member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 2004 - RALLY
Podujatia: 1. Prešov (koef.2) 2. Vranov n.T. (koef. 2) 3. Matador Tatry (koef.4) 4.Košice (koef.4) 5. Vihorlat Snina (koef.2) 6. Rožnava (koef.2) 7.Nitra (koef.3)
Por.JazdecSpolujazdec1234567SpoluRátané
1.CSERHALMI TiborKRAJNÁK Martin5006012020500300300  
2.VALOUŠEK PavelHOUŠT V., RAJNOHA František3438320603875277277  
3.ŠTEPÁNEK JanOMELKA Marek, BISAHA V.420240504290248248  
4.BÉREŠ Jozef st.BOROŠ Róbert026076343057223223  
5.TRNENÝ KarelPRITZL Václav05056038063207207  
6.HALUŠKA PeterMARINICA Vladimír02808430051193193  
7.PALKO VladimírMÜLLER Róbert384228042340184184  
8.MARTON MiroslavSUCHÁC Maroš242005218039153153  
9.GAVLÁK PeterMEDVED Vladislav30006022240136136  
10.KRESTA RomanTOMÁNEK Jan001200000120120  
11.KUZAJ LeszekSZCEPENIAK Maciej606000000120120  
12.PODHÁJECKÝ AugustínSISKA Andrej03400241842118118  
13.MÚDRY MartinJAKŠOVÁ Kamila0220682600116116  
14.POSPÍŠIL PetrVAJÍK Karel01004081627101101  
15.BARVÍK VladimírKONECNÝ Roman000100000100100  
16.PECH VáclavUHEL Petr001000000100100  
17.BOGÁR SándorBACSX Rita26004812140100100  
18.KOPECKÝ JanSCHOVÁNEK Filip008400008484  
19.PROKOP MartinNOVÁK Petr007600007676  
20.WITAS LukaszKUSNIER Michal0180560007474  
21.VOJTECH ŠtepánERNST Michal006800006868  
22.CIKOR RadoŠEDO Pavol22000160306868  
23.IVANCO AndrejHRIADELOVÁ L., PODOBNÍK M.2800360006464  
24.HYBÁCEK VladimírRACÁK Miroslav01401600336363  
25.KISS FerencPENDERIK László000006006060  
26.RUSINKO RadovanRELOVSKÝ Miroslav0300028005858  
27.CAIS MiroslavONDREJCÍK Pavel005200005252  
28.SPUSTA PeterSARNOVSKÝ Luboš080440005252  
29.LIPTÁK JánPROSCHINGEROVÁ Klaudia0003202005252  
30.SOLOWOW MichalBARAN Maciej004800004848  
31.MUTNANSKÝ IvanCERVA Pavol000000454545  
32.VLCEK ZdenekSTREDA Hynek004400004444  
33.PETÁK JosefBENEŠOVÁ Alena004000004040  
34.TROJAN KarelRIHÁK Petr003600003636  
35.DIMOV VladimírDROBNÝ Ján000000363636  
36.VESZPRÉMI BarnaKASSAI Tibor0002401003434  
37.TALPAŠ JánTXTH Teodor, MOLNÁR Jozef000280203030  
38.KAPUŠANSKÝ IvanBACINSKÝ Vojtech020414092929  
39.BALÁZS OcsiPELYHE Gyorgy000002802828  
40.TUCEK MarcelTESAR Václav, ILLES Imrich000200802828  
41.KOLÁCEK PeterBELENCIAK Milan1000006122828  
42.RADX IstvánHORTVÁTH Tibor000002602626  
43.VOIGT PetrDUBIEL Petr024000002424  
44.CSENTE MarioBACIGÁL Igor000000242424  
45.ANTAL MartinMATOLEK Pavol1400010002424  
46.POLLÁK LudovítŠVEC Dušan180002032323  
47.ŠKOLA RóbertZPEVÁK Dan000002202222  
48.VLASATÝ IgorSTROPKOVIC Anton000060152121  
49.CERVENKA PavelKRECMAN Jan002000002020  
50.NOWAKOWSKI JerzySTAROSTA A.200000002020  
51.JUHÁSZ ErikKISELICKA Ladislav000000181818  
52.PAULÍK PetrNOVÁK Jaroslav001600001616  
53.MILON JánKATERINCIN Pavol016000001616  
54.CSERHALMIOVÁ Z.SZENDERÁKOVÁ G.160000001616  
55.STUDENIC AndrejKOLESÁR Lubomír000120001212  
56.ZEDNÍK PetrPRAŽÁK Milan001200001212  
57.ŠKULTÉTY PeterŠKULTÉTY Viliam000001201212  
58.GRUDNIEWSKI DarekHUNDLA Robert012000001212  
59.PAVLINSKÝ ViliamKARNIŠ Marián120000001212  
60.HOŠTÁK JozefSYN Martin00084001212  
61.LESKOVSKÁ OtíliaLESKOVSKÁ Katarína800000088  
62.MAREK DavidKRÍŽ Ladislav008000088  
63.HONDA MichaelSLEZÁK Otto060000066  
64.MICHALÍK PeterBARAN Róbert000000666  
65.POKLADNÍK FrantišekLEFAN Jirí000004044  
66.TONHXUSER KarolKUŠNIER Pavol040000044  
67.TRNOVEC PetrKÁRNÍK Karel004000044  
Podujatia: 1. Prešov (koef.2) 2. Vranov n.T. (koef. 2) 3. Matador Tatry (koef.4) 4.Košice (koef.4) 5. Vihorlat Snina (koef.2) 6. Rožnava (koef.2) 7.Nitra (koef.3)
Por.JazdecSpolujazdec1234567SpoluRátané
1.CSERHALMI TiborKRAJNÁK Martin300808012400242242  
2.ŠTEPÁNEK JanOMELKA Marek, BISAHA V.240160403060170170  
3.PALKO VladimírMÜLLER Róbert204024030240138138  
4.MARTON MiroslavSUCHÁC Maroš6160328045107107  
5.MÚDRY MartinJAKŠOVÁ Kamila02004820008888  
6.GAVLÁK PeterMEDVED Vladislav160040161608888  
7.CAIS MiroslavONDREJCÍK Pavel006000006060  
8.BARVÍK VladimírKONECNÝ Roman000600006060  
9.RUSINKO RadovanRELOVSKÝ Miroslav0300024005454  
10.SOLOWOW MichalBARAN Maciej004800004848  
11.HYBÁCEK VladimírRACÁK Miroslav0120000304242  
12.BOGÁR SándorBACSX Rita800242804242  
13.KUZAJ LeszekSZCEPANIAK Maciej400000004040  
14.VLCEK ZdenekSTREDA Hynek004000004040  
15.DIMOV VladimírDROBNÝ Ján000000363636  
16.CIKOR RadoŠEDO Pavol400060243434  
17.TROJAN KarelRIHÁK Petr003200003232  
18.VOIGT PetrDUBIEL Petr024000002424  
19.IVANCO AndrejHRIADELOVÁ L., PODOBNÍK M.00000491313  
20.CERVENKA PavelKRECMAN Jan001200001212  
21.ŠKOLA RóbertZPEVÁK Dan000001201212  
22.JUHÁSZ ErikKISELICKA Ladislav000000121212  
23.KAPUŠANSKÝ IvanBACINSKÝ Vojtech02004061212  
24.TALPAŠ JánTXTH Teodor, MOLNÁR Jozef00080201010  
25.TUCEK MarcelTESAR Václav, ILLES Imrich00040601010  
26.PAULÍK PetrNOVÁK Jaroslav008000088  
27.GRUDNIEWSKI DarekHUNDLA Robert080000088  
28.MAREK DavidKRÍŽ Ladislav004000044  
29.TONHXUSER KarolKUŠNIER Pavol040000044  
30.MICHALÍK PeterBARAN Róbert000000333  
31.NOWAKOWSKI JerzySTAROSTA Agnieszka200000022  
Podujatia: 1. Prešov (koef.2) 2. Vranov n.T. (koef. 2) 3. Matador Tatry (koef.4) 4.Košice (koef.4) 5. Vihorlat Snina (koef.2) 6. Rožnava (koef.2) 7.Nitra (koef.3)
Por.JazdecSpolujazdec1234567SpoluRátané
1.HYBÁCEK VladimírRACÁK Miroslav030806002436230230  
2.SPUSTA PeterSARNOVSKÝ Luboš024328002024180180  
3.PODHÁJECKÝ AugustínSISKA Andrej04000204060160160  
4.DIMOV VladimírDROBNÝ Ján02048015045128128  
5.KOLÁCEK PeterBELENCIAK Milan20040003030120120  
6.ZELENKA TomášPELC Jaroslav006000006060  
Podujatia: 1. Prešov (koef.2) 2. Vranov n.T. (koef. 2) 3. Matador Tatry (koef.4) 4.Košice (koef.4) 5. Vihorlat Snina (koef.2) 6. Rožnava (koef.2) 7.Nitra (koef.3)
Por.JazdecSpolujazdec1234567SpoluRátané
1.VALOUŠEK PavelHOUŠT Vít, RAJNOHA F.404080004030230230  
2.PAVLINSKÝ ViliamKARNIŠ Marián241204815240123123  
3.WITAS LukaszKUSNIER Michal030080000110110  
4.FERENCZ ImrichŠLÁVKA L., CERVA P.0200600008080  
5.LESKOVSKÁ OtíliaLESKOVSKÁ Katarína20004002008080  
6.BRYNDA PetrPAŠEK Pavel006000006060  
7.MAJERCÁK VlastimilHERCKA Miroslav0000203005050  
8.TLUSTÁK AntonínMAREŠ Jirí004800004848  
9.FIALA MichalHEIDENREICH Tomáš004000004040  
10.VITÁSEK RichardŽÁCEK Karel003200003232  
11.NOWAKOWSKI JerzySTAROSTA Agnieszka300000003030  
12.GRUDNIEWSKI DariuszHUNDLA Robert024000002424  
13.KALICKI LukaszMIRON Adam016000001616  
14.JANKOVIC VladimírTUTKO Roman080000088  
Podujatia: 1. Prešov (koef.2) 2. Vranov n.T. (koef. 2) 3. Matador Tatry (koef.4) 4.Košice (koef.4) 5. Vihorlat Snina (koef.2) 6. Rožnava (koef.2) 7.Nitra (koef.3)
Por.JazdecSpolujazdec1234567SpoluRátané
1.BÉREŠ JozefBOROŠ Róbert020080243045199199  
2.TRNENÝ KarelPRITZL Václav03024030060144144  
3. LIPTÁK01206002409696  
4.PODHÁJECKÝ AugustínSISKA Andrej024002020309494  
5.KRESTA RomanTOMÁNEK Jan008000008080  
6.PECH VáclavUHEL Petr006000006060  
7.KOPECKÝ JanSCHOVÁNEK Filip004800004848  
8.KUZAJ LeszekSZCEPANIAK Maciej040000004040  
9.PROKOP MartinNOVÁK Petr004000004040  
10.KISS FerencPENDERIK László000004004040  
11.VALOUŠEK PavelRAJNOHA František000040004040  
12.MUTNANSKÝ IvanCERVA Pavol000000363636  
13.VOJTECH ŠtepánERNST Michal003200003232  
14.ZELENKA TomášPELC Jaroslav001600001616  
15.MILON JánKATERINCIN Pavol016000001616  
Podujatia: 1. Prešov (koef.2) 2. Vranov n.T. (koef. 2) 3. Matador Tatry (koef.4) 4.Košice (koef.4) 5. Vihorlat Snina (koef.2) 6. Rožnava (koef.2) 7.Nitra (koef.3)
Por.JazdecSpolujazdec1234567SpoluRátané
1.POSPÍŠIL PetrVAJÍK Karel0301660154045206206  
2.HALUŠKA PeterMARINICA Vladimír04008020060200200  
3.PETÁK JosefBENEŠOVÁ Alena008000008080  
4.VLASATÝ IgorSTROPKOVIC Anton02000020367676  
5.VESZPRÉMI BarnaKASSAI Tibor0004802407272  
6.ZEDNÍK PetrPRAŽÁK Milan006000006060  
7.BERGER VladimírMORAVEC Dalibor004800004848  
8. CIMBUPERSKI Eduard004000004040  
9.SKOUPIL JiríMUSIL Pavel003200003232  
10.ŠKULTÉTY PeterŠKULTÉTY Viliam000003003030  
11.ŠIMECEK MilanHEJSA Daniel024000002424  
Podujatia: 1. Prešov (koef.2) 2. Vranov n.T. (koef. 2) 3. Matador Tatry (koef.4) 4.Košice (koef.4) 5. Vihorlat Snina (koef.2) 6. Rožnava (koef.2) 7.Nitra (koef.3)
Por.JazdecSpolujazdec1234567SpoluRátané
1.VALOUŠEK PavelHOUŠT Vít204080004030210210  
2.HOŠTÁK JozefSYN Martin020060152018133133  
3.WITAS LukaszKUSNIER Michal030080000110110  
4.HONDA MichaelVICÍKOVÁ Lydie0246000008484  
5.KEKETI DušanHRIC Milan00240201622.5082.5082.50  
6.BRYNDA PetrPAŠEK Pavel004800004848  
7.KNEIFEL MilanBLAŽEK Jaroslav004000004040  
8.KUNDRÁT PavelPOLÁCEK František003200003232  
9.BALÁZS OcsiPELYHE Gyorgy000003003030  
10.POKLADNÍK FrantišekLEFAN Jirí000002402424  
11.MINARÍKOVÁ ZuzanaKRÁLOVÁ Daniela001600001616  
Podujatia: 1. Prešov (koef.2) 2. Vranov n.T. (koef. 2) 3. Matador Tatry (koef.4) 4.Košice (koef.4) 5. Vihorlat Snina (koef.2) 6. Rožnava (koef.2) 7.Nitra (koef.3)
Por.JazdecSpolujazdec123456SpoluRátané
1.FIALA MichalHEIDENREICH Tomáš00800008080  
2.HORA MichalVIKTORA Stanislav00600006060  
3.LIPČÁK RenéKUCHARÍK Ivan00480004848  
4.VOKÁL LubomírNOVÁK Ondrej00400004040  
5.MAJERCÁK VlastimilHERCKA Miroslav000020204040  
6.NOVÁK AntonínVAJDÁK Jirí00320003232  
7.KOVÁC VilémDAVIDOVÁ Miluše00240002424  
8.KALICKI LukaszMIRON Adam02000002020  
Podujatia: 1. Prešov (koef.2) 2. Vranov n.T. (koef. 2) 3. Matador Tatry (koef.4) 4.Košice (koef.4) 5. Vihorlat Snina (koef.2) 6. Rožnava (koef.2) 7.Nitra (koef.3)
Por.JazdecSpolujazdec1234567SpoluRátané
1.CSERHALMI TiborKRAJNÁK Martin300808020400250250  
2.ŠTEPÁNEK JanOMELKA M., BISAHA V.240160403060170170  
3.PALKO VladimírMÜLLER Róbert204024030240138138  
4.HYBÁCEK VladimírRACÁK Miroslav02004001236108108  
5.SPUSTA PeterSARNOVSKÝ Luboš01604808249696  
6.DIMOV VladimírDROBNÝ Ján0800160456969  
7.KOLÁCEK PeterBELENCIAK Milan16000016306262  
8.CAIS MiroslavONDREJCÍK Pavel006000006060  
9.BARVÍK VladimírKONECNÝ Roman000600006060  
10.RUSINKO RadovanRELOVSKÝ Miroslav0300024005454  
11.SOLOWOW MichalBARAN Maciej004800004848  
12.KUZAJ LeszekSZCEPANIAK Maciej400000004040  
13.VLCEK ZdenekSTREDA Hynek004000004040  
14.TROJAN KarelRIHÁK Petr003200003232  
15.VOIGT PetrDUBIEL Petr024000002424  
16.ŠKOLA RóbertZPEVÁK Dan000002002020  
17.HORÁK RóbertHORÁKOVÁ Erika012000001212  
18.CERVENKA PavelKRECMAN Jan001200001212  
19.POULÍK PetrNOVÁK Jaroslav008000088  
20.MAREK DavidKRÍŽ Ladislav004000044  
Podujatia: 1. Prešov (koef.2) 2. Vranov n.T. (koef. 2) 3. Matador Tatry (koef.4) 4.Košice (koef.4) 5. Vihorlat Snina (koef.2) 6. Rožnava (koef.2) 7.Nitra (koef.3)
Por.JazdecSpolujazdec1234567SpoluRátané
1.BOGÁR SándorBACSX Rita302408030400204204  
2.CIKOR RADOŠEDO Pavol016320402460172172  
3.IVANCO AndrejHRIADELOVÁ L., PODOBNÍK M.4020060000120120  
4.TALPAŠ JánLESKOVSKÁ Otília, TXTH Teodor0824480300110110  
5.KRÍŽEK PetrCERNOCH Jirí008000008080  
6.MICHALIK PeterBARAN Róbert00002420368080  
7.TLUSTÁK AntonínMAREŠ Jirí006000006060  
8.TROJANOVÁ KatkaPLUHAROVÁ Jana004800004848  
9.CSENTE MárioBACIGÁL Igor000000454545  
10.KUNOVSKÝ PetrJANALÍK Daniel004000004040  
11.GRUDNIEWSKI DarekHUNDLA Robert040000004040  
12.MADER MojmírOREL Rostislav000000303030  
13.ROTH MiroslavJALC Marek030000003030  
14.HANZÉLY PéterKEREKES József001600001616  
15.MERESINSKI PiotrBRZOZOK Marek012000001212  
Podujatia: 1. Prešov (koef.2) 2. Vranov n.T. (koef. 2) 3. Matador Tatry (koef.4) 4.Košice (koef.4) 5. Vihorlat Snina (koef.2) 6. Rožnava (koef.2) 7.Nitra (koef.3)
Por.JazdecSpolujazdec1234567SpoluRátané
1.GAVLÁK PeterMEDVED Vladislav4016406030150201201  
2.MARTON MiroslavSUCHÁC Maroš3030124824030174174  
3.MÚDRY MartinJAKŠOVÁ Kamila0400804000160160  
4.SEDLÁCEK JosefRYBNIKÁR Pavel008000008080  
5.JUHÁSZ ErikKISELICKA Ladislav0120400022.5074.5074.50  
6.TARABUS JaromírNOREK Igor006000006060  
7.TROJAN JiríMAROUŠKOVÁ Zdenka004800004848  
8.NOVOTNÝ ZbynekVILÍMEK Petr003200003232  
9.DOHNAL PavelBLAŽEK Jirí024800003232  
10.CIKOR RADOŠEDO Pavol240000002424  
11.OKRAJEK PavelVRANSKÁ SICHOVÁ H.002400002424  
12.NOWAKOWSKI JerzySTAROSTA A.200000002020  
13.RADX IstvánHORTVÁTH Tibor000002002020  
14.FERENCZ ImrichŠLÁVKA Lubomír020000002020  
15.CSERHALMIOVÁ Z.SZENDERÁKOVA G.160400002020  
16.VITÁSEK RichardŽÁCEK Karel001600001616  
Podujatia: 1. Prešov (koef.2) 2. Vranov n.T. (koef. 2) 3. Matador Tatry (koef.4) 4.Košice (koef.4) 5. Vihorlat Snina (koef.2) 6. Rožnava (koef.2) 7.Nitra (koef.3)
Por.JazdecSpolujazdec1234567SpoluRátané
1.KAPUŠANSKÝ IvanBACINSKÝ Vojtech0304848403060256256  
2.TUCEK MarcelTESAR Václav, ILLES Imrich02480800400224224  
3.POLLÁK LudovítŠVEC Dušan402003224045161161  
4.ANTAL MartinMATOLEK Pavol30004030240124124  
5.TONHXUSER KarolKUŠNIER Pavol040600000100100  
6.PAVLINSKÝ ViliamKARNIŠ Marián241604162008080  
7.NOVOTNÝ JaroslavPRUSÁK Dalibor00012200366868  
8.STUDENIC AndrejKOLESÁR Lubomír000600006060  
9.SMETANA DavidPLACHÝ Tomáš004000004040  
10.LESKOVSKÁ OtíliaLESKOVSKÁ Katarína2000001603636  
11.VODICKA RobertDOBIŠ Pavel003200003232  
12.CSERHALMIOVÁ Z.SZENDERÁKOVA G.000240002424  
13.KARPAT MichalILLÉS Imrich012080002020  
14.FERENCZ ImrichCERVA Pavol000160001616  
15.JANKOVIC VladimírTUTKO Roman080000088  
Podujatia: 1. Prešov (koef.2) 2. Vranov n.T. (koef. 2) 3. Matador Tatry (koef.4) 4.Košice (koef.4) 5. Vihorlat Snina (koef.2) 6. Rožnava (koef.2) 7.Nitra (koef.3)
Por.JazdecSpolujazdec123456SpoluRátané
1.KUNDIS MilanZÁVACKÝ Henrich400--4030110170  
2.PAVLÍK MatúšNAGY Richard3030--040100145  
3.KRAVÁRIK PavelGALA Rastislav2440--02488124  
4.RIŠPAN LadislavTEREZCÁK Milan024--3005454  
5.KRAJCÍ MárioPECNER Róbert00--24204444  
 
  INDIVIDALNE TESTOVANIE
  16.07.  XXXVII. DOBŠINSKÝ KOPE
  31   1   2   3   4   5   6
   7   8   9  10  11  12  13
  14  15  16  17  18  19  20
  21  22  23  24  25  26  27
  28  29  30   1   2   3   4
Zverejňovanie informácii podľa zákona č. 440/2015 Z. z.- Zákon o športe
Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport v roku 2021: 272.014,- EUR
Poskytnuté prostriedky a ich vyúčtovanie
rok 2017: 2 340 000 eur

FIA CEZ Eset V4 Cup Red Bull Ring

FIA WTCR SLOVAKIA RING

PAV Zaluž
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené