13081212  
18.KOŇUCH Roman-02-3RR-55  
19.SPUSTA Peter------4-44  
20.KRAJČÍK Jixí-R4-----44  
21.TALPAŠ Ján-0--4-0-44  
22.POLLÁK Ľudovít-----R0444  
23.MARCINKO Ján-RR--4--44  
24.CIESLIK Magdalena------2-22  
25.PASTVA Zdenko--0-2-R-22  
26.ČIKOR Radomír-2R-0RR-22  
27.MOLNÁR Gabriel-00-R00222  
28.KOČAX Antonín-R1-----11  
29.FECKO Igor------0-00  
30.NÉMETH Zsolt------0-00  
31.MAŇOVSKÁ Michaela------0-00  
32.KEKETI Dušan-0R-0R0000  
33.KAPUŠANSKÝ Ivan--0-R00000  
34.BÉREŠ Ivan-R0-0-R000  
35.JALČ Marek-0--0R--00  
36.KASZPRZAK Marcel------0-00  
37.MOLNÁR Jozef--0-R--000  
38.KONXPKA Miroslav------R---  
39.NEUMANN Vlastimil--R-------  
40.TRNěNÝ Karel-R--------  
41.BOGÁR Sándor--R-R--R--  
42.DIMOV Vladimír------R---  
43.MILOŇ Ján-----R----  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.SÍTNIK Josef-3020-151540-120120  
2.KOVÁČ Vladimír-1612-108R206666  
3.NAGY Sándor--10---30246464  
4.VXEČKA Jaroslav-88---24125252  
5.DRATVA Lumír------16304646  
6.CHRÁSTECKÝ Radim-40------4040  
7.PALKO Ľubomír-------404040  
8.FABIAN Ivo-2415-----3939  
9.HORVÁTH Tibor-20--R10--3030  
10.KOCÚR Tomáš-46--10162727  
11.PODOBNÍK Marek------20-2020  
12.HORÁKOVÁ Erika----R20--2020  
13.VÁLEK Tomáš----20R--2020  
14.KRAJŇÁK Martin-6--86R-2020  
15.ROLÍK Vladimír------861414  
16.DUBIEL Petr------12-1212  
17.BÁNOCI Vladimír-----12--1212  
18.JEŽEK Michal-12------1212  
19.SICHOVÁ Hana----12R--1212  
20.BAČINSKÝ Vojtech-00-13081212  
21.CERVA Pavol--3-62--1111  
22.RELOVSKÝ Miroslav------6R66  
23.PORUBČAN Patrik-02-3---55  
24.DRÁB Oliver------4-44  
25.TOTH Ivo----4---44  
26.LASEVIČ Richard--4-----44  
27.SUCHÁČ Maroš------0444  
28.HARMANOVSKÝ Július-RR--4--44  
29.SIEBELEC Karina------2-22  
30.VAVRO Pavel-2------22  
31.SCHWANDTNER Miroslav-R--2---22  
32.HUBAY Štefan-00-R00222  
33.STARÝ Petr-R1-----11  
34.TOTH Teodor-0----0-00  
35.ŠLÁVKA Ľubomír--R-0R--00  
36.PASTOREK Pavol--0-----00  
37.OPOLDUS Juraj------0-00  
38.NYÉKI József------0-00  
39.BLAHOUTOVÁ Katexina------0-00  
40.RAČÁK Miroslav--R-0R0000  
41.KAPUŠANSKÁ Daniela--0-R00000  
42.KREUTZER Jozef-00-R--000  
43.SEMAN Stanislav-R0-0-R000  
44.HOCKICKO Tomáš-0------00  
45.KASZPRZAK Katarzyna------0-00  
46.KOCÚR Tomáš----0---00  
47.VEJAČKA Peter------R---  
48.ŠVAJDA Pavel--R-------  
49.HODÁŇ Lukáš-R--------  
50.SÍTNIK Josef-------R--  
51.BACSÓ Rita--R-R--R--  
52.DROBNÝ Ján------R---  
53.PORUBČAN Patrik-----R----  
54.DIANOVSKÝ Jaroslav-----R----  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec1234567SpoluRátané
1.RADÓ István2415-R203024113113  
2.KNAJZL Martin40----R408080  
3.TOMAŠTÍK Jaromír1612-20R2047272  
4.HONDA Michael30R-R-24167070  
5.POSPÍŠIL Petr1220-1515R06262  
6.HALUŠKA Peter83-R124204747  
7.BELTOVSKI Marcin-----40-4040  
8.JUN. BÉREŠ Jozef-----R303030  
9.ROTH Miroslav610--3082727  
10.MARTON Miroslav-2-1248R2626  
11.SZABÓ Viktor20------2020  
12.HUDÁK JánR6--RR121818  
13.HYBÁČEK Vladimír-----1601616  
14.MIKULENKA Miroslav-----12-1212  
15.ŠIŠOVSKÝ Miroslav00-36021111  
16.DOBROVOLSKI Marcin---10---1010  
17.MARCINKO JánRR--10--1010  
18.HATÁR Marek0---8--88  
19.TALPAŠ Ján0--8-0-88  
20.ŠKULTÉTY PeterR8---R-88  
21.KOŇUCH Roman01-6RR-77  
22.HOŠTÁK Jozef-----0666  
23.SPUSTA Peter-----6-66  
24.ČIKOR Radomír4R-0RR-44  
25.PASTVA Zdenko-0-4-R-44  
26.KRAJČÍK JixíR4-----44  
27.POLLÁK Ľudovít>2R-----22  
28.CIESLIK Magdalena-----2-22  
29.KOVÁCS TiborRR-2-R022  
30.MOLNÁR Gabriel00-R20022  
31.KEKETI Dušan0R-1R0011  
32.ŠERÝ DaliborR0-R1R011  
33.TAKÁCS Gábor-----0-00  
34.THEIMER Jixí----0--00  
35.KARPAT Michal-----0-00  
36.FECKO Igor-----0-00  
37.NÉMETH Zsolt-----0-00  
38.MAŇOVSKÁ Michaela-----0-00  
39.PJONTEK František-----0000  
40.POLLÁK Ľudovít----R0000  
41.KAPUŠANSKÝ Ivan-0-R00000  
42.BÉREŠ IvanR0-0-R000  
43.JALČ Marek0--0R--00  
44.MOLNÁR Jozef-0-R--000  
45.KASZPRZAK Marcel-----0-00  
46.DOLÍNEK Vladimír-----R---  
47.KRUPKO MiroslavRR---R---  
48.KOUXIL Jaroslav-----R---  
49.ZEDNÍK Petr-----R---  
50.KULHÁNEK VratislavRR---R---  
51.VÍCHOVÁ Lydie---R-----  
52.MÚDRY Martin-R-------  
53.GAVLÁK PeterRR-R-R---  
54.GARTNER Ewald-----R---  
55.OKRAJEK Pavel----R----  
56.XEHÁK Radek----R----  
57.SÍTNIK Marcel------R--  
58.BOGÁR Sándor-R-R--R--  
59.DIMOV Vladimír-----R---  
60.MILOŇ Ján----R----  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.JUN. ČERNOHORSKÝ Petr-40----R408080  
2.SLEZÁK Otto-30R---24167070  
3.NAGY Sándor--15---30246969  
4.VAJÍK Karel-1220-1515R06262  
5.VXEČKA Jaroslav-1612---2045252  
6.MARINICA Vladimír-83-R124204747  
7.HORVÁTH Tibor-24--R20--4444  
8.HUNDLA Róbert------40-4040  
9.STARÝ Petr------R303030  
10.KOCÚR Tomáš-610-03082727  
11.JEŽEK Michal-20------2020  
12.SICHOVÁ Hana----20R--2020  
13.CERVA Pavol--2-124--1818  
14.KOLLÁRIK Marcel-R6--RR121818  
15.ROLÍK Vladimír------1601616  
16.ŽÚREK Petr------12-1212  
17.BAČINSKÝ Vojtech-00-36021111  
18.DOBROWOLSKI Michal----10---1010  
19.HARMANOVSKÝ Július-RR--10--1010  
20.TOTH Ivo----8---88  
21.PODOBNÍK Marek-----8-R88  
22.RELOVSKÝ Miroslav------8R88  
23.ŠKULTÉTY Viliam-R8---R-88  
24.DRÁB Oliver------6-66  
25.SYN Martin------0666  
26.VAVRO Pavel-4------44  
27.LASEVIČ Richard--4-----44  
28.SCHWANDTNER Miroslav-R--4---44  
29.SIEBELEC Karina------2-22  
30.ŠVEC Dušan-2R-----22  
31.ĎUMBALA Róbert-RR-2-R022  
32.HUBAY Štefan-00-R20022  
33.RAČÁK Miroslav--R-1R0011  
34.MIHÁLIK Pavol-R0-R1R011  
35.NEMERY Ádam------0-00  
36.OPLETAL Radek-----0--00  
37.GENGEĽ Miroslav------0000  
38.LAKTÓCZY Martin-0------00  
39.CHVÁLA Rastislav------0-00  
40.TOTH Teodor-0----0-00  
41.ŠLÁVKA Ľubomír--R-0R--00  
42.PASTOREK Pavol--0-----00  
43.OPOLDUS Juraj------0-00  
44.NYÉKI József------0-00  
45.BLAHOUTOVÁ Katexina------0-00  
46.SUCHÁČ Maroš------0000  
47.KAPUŠANSKÁ Daniela--0-R00000  
48.KREUTZER Jozef-00-R--000  
49.SEMAN Stanislav-R0-0-R000  
50.HOCKICKO Tomáš-0--R---00  
51.KASZPRZAK Katarzyna------0-00  
52.SOVIAR David------R---  
53.BARAN Róbert-RR---R---  
54.TICHÝ Vladimír------R---  
55.PRAŽÁK Milan------R---  
56.BRIXI Petr-RR---R---  
57.KRAJŇÁK Martin--R-------  
58.BAREŠ Roman-RR---R---  
59.WASSNIG Nina-Irina------R---  
60.KOZEL Petr-----R----  
61.WALTER Daniel-----R----  
62.SÍTNIK Josef-------R--  
63.BACSÓ Rita--R-R--R--  
64.DROBNÝ Ján------R---  
65.PORUBČAN Patrik-01-6R----  
66.DIANOVSKÝ Jaroslav-----R----  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.PECH Václav-4020-202040R140140  
2.KOPECKÝ Jan-30----30-6060  
3.CSERHALMI Tibor-R12-RRR405252  
4.BÉREŠ Jozef----R15-304545  
5.VOJTěCH Štěpán--15---24-3939  
6.HENDRICH Jixí-208-RRR-2828  
7.OTTO Ludvík--10-15RRR2525  
8.ČERNOHORSKÝ Petr-24----R-2424  
9.TRINER Emil------20-2020  
10.VOJTěCH Tomáš--R---16-1616  
11.KOČAX Antonín------R---  
12.KULIG Janusz------R---  
13.JANČÍK Miroslav------R---  
14.JEDLÓCZKY László----RR----  
15.CHVOJKA Milan--R-------  
16.CHOVANEC Stanislav-R--------  
17.BLAHOUT František-R--------  
18.RUMPLER Karl-R--------  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.POSPÍŠIL Petr-3020-1010R249494  
2.KNAJZL Martin-40----R408080  
3.TAKÁCS Gábor------40-4040  
4.JUN. BÉREŠ Jozef------R303030  
5.POLLÁK Ľudovít-24R-----2424  
6.ŠKULTÉTY Peter-R15---R-1515  
7.THEIMER Jixí-----7.50--7.507.50  
8.DOLÍNEK Vladimír------R---  
9.KRUPKO Miroslav-RR---R---  
10.KOUXIL Jaroslav------R---  
11.ZEDNÍK Petr------R---  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.HONDA Michael-40R-R-3040110110  
2.HOŠTÁK Jozef------24305454  
3.ŠERÝ Dalibor-R20-R7.50R2047.5047.50  
4.PJONTEK František------20244444  
5.BELTOVSKI Marcin------40-4040  
6.HATÁR Marek-30---10--4040  
7.DOBROVOLSKI Marcin----20---2020  
8.KULHÁNEK Vratislav-RR---R---  
9.VÍCHOVÁ Lydie----R-----  
10.MÚDRY Martin--R-------  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.HALUŠKA Peter-4015-R203040145145  
2.HUDÁK Ján-R20--RR305050  
3.KOVÁCS Tibor-RR-20-R244444  
4.MIKULENKA Miroslav------40-4040  
5.KARPAT Michal------24-2424  
6.GAVLÁK Peter-RR-R-R---  
7.GARTNER Ewald------R---  
8.OKRAJEK Pavel-----R----  
9.XEHÁK Radek-----R----  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.UHEL Petr-4020-202040R140140  
2.SCHOVÁNEK Filip-30----30-6060  
3.BODNÁR Karol--12-RRR405252  
4.ERNST Michal--15---24-3939  
5.VEJAČKA Peter-------303030  
6.HENDRICH Daniel-208-RRR-2828  
7.STXEDA Hynek--10-15-RR2525  
8.ČERNOHORSKÝ Jan-24------2424  
9.PÍCHA Jan------20-2020  
10.PALIVEC Štěpán--R---16-1616  
11.TREŠO Pavel-----15--1515  
12.PODOBNÍK Marek----R-----  
13.OMELKA Marek------R---  
14.HORNIAČEK Emil------R---  
15.RAJNOHA František------R---  
16.NAGY Sándor----RR----  
17.CHVOJKOVÁ Hana--R-------  
18.HOLÁŇ Karel-R--------  
19.MAREŠ Jixí-R--------  
20.ČERTAN Maroš-R--------  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.VAJÍK Karel-3020-1010R249494  
2.JUN. ČERNOHORSKÝ Petr-40----R408080  
3.NEMERY Ádam------40-4040  
4.STARÝ Petr------R303030  
5.ŠVEC Dušan-24R-----2424  
6.ŠKULTÉTY Viliam-R15---R-1515  
7.OPLETAL Radek-----7.50--7.507.50  
8.SOVIAR David------R---  
9.BARAN Róbert-RR---R---  
10.TICHÝ Vladimír------R---  
11.PRAŽÁK Milan------R---  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.SLEZÁK Otto-40R---3040110110  
2.SYN Martin------24305454  
3.MIHÁLIK Pavol-R20-R7.50R2047.5047.50  
4.GENGEĽ Miroslav------20244444  
5.HUNDLA Róbert------40-4040  
6.LAKTÓCZY Martin-30------3030  
7.DOBROWOLSKI Michal----20---2020  
8.PODOBNÍK Marek-----10-R1010  
9.BRIXI Petr-RR---R---  
10.KRAJŇÁK Martin--R-------  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.MARINICA Vladimír-4015-R203040145145  
2.KOLLÁRIK Marcel-R20--RR305050  
3.ĎUMBALA Róbert-RR-20-R244444  
4.ŽÚREK Petr------40-4040  
5.CHVÁLA Rastislav------24-2424  
6.BAREŠ Roman-RR---R---  
7.WASSNIG Nina-Irina------R---  
8.KOZEL Petr-----R----  
9.WALTER Daniel-----R----  
10.HOCKICKO Tomáš----R-----  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.SÍTNIK Marcel-3020-151540-120120  
2.ŠPÚREK Radim-2415-20R2430113113  
3.MUTŇANSKÝ Ivan-2012-1210R247878  
4.PALKO Vladimír-------404040  
5.JANDÍK Miroslav-40------4040  
6.RUSINKO Radovan-16--108RR3434  
7.TREŠO Pavel------30-3030  
8.VOIGT Petr------20-2020  
9.HORÁK Róbert----R20R-2020  
10.PINTÉR Andrej-----12--1212  
11.KOČAX Antonín-R10-----1010  
12.NEUMANN Vlastimil--R-------  
13.TRNěNÝ Karel-R--------  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.TOMAŠTÍK Jaromír-3020-20R4030140140  
2.ROTH Miroslav-2415--151640110110  
3.HYBÁČEK Vladimír------30245454  
4.TALPAŠ Ján-16--15-12-4343  
5.SZABÓ Viktor-40------4040  
6.ČIKOR Radomír-20R-10RR-3030  
7.SPUSTA Peter------24-2424  
8.PASTVA Zdenko--10-12-R-2222  
9.CIESLIK Magdalena------20-2020  
10.MARCINKO Ján-RR--20--2020  
11.KRAJČÍK Jixí-R12-----1212  
12.FECKO Igor------8-88  
13.SÍTNIK Marcel-------R--  
14.BOGÁR Sándor--R-R--R--  
15.DIMOV Vladimír------R---  
16.MILOŇ Ján-----R----  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.RADÓ István-2010-R104020100100  
2.MARTON Miroslav--7.50-107.5030R5555  
3.NÉMETH Zsolt------24-2424  
4.MAŇOVSKÁ Michaela------20-2020  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.ŠIŠOVSKÝ Miroslav-3015-15204040160145  
2.MOLNÁR Gabriel-3012-R152424105105  
3.KOŇUCH Roman-4020-20RR-8080  
4.KEKETI Dušan-24R-12R20207676  
5.POLLÁK Ľudovít-----R30306060  
6.KAPUŠANSKÝ Ivan--8-R1212164848  
7.BÉREŠ Ivan-R10-10-R82828  
8.JALČ Marek-16--8R--2424  
9.MOLNÁR Jozef--6-R--121818  
10.KASZPRZAK Marcel------16-1616  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.SÍTNIK Josef-3020-151540-120120  
2.KOVÁČ Vladimír-2012-1210R247878  
3.DRATVA Lumír------24305454  
4.CHRÁSTECKÝ Radim-40------4040  
5.PALKO Ľubomír-------404040  
6.FABIAN Ivo-2415-----3939  
7.KRAJŇÁK Martin-16--108R-3434  
8.PODOBNÍK Marek------30-3030  
9.DUBIEL Petr------20-2020  
10.HORÁKOVÁ Erika----R20--2020  
11.VÁLEK Tomáš----20R--2020  
12.BÁNOCI Vladimír-----12--1212  
13.STARÝ Petr-R10-----1010  
14.VEJAČKA Peter------R---  
15.ŠVAJDA Pavel--R-------  
16.HODÁŇ Lukáš-R--------  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.VXEČKA Jaroslav-3020---4030120120  
2.KOCÚR Tomáš-2415--151640110110  
3.ROLÍK Vladimír------30245454  
4.JEŽEK Michal-40------4040  
5.TOTH Teodor-16----12-2828  
6.DRÁB Oliver------24-2424  
7.SIEBELEC Karina------20-2020  
8.VAVRO Pavel-20------2020  
9.SICHOVÁ Hana----20R--2020  
10.HARMANOVSKÝ Július-RR--20--2020  
11.TOTH Ivo----15---1515  
12.LASEVIČ Richard--12-----1212  
13.SCHWANDTNER Miroslav-R--12---1212  
14.PASTOREK Pavol--10-----1010  
15.ŠLÁVKA Ľubomír--R-10R--1010  
16.OPOLDUS Juraj------8-88  
17.SÍTNIK Josef-------R--  
18.BACSÓ Rita--R-R--R--  
19.DROBNÝ Ján------R---  
20.PORUBČAN Patrik-----R----  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.NAGY Sándor--10---40207070  
2.RELOVSKÝ Miroslav------30R3030  
3.HORVÁTH Tibor-20--R10--3030  
4.CERVA Pavol--7.50-107.50--2525  
5.NYÉKI József------24-2424  
6.BLAHOUTOVÁ Katexina------20-2020  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.BAČINSKÝ Vojtech-3015-15204040160145  
2.HUBAY Štefan-2012-R1524249595  
3.PORUBČAN Patrik-4020-20---8080  
4.SUCHÁČ Maroš------30306060  
5.RAČÁK Miroslav--R-12R20205252  
6.KAPUŠANSKÁ Daniela--8-R1212164848  
7.KREUTZER Jozef-166-R--123434  
8.SEMAN Stanislav-R10-10-R82828  
9.HOCKICKO Tomáš-24------2424  
10.KASZPRZAK Katarzyna------16-1616  
11.KOCÚR Tomáš----8---88  
12.DIANOVSKÝ Jaroslav-----R----  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.PAVLÍK Matúš--15-1010-155050  
2.IVANKO Rastislav--R--7.50-2027.5027.50  
3.KUNDIS Milan--20-----2020  
Podujatia: 1. Tatry 2. R.Sobota 3.Senica 4. Prešov 5. Hurbanovo 6. Mikona 7. Košice
Por.Jazdec12345678SpoluRátané
1.KUŠNIER Pavol--15-1010-155050  
2.SZENDERÁKOVÁ Gabi-----7.50-2027.5027.50  
3.KRAVÁRIK Pavel--20-----2020  
 
  INDIVIDALNE TESTOVANIE
  07.08.  FIA CEZ Autokros Môlča
  12.08.  4. RALLY VRANOV
  10.09.  Autokros Dargov - Dubiny
  29  30  31   1   2   3   4
   5   6   7   8   9  10  11
  12  13  14  15  16  17  18
  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31   1
Zverejňovanie informácii podľa zákona č. 440/2015 Z. z.- Zákon o športe
Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport v roku 2021: 272.014,- EUR
Poskytnuté prostriedky a ich vyúčtovanie
rok 2017: 2 340 000 eur

FIA CEZ Eset V4 Cup Red Bull Ring

FIA WTCR SLOVAKIA RING

PAV Zaluž
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené