member of:         
ARCHÍV VÝSLEDKOV SAMŠ
MSR 2005 - RALLY
Podujatia: 1. Prešov (koef.4) 2. Matador Tatry (koef.4) 3. Košice (koef.3) 4.Vihorlat Snina (koef.3) 5. Banská Bystrica (koef. 2) 6. Nitra (koef. 3) 7. Rožnava (koef.3) 8. Bratislava (koef.2)
Por.JazdecSpolujazdec12345678SpoluRátané
1.BÉREŠ Jozef jun.STARÝ Petr1206863756090050526526  
2.GRZYB GrzegorzMAZUR Przemyslaw685239633863630386386  
3.GAVLÁK PeterMEDVED Vladislav60200513057900308308  
4.CSERHALMI TiborKRAJNÁK Martin0565190340750306306  
5.BÉREŠ JozefMÜLLER Róbert760057427500250250  
6.ŠTEPÁNEK JanOMELKA Marek8402445500042245245  
7.PECH VáclavUHEL Petr01200000060180180  
8.MICHALÍK PeterBARAN Róbert2400242645510170170  
9.HALUŠKA PeterMARINICA Vladimír000392251570169169  
10.BOGÁR SándorBACSX Rita3200302036450163163  
11.PODHÁJECKÝ AugustínSISKA Andrej520042030030154154  
12.GABRYŠ ZbigniewHUNDLA Robert1000000000100100  
13.KOPECKÝ JanSCHOVÁNEK Filip0100000000100100  
14.TALPAŠ JánŠAMO Tibor0002102727249999  
15.TÚRI TAMÁSKERÉK István0090000009090  
16.MÚDRY MartinKOCIK Pavol000331242008787  
17.VOJTECH ŠtepánERNST Michal0840000008484  
18.VLASATÝ IgorSTROPKOVIC Anton120000333908484  
19.LIPTÁK JánLESKOVSKÁ Otília200006243008080  
20.TRNENÝ KarelPRITZL Václav0760000007676  
21.POLLÁK LudovítŠVEC Dušan0001801521227676  
22.SPITZMÜLLER CsabaKAZÁR Miklós0075000007575  
23.DE CECCO ClaudioCAMPEIS Jean56160000007272  
24.KAPUŠANSKÝ IvanSZENDERÁKOVÁ G.36000280006464  
25.FRYCZ SebastianWODNIAK Maciej0600000006060  
26.KISS FerencPENDERIK László0057000005757  
27.LIPČÁK RenéKUCHÁRIK Ivan16003600005252  
28.KISELICKA LadislavNAGY Jozef400010018205252  
29.ARAZIM VáclavGÁL Julius0480000004848  
30.PASECKI MarcinSZPOTANSKA Majka4800000004848  
31.BENIK BalázsVINOCZAI Attila0045000004545  
32.JANDÍK MiroslavCHRASTECKÝ Radim0440000004444  
33.MARTON MiroslavSUCHÁC Maroš4400000004444  
34.HIDEG KrisztiánSZENNER Zsolt0042000004242  
35.CIKOR RadoFLOREK Peter0000004204242  
36.MILON JánKATERINCIN Pavel4000000004040  
37.OTTO LudvíkOTTOVÁ Renáta0400000004040  
38.HOŠTÁK JozefSYN Martin00027001203939  
39.DUDA MichalHUNDLA Robert0000000383838  
40.RADX IstvánNYÉKI Jozsef0000003603636  
41.HERCZIG NorbertTXTH Imre0036000003636  
42.POULÍK PetrNOVÁK Jaroslav0360000003636  
43.MIKULAŠTÍK SilvesterBARAN Róbert0000000343434  
44.BOTKA KrisztiánMIHALIK Péter0033000003333  
45.BARVÍK VladimírKONECNÝ Roman0320000003232  
46.PAVLINSKÝ ViliamKARNIŠ Marián8001500903232  
47.SZABX GergelyBENICS Kálmán0030000003030  
48.STRNAD BranislavKOLÁCEK Peter0000000282828  
49.KALICKI LukaszMIRON Adam2800000002828  
50.PETÁK JosefBENEŠOVÁ Alena0280000002828  
51.ELEK IstvánBUDAI Annamária0027000002727  
52.DIMOV VladimírDROBNÝ Ján0000000262626  
53.ŠVIDRNOCH RomanOSICKA Vladimír0000240002424  
54.MAREK DavidKRÍŽ Ladislav0240000002424  
55.MOLNÁR GabrielSUCHÁC Maroš0000002402424  
56.BOTKA DávidVÁRHIDI Márk0021000002121  
57.REHÁCEK HenrichWALTER Daniel0000021002121  
58.JUHÁSZ ErikBACINSKÝ Vojtech0000812002020  
59.JÁVA JavošMARKVART Michal0000180001818  
60.VYKYDALOVÁ EvaVYŠTEJNOVÁ Ivona0000000181818  
61.KELLER PéterSPITZER Gábor0018000001818  
62.KNAPEK MatejŠVARC Peter0000018001818  
63.KONUCH RomanRELOVSKÝ Miroslav0000160001616  
64.KAKUSZI ZsoltKAKUSZI Csaba0015000001515  
65.ŽENUCH MarekNOVÁK Ján0000001501515  
66.TERCJAK KrzystofPALIGA Damian0000140001414  
67.TÁRNOK TamásHERR Mátyás0012000001212  
68.LENARTOWICZ KrysztofGOSPODARCYK S.0001200001212  
69.SZABX ViktorNOVÁK Petr0120000001212  
70.HODULA MihálySZABX Krisztián0090000099  
71.ROTH MiroslavTOMŠÍK Boris0000090099  
72.ODLOŽILÍK RomanRAJNOHA František0800000088  
73.MATICS MihályÁRVA Norbert0060000066  
74.LESKOVSKÁ KatarínaBALLA Juraj0000006066  
75.MACIEJEWSKI PiotrKOWALSKI Piotr0400000044  
76.BALCÁK ImrichJANICKO Peter0000400044  
77.MAGYAR MiklósKISS Patrik0030000033  
78.MAJERCÁK ValstimilHERCKA Miroslav0000200022  
Podujatia: 1. Prešov (koef.4) 2. Matador Tatry (koef.4) 3. Košice (koef.3) 4.Vihorlat Snina (koef.3) 5. Banská Bystrica (koef. 2) 6. Nitra (koef. 3) 7. Rožnava (koef.3) 8. Bratislava (koef.2)
Por.JazdecSpolujazdec12345678SpoluRátané
1.BÉREŠ JozefSTARÝ Petr80806045406000365365  
2.CSERHALMI TiborKRAJNÁK Martin0604560240450234234  
3.GAVLÁK PeterMEDVED Vladislav40120362045600213213  
4.ŠTEPÁNEK JanOMELKA Marek4801830300030156156  
5.MICHALÍK PeterBARAN Róbert800121636360108108  
6.BOGÁR SándorBACSX Rita12001812183009090  
7.GABRYŠ ZbigniewHUNDLA Robert6000000006060  
8.MÚDRY MartinKOCIK Pavol00024630006060  
9.ARAZIM VáclavGÁL Julius0480000004848  
10.TALPAŠ JánŠAMO Tibor00090129124242  
11.PECH VáclavUHEL Petr0000000404040  
12.JANDÍK MiroslavCHRASTECKÝ Radim0400000004040  
13.DE CECCO ClaudioCAMPEIS Jean3280000004040  
14.BOTKA KrisztiánMIHALIK Péter0036000003636  
15.KAPUŠANSKÝ IvanSZENDERÁKOVÁ G.00000241203636  
16.POULÍK PetrNOVÁK Jaroslav0320000003232  
17.SZABX GergelyBENICS Kálmán0030000003030  
18.DUDA MichalHUNDLA Robert0000000242424  
19.PASECKI MarcinSZPOTANSKA Majka2400000002424  
20.BARVÍK VladimírKONECNÝ Roman0240000002424  
21.ELEK IstvánBUDAI Annamária0024000002424  
22.CIKOR RadoFLOREK Peter0000002402424  
23.POLLÁK LudovítŠVEC Dušan000603682323  
24.MIKULAŠTÍK SilvesterBARAN Róbert0000000202020  
25.RADX IstvánNYÉKI Jozsef0000001801818  
26.STRNAD BranislavKOLÁCEK Peter0000000161616  
27.MAREK DavidKRÍŽ Ladislav0160000001616  
28.MARTON MiroslavSUCHÁC Maroš1600000001616  
29.KISELICKA LadislavNAGY Jozef000040361313  
30.HODULA MihálySZABX Krisztián0012000001212  
31.MATICS MihályÁRVA Norbert0090000099  
32.REHÁCEK HenrichWALTER Daniel0000090099  
33.JÁVA JavošMARKVART Michal0000800088  
34.PAVLINSKÝ ViliamKARNIŠ Marián4003000077  
35.MAGYAR MiklósKISS Patrik0060000066  
Podujatia: 1. Prešov (koef.4) 2. Matador Tatry (koef.4) 3. Košice (koef.3) 4.Vihorlat Snina (koef.3) 5. Banská Bystrica (koef. 2) 6. Nitra (koef. 3) 7. Rožnava (koef.3) 8. Bratislava (koef.2)
Por.JazdecSpolujazdec12345678SpoluRátané
1.PAVLINSKÝ ViliamKARNIŠ Marián480060300600198198  
2.KNAPEK MatejŠVARC Peter00002460008484  
3.PASECKI MarcinSZPOTANSKA Majka8000000008080  
4.TLUSTÁK AntonínDEDIC Vlastimil0800000008080  
5.KALICKI LukaszMIRON Adam6000000006060  
6.BODOLAI LászlóSZENTKÚTI Tamás0060000006060  
7.BRYNDA PetrPAŠEK Pavel0600000006060  
8.LENARTOWICZ KrysztofGOSPODARCYK S.0004500004545  
9.LESKOVSKÁ KatarínaBALLA Juraj0000004504545  
10.VESZPRÉMI RolandKASSAI Tibor0045000004545  
11.BÉREŠ Jozef jr.MÜLLER Robert0000000404040  
12.MAJERCÁK ValstimilHERCKA Miroslav0000400004040  
13.GYRGY TamásSAVANYY Roland0036000003636  
14.ŠAMO TiborORAVKIN Peter0030000003030  
Podujatia: 1. Prešov (koef.4) 2. Matador Tatry (koef.4) 3. Košice (koef.3) 4.Vihorlat Snina (koef.3) 5. Banská Bystrica (koef. 2) 6. Nitra (koef. 3) 7. Rožnava (koef.3) 8. Bratislava (koef.2)
Por.JazdecSpolujazdec12345678SpoluRátané
1.BÉREŠ JozefMÜLLER Róbert8016060406000256256  
2.PODHÁJECKÝ AugustínSISKA Andrej600045045040190190  
3.PECH VáclavUHEL Petr0800000008080  
4.TÚRI TamásKERÉK István0060000006060  
5.KOPECKÝ JanSCHOVÁNEK Filip0600000006060  
6.DIMOV VladimírDROBNÝ Ján00003000306060  
7.VOJTECH ŠtepánERNST Michal0480000004848  
8.MILON JánKATERINCIN Pavol4800000004848  
9.SPITZMÜLLER CsabaKAZÁR Miklós0045000004545  
10.TRNENÝ KarelPRITZL Václav0400000004040  
11.KISS FerencPENDERIK László0036000003636  
12.OTTO LudvíkOTTOVÁ Renáta0320000003232  
13.BENIK BalázsVINOCZAI Attila0030000003030  
14.HIDEG KrisztiánSZENNER Zsolt0024000002424  
15.TUCEK MarcelTESAR Václav0240000002424  
16.HERCZIG NorbertTXTH Imre0018000001818  
17.BOTKA DávidVÁRHIDI Márk0012000001212  
18.BUJDOS MiklósCSONTOS Tamás0090000099  
19.HANKX LászlóTXTH Péter0060000066  
20.ZAMBELLY GyxrgyTEJES Gábor0030000033  
Podujatia: 1. Prešov (koef.4) 2. Matador Tatry (koef.4) 3. Košice (koef.3) 4.Vihorlat Snina (koef.3) 5. Banská Bystrica (koef. 2) 6. Nitra (koef. 3) 7. Rožnava (koef.3) 8. Bratislava (koef.2)
Por.JazdecSpolujazdec12345678SpoluRátané
1.LIPTÁK JánLESKOVSKÁ Otília8032003045450232232  
2.VLASATÝ IgorSTROPKOVIC Anton600002460600204204  
3.FRYCZ SebastianWODNIAK Maciej0800000008080  
4.TÁRNOK TamásHERR Mátyás0060000006060  
5.SKOUPIL JiríMUSIL Pavel0600000006060  
6.BOCEK OldrichBOCEK Jirí0480000004848  
7.BODOLAI LászlóSZENTKÚTI Tamás0045000004545  
8.TERCJAK KrzystofPALIGA Damian0000400004040  
9.FIŠER MiroslavSTREDA Hynek0400000004040  
10.KÉGLI NorbertFALUKÖZI Ferenc0036000003636  
11.HÁMORI PéterKOCZKA Nóra0030000003030  
Podujatia: 1. Prešov (koef.4) 2. Matador Tatry (koef.4) 3. Košice (koef.3) 4.Vihorlat Snina (koef.3) 5. Banská Bystrica (koef. 2) 6. Nitra (koef. 3) 7. Rožnava (koef.3) 8. Bratislava (koef.2)
Por.JazdecSpolujazdec12345678SpoluRátané
1.GRZYB GrzegorzMAZUR Przemyslaw808060604060600440440  
2.POKLADNÍK FrantišekLEFAN Jirí60120030000102102  
3.HOŠTÁK JozefSYN Martin00045004509090  
4.JUHÁSZ ErikBACINSKÝ Vojtech00001645006161  
5.PETÁK JosefBENEŠOVÁ Alena0600000006060  
6.ODLOŽILÍK RomanRAJNOHA František0480000004848  
7.KELLER PéterSPITZER Gábor0045000004545  
8.BÉREŠ Jozef jr.MÜLLER Róbert0000000404040  
9.TLUSTÁK AntonínDEDIC Vlastimil0400000004040  
10.KAKUSZI ZsoltKAKUSZI Csaba0036000003636  
11.LENARTOWICZ Krysztof0003600003636  
12.KOURIL DušanDOLÍNEK Vladimír0320000003232  
13.BALÁZS ÖcsiPELYHE Gyxrgy0030000003030  
14.ŠVIDRNOCH RomanOSICKA Vladimír0000240002424  
15.JANZER GyxrgyNYÍRFÁS Julianna0024000002424  
16.BRYNDA PetrPAŠEK Pavel0240000002424  
17.KONUCH RomanRELOVSKÝ Miroslav0000200002020  
18.GYÜSZÜ LászlóPOLYÁK László0018000001818  
19.VLAŠIN PetrKOCMAN Ludek0160000001616  
20.DUKÁT PetrSEDLÁCEK Petr0000120001212  
Podujatia: 1. Prešov (koef.4) 2. Matador Tatry (koef.4) 3. Košice (koef.3) 4.Vihorlat Snina (koef.3) 5. Banská Bystrica (koef. 2) 6. Nitra (koef. 3) 7. Rožnava (koef.3) 8. Bratislava (koef.2)
Por.JazdecSpolujazdec12345678SpoluRátané
1.HALUŠKA PeterMARINICA Vladimír08060604060600360360  
2.MOLNÁR GabrielPODOBNÍK Marek48480000450141141  
3.LIPČÁK RenéKUCHARÍK Ivan6000450000105105  
4.KALICKI LukaszMIRON Adam8000000008080  
5.PILKA FrantišekLOUCKÝ Jaroslav0600000006060  
6.SUBA EgonSUBA Ákos0045000004545  
7.ORSZÁG ZsoltFARAGX István0036000003636  
8.GYÖRGY TamásSAVANYY Roland0030000003030  
9.MAJERCÁK VlastimilHERCKA Miroslav0000300003030  
10.BAKX LászlóBAGX László0024000002424  
11.BOROZNAKI TiborKISS András0018000001818  
Podujatia: 1. Prešov (koef.4) 2. Matador Tatry (koef.4) 3. Košice (koef.3) 4.Vihorlat Snina (koef.3) 5. Banská Bystrica (koef. 2) 6. Nitra (koef. 3) 7. Rožnava (koef.3) 8. Bratislava (koef.2)
Por.JazdecSpolujazdec12345678SpoluRátané
1.BÉREŠ JozefSTARÝ Petr80806045406000365365  
2.CSERHALMI TiborKRAJNÁK Martin0604560240450234234  
3.GAVLÁK PeterMEDVED Vladislav40120362045600213213  
4.ŠTEPÁNEK JanOMELKA Marek4801830300030156156  
5.GABRYŠ ZbigniewHUNDLA Robert6000000006060  
6.ARAZIM VáclavGÁL Julius0480000004848  
7.PECH VáclavUHEL Petr0000000404040  
8.JANDÍK MiroslavCHRASTECKÝ Radim0400000004040  
9.DE CECCO ClaudioCAMPEIS Jean3280000004040  
10.BOTKA KrisztiánMIHALÍK Péter0036000003636  
11.POULÍK PetrNOVÁK Jaroslav0320000003232  
12.SZABX GergélyBENICS Kálmán0030000003030  
13.DUDA MichalHUNDLA Robert0000000242424  
14.ELEK IstvánBUDAI Annamária0024000002424  
15.BARVÍK VladimírKONECNÝ Roman0240000002424  
16.MIKULAŠTÍK SilvesterBARAN Róbert0000000202020  
17.STRNAD BranislavKOLÁCEK Peter0000000161616  
18.JÁVA JavošMARKVART Michal0000160001616  
19.MAREK DavidKRÍŽ Ladislav0160000001616  
20.HODULA MihálySZABX Krisztián0012000001212  
21.MATICS MihályÁRVA Norbert0090000099  
22.MAGYAR MiklósKISS Patrik0060000066  
23.SZABX ViktorNOVÁK Petr0400000044  
24.MARTIN LászlóNAGY János0030000033  
Podujatia: 1. Prešov (koef.4) 2. Matador Tatry (koef.4) 3. Košice (koef.3) 4.Vihorlat Snina (koef.3) 5. Banská Bystrica (koef. 2) 6. Nitra (koef. 3) 7. Rožnava (koef.3) 8. Bratislava (koef.2)
Por.JazdecSpolujazdec12345678SpoluRátané
1.MICHALIK PeterBARAN Róbert48012454060600265265  
2.BOGÁR SándorBACSX Rita6000603045450240240  
3.TALPAŠ JánTXTH Teodor0489360363040199199  
4.KISELICKA LadislavNAGY Jozef4040002402430158158  
5.PASECKI MarcinSZPOTANSKA Majka8000000008080  
6.KRÍŽEK PetrVOLF Jirka0800000008080  
7.FARKAS SándorJAKAB Sándor0060000006060  
8.KOUKOLA JosefTALAVÁNA Miloslav0600000006060  
9.ŽENUCH MarekNOVÁK Ján32030001805353  
10.CIKOR RadoFLOREK Peter00001603605252  
11.ÁBRAHÁM ZoltánTXTH Gábor0045000004545  
12. BARACSLOVÁSZ Tibor0036000003636  
13.ROTH MiroslavKOCÚR Tomáš00001224003636  
14.KNAPEK MatejŠVARC Peter0000630003636  
15.VESZPRÉMI RolandKASSAI Tibor0030000003030  
16.VYKYDALOVÁ EvaVYŠTEJNOVÁ Ivona0000000242424  
17.ÁZSXT SzabolcsNOVÁK Ottó0024000002424  
18.BALCÁK ImrichJANICKO Peter0000200002020  
19.PERGE GyxrgyMORVAI Tamás0018000001818  
20.MADER MojmírOREL Rostislav0000800088  
21.KOVÁCS GergxNAGY Attila0060000066  
Podujatia: 1. Prešov (koef.4) 2. Matador Tatry (koef.4) 3. Košice (koef.3) 4.Vihorlat Snina (koef.3) 5. Banská Bystrica (koef. 2) 6. Nitra (koef. 3) 7. Rožnava (koef.3) 8. Bratislava (koef.2)
Por.JazdecSpolujazdec12345678SpoluRátané
1.MÚDRY MartinKOCIK Pavol00060406000160160  
2.MARTON MiroslavSUCHÁC Maroš8003000000110110  
3.TARABUS JaromírVOREL Václav0800000008080  
4.RADX IstvánNYÉKI Jozsef0000006006060  
5.BUDAVÁRI ZoltánHEGEDÜS Zoltán0060000006060  
6.TROJAN JiríMAROUŠKOVÁ Zdenka0600000006060  
7.BARTONCÍK MichaelBARTONCÍK Josef0480000004848  
8.PAPP LeventeTXTH Zsolt0045000004545  
9.JUHÁSZ CsabaJUHÁSZ Zsolt0036000003636  
10.ZELENKA ZsoltKARACS Tamás0024000002424  
11.CSÁKY IstvánENDRÖDI Harri0018000001818  
12.MAREK TomášVAJÍK Karel0012000001212  
13.ALAXAY ViktorBOLLA Károly0090000099  
Podujatia: 1. Prešov (koef.4) 2. Matador Tatry (koef.4) 3. Košice (koef.3) 4.Vihorlat Snina (koef.3) 5. Banská Bystrica (koef. 2) 6. Nitra (koef. 3) 7. Rožnava (koef.3) 8. Bratislava (koef.2)
Por.JazdecSpolujazdec12345678SpoluRátané
1.POLLÁK LudovítŠVEC Dušan600456024364540310310  
2.KAPUŠANSKÝ IvanSZENDERÁKOVÁ G.006004060600220220  
3.PAVLINSKÝ ViliamKARNIŠ Marián800045300360191191  
4.KASPRZAK MarcelHOLDENMAYER B.48036000008484  
5.REHÁCEK HenrichWALTER Daniel0000045004545  
6.ŠAMO TiborORAVKIN Peter0030000003030  
7.LESKOVSKÁ KatarínaBALLA Juraj0000003003030  
Podujatia: 1. Prešov (koef.4) 2. Matador Tatry (koef.4) 3. Košice (koef.3) 4.Vihorlat Snina (koef.3) 5. Banská Bystrica (koef. 2) 6. Nitra (koef. 3) 7. Rožnava (koef.3) 8. Bratislava (koef.2)
Por.JazdecSpolujazdec12345678SpoluRátané
1.PAVLÍK MatúšNAGY Richard80-36450366040297297  
2.KRAVÁRIK PavelTEREZCÁK Milan60-45303030360231231  
3.RIŠPAN LadislavBERNÁTH Tibor48-2436244500177177  
4.KUNDIS MilanZÁVACKÝ Henrich0-060060450165165  
5.KRAJCI MárioPECNER Róbert0-300400030100100  
6.GRUMICH MárioJAMICS Juraj0-0242003007474  
7.SZABX AttilaGÁLL Csaba0-60000006060  
8.VARGA JózsefBENCS Gábor0-18000001818  
 
  Individuálne testovanie
  03.05.  SÍŤ21 RALYSPRINT KOPNA
  23.05.  51 SLOVAKIA RALLYE TATRY
  07.06.  CEZ AUTOKROS Môlča
   1   2   3   4   5   6   7
   8   9  10  11  12  13  14
  15  16  17  18  19  20  21
  22  23  24  25  26  27  28
  29  30   1   2   3   4   5
Zverejňovanie informácii podľa zákona č. 440/2015 Z. z.- Zákon o športe
Poskytnuté prostriedky a ich vyúčtovanie
rok 2017: 2 340 000 eur

FIA CEZ Eset V4 Cup Red Bull Ring

FIA WTCR SLOVAKIA RING

PAV Zaluž
© 2015 Copyright SAMŠ Slovakia. Všetky práva vyhradené